Marian Piłka vs. Joanna Senyszyn – 92:8


pilka-senyszynPojedynek słowny Joanny Senyszyn (Sojusz Lewicy Demokratycznej) i Mariana Piłki (Prawica Rzeczypospolitej) w ramach telewizyjnego programu „To był dzień otwarcie” na programie Polsat News był dla mnie o tyle interesujący, że mogłem zobaczyć dwa odmienne stanowiska, dwa odmienne poglądy na wszystkie omawiane kwestie, ale z drugiej strony stało się powodem do glębkich refleksji.

Nie sama odmienność poglądów była wręcz wywołująca trwogę.

To wizja Polski jaką koniecznie chce Polakom sprokurować posłanka Joanna Senyszyn rodzi tragiczne obawy. Jej indolencja i zadufanie w swojej wizji tego co polskiej młodzieży się spodoba i co powinno ich czeka w przyszłości znalazło odzwierciedlenie w wyniku pojedynku.

Z poglądami prezentowanymi przez Mariana Piłkę utożsamiało się 92% oglądających program respondentów, zaś z Joanną Senyszyn zaledwie 8%, a były takie momenty, że jej wiarygodność schodziła do 4%.

Tak jak kiedyś z legitymacją PZPR Joanna Senyszyn broniła komunistycznego zniewolenia, co podkreśliła kilkakrotnie w swoich wypowiedziach szczycząc się takim postępowaniem przed laty, tak teraz z szyderczym uśmiechem na twarzy rozkoszowała się niemocą Polaków w drodze do posiadania własnego niezależnego państwa.

Wiele było tak bardzo zaskakujących szarego obywatela ocen wypowiadanych przez posłankę, że aż trudno zrozumieć jak daleko osłabliśmy jako naród, jakiej słabej kondycji jesteśmy, że takie komunistyczne degeneratki mają ciągle cokolwiek do powiedzenia.

Ten program był kolejnym przykładem jak mocno daliśmy się przez ostatnie lata ograć. Dobrze, że są jeszcze ludzie pokroju Mariana Piłki co potrafią stawić czoła utytułowanym naukowo obrońcom totalitarnych idei, wcześniej komunizmu a teraz jego „udoskonalonej” formy jaką urealnia Unia Europejska. Dobrze również, że młodzież która została w Polsce rozumie tragizm sytuacji i potrafi sformułować konkretne pytania deklasujce lewaków typu Joanny Senyszyn.

Można mieć nadzieję, że na wzorach Żołnierzy Wyklętych po raz kolejny w czasie programu wyklętych przez Joannę Senyszyn wyrośnie patriotyczne pokolenie Polaków, dla których patriotyzm będzie miał jak mówili większe wartości niż płacenie podatków o co najbardziej w swoim określeniu patriotyzmu zabiegała SLD-owska posłanka, entuzjastka Unii Europejskiej.

Zachęcam do obejrzenia.

Waldemar Glodek, PCO

To był dzień otwarcie – Marian Piłka vs Joanna Senyszyn 10.03.2014

Źródło: CEPERolkV6 – YT: www.youtube.com/watch?v=4tlRjktk3mY .

 POLISH CLUB ONLINE, 2014.03.11

 

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek