MatkaKurka: Putin oddzielił agentów wpływu od idiotów, niestety też z wpływem


belgium2Dziś był szczególny dzień, który pozbawił złudzeń największych optymistów zachowujących racjonalne myślenie.

Putin poustawiał naprzeciw siebie dwie kategorie „Polaczków”, po jednej stronie siedzą odwieczne sprzedawczyki gotowe służyć Rosji i to bez względu na czas i miejsce. Służyli carowi, służyli sekretarzowi, będą służyć komukolwiek reprezentującemu Wielką Rosję. Tę kategorię znamy doskonale, obecną reprezentację stanowi całe lepsze towarzycho od biłgorajskiego pajaca, po Tuska z Komorowskim. Płatni agenci WSI albo przerażeni politykierzy, którzy poza stołek i biurko ze strachu wzrokiem nie sięgają.

Niestety po drugiej stronie Putin wyselekcjonował idiotów wpływu i prawdę powiedziawszy sam nie wiem, która kategoria jest bardziej niebezpieczna.

Po wystąpieniu Władimira Władimirowicza Putina przejrzałem opinie prześcigające się w deklaracjach patriotycznych, część „narodowa” wyraża podziw dla wielkiego władcy radzieckiego i słuszną linię, cześć antyradziecka ogłosiła cara głupkiem.

Przygnębiająca lektura, z której się wyłania coraz większa pustka i absolutny brak zrozumienia dla tego, co się na naszych oczach dzieje.

Jeden wpływowy idiota chwali bandytę z KGB pod niebiosa, drugi wpływowy dodaje sobie popularności rzucając w Putina groźnym wyzwiskiem i pokazując go w głupich pozach. Byłoby zabawnie, ale Putin nie jest tak śmieszny, jak jego recenzenci i taki dobry jak go widzą „narodowcy”. Mamy do czynienia z mieszanką inteligencji i bezwzględności, Putin to jeden z ostatnich polityków na świecie, w dodatku polityk wybitny.

Dramat sytuacji polega na tym, że przeciwnikiem wybitnego polityka Putina jest zgraja gówniarzy, z których już nie tylko Władimir Władymirowicz, ale cały świat się śmieje. Marionetki wybrane na najwyższe urzędy USA i Europy nie mają żadnej zdolności do podjęcia realnej walki z pułkownikiem KGB i to na jakimkolwiek poziomie, o militarnym nie ma co nawet wspominać.

Kto realnie przeciwstawił się poukładanej do bólu, brutalnej, polityce Putina?

Obama odmawiając wizy 11 ruskim łapownikom? Komsomołka Merkel, która udaje obrażoną i nie pojedzie w ramach sankcji na G8? Bruksela z tą groteskową panią minister Ashton i jeszcze bardziej żałosnym von Rompuy?

Nikt tu nad Wisłę czołgiem nie przyjedzie, bo nie ma kto przyjechać. Skończyły się USA i gruz pokrył starą Europę, zostały kadłubki, teatrzyk marionetek, w którym sznureczki są pociągane oficjalnie.

Gogol widząc wpływowych prześmiewców powtórzyłby, że z siebie się śmiejecie, nie z Putina, z siebie robicie idiotów, strasząc NATO, grożąc Obamą, wzmocnieniem sojuszy i pokazywaniem niedorozwiniętego wodza z KGB.

Putin doskonale wie, że dopóki dziesięciu żydowskich bankierów z Nowego Yorku nie wymyśli wojny, to żaden Obama, czy inna Catrine się z miejsca nie ruszy, a jeśli się ruszy to po to, żeby przez 4 minuty pogadać z sekretarką i zjeść bliny z kawiorem w przedpokoju Kremla.

Dziś Władimir Władimirowicz pokazał, że nie ma na niego mocnych i co gorsze nawet taki bandyta z KGB wypunktował „moralnie” cały rozkładający się zachód.

Dokładnie tak jest, Krym to wręcz pokojowy powrót ziemi do macierzy, przy krwawych jatkach w Iraku, Syrii, Egipcie, Libii, wielkiej prowokacji w Jugosławii i Kosowie, rzezi w Strefie Gazy, a wszystko dla kabzy bankierów z gębą wypchaną „prawami człowieka”.

Na zachodzie chłop z chłopem śpi, baba z babą, syf kiła i mogiła wyniesiona do rangi zapisów konstytucyjnych, żadnej wartości stałej, żadnej świętości, wszystko na sprzedaż.

W Europie i USA jedyne wojny toczą się o zalegalizowanie małżeństw dla dup tej samej płci.

U Putina Święta Ruś, odwieczne prawa natury, duma z wielkości plemienia i tylko wpływowi idioci rozpowszechniają bajkę, że to dzięki zamordyzmowi.

Można się śmiać ze 123% w Sewastopolu, ale w 80% poparcia Rosjan dla działań Putina nic śmiesznego nie ma. Gdyby na Krymie przeprowadzić uczciwe referendum wynikbyłby grubo ponad 60% i taki sam wynik dostałby Putin w referendum popierającym jego akcję na Krymie.

Wszystko prawda, z której „nardowi” idioci wyciągają fałszywy wniosek. Oto narodził nam się zbawca chrześcijańskich wartości, konserwatyzmu i krwawy żydożerca Władimir Władimirowicz Putin.

Kompletny bajzel pod sufitem, żyjemy ze sprawnym bandytą pod bokiem, komunistą z krwi i kości, który o ZSRR nigdy nie zapomni i wyrżnie w pień wszystko, co stanie na drodze Wielkiej Rusi Radzieckiej w wydaniu narodowo-komunistycznym.

Dopiero po uświadomieniu sobie w jakich żyjemy realiach widać całą siłę Putina, całkowity brak konkurencji dla niego i miejsce Polski w śmiertelnej układance.

Putin jako jedyny gracz polityczny światowego formatu może z Polską zrobić, co mu się tylko podoba, bo żadna pomoc z nikąd nie przyjdzie.

Tusk z Bidenem debatowali o jedenastu F16, które przyleciały z gołymi zadkami, car Władimir w tym samym czasie śmiał się błaznom w oczy.

Nie potrzeba agentów wpływu, wystarczą wpływowi idioci, którzy stawiając błędną diagnozę rzeczywistości podtrzymują bajeczki Tuska i Komorowskiego zamieniając przyjaźń z UE, przyjaźnią z USA, tudzież zaraz za komunistami ustawiają się do kolejki, aby strzelić z przywódcą radzieckim misia.

Powinniśmy stanąć na głowie, żeby w USA wrócili do władzy Republikanie w najbardziej republikańskim wydaniu, którzy dla czystego biznesu i biznesu politycznego zaczną wykańczać Putina.

Wszelkie dotychczasowe sojusze, że o śmiesznych sankcjach nie wspomnę nadają się do podwójnych kibli w Soczi, tyle samo jest warta wiara w cara krzewiącego chrześcijańskie i narodowe wartości.

Mamy do wykonania cztery wielkie zadania i tylko to może nas uratować: skłócić Niemcy z Rosją, doprowadzić do zimnej wojny między USA i Rosją, zbudować koalicję narodów, które Putin ma na indeksie i kupić albo skonstruować własnego „Pershinga”.

Tyle konkretów, cała reszta sprowadza się do działań wpływowych idiotów, którzy nie widzą, że Putin jest potęgą, lub nie widzą, że jest niezwykle groźną potęgą.

MatkaKurka
kontrowersje.net

Źródło: http://www.kontrowersje.net/putin_oddzieli_agent_w_wp_ywu_od_idiot_w_niestety_te_z_wp_ywem , 18 marzec 2014 r.

Przeczytaj więcej tekstów tego autora   >   >   >   > TUTAJ

POLISH CLUB ONLINE, 2014.03.18