Szkocja: KARDYNAŁ O`BRIEN MIAŁ RACJĘ !


Polscott24.com

 

Kardynał Keith O'Brien. Fot. Polscott24.
Kardynał Keith O’Brien. Fot. Polscott24.

ON TO PRZEWIDZIAŁ !

Jeśli chcemy zastanowić się nad naszą  przyszłością musimy zajrzeć w odkryte już karty naszej przeszłości , dlatego też historia jest określana jako jedna z matek życia . Jeśli dziś z perspektywy 2 lat, oraz wydarzeń jakie już miały miejsce przyjrzymy się temu co się działo za kulisami sprawy z Kardynałem Keith`em O`Brienem widzimy jak na dłoni szytą grubymi nićmi intrygę !

Kardynał O`Brien to człek silny , irlandczyk zatem sklęty po pachy , ale co w sercu to na ustach  a i słynne powiedzenie ”przez waści gniew prawda przemawia”  pasuje do niego jak siodło do konia i to tego najwyższej maści .Kardynał O`Brien to nie jest człowiek który  szybko ustępuje , ba…  bez walki wogóle nie ustępował – typowy irlandczyk !

Ale lewackie napady na jego osobę , napompowany ”skandal”  rzekomo  pedofilski !  Owe akcje doprowadziły do tego ,że Papież Benedykt jeszcze przed konklawe doprowadził do dymisji O`Briena . To był bardzo zły ruch , ruch który dał zielone światło ekipom gejowskim w Szkocji i to nie tylko w kręgach polityków , ale też  kościoła  zarówno powszechnego jak też protestanckiego .

O`Briena należało wyeliminować , był  zagorzałym przeciwnikiem tęczowej koalicji z SNP , dawał  to premierowi Salmondowi nie raz do zrozumienia ! A siła oraz autortytet Kardynała – była to potęga w Szkocji ! Jak załatwić takiego księdza , w dodatku pyskatego , który nie unika wyrazów na f…. jak trzeba podkreślić siłę  argumentu , a i przyłożyć  by potrafił  bo i chłopa kawał nie zapominając ,że w żyłach ma krew irlandzką zmieszaną z dobrą whyski !

Bali się  wszyscy ! Załatwić  takiego można na jeden sposób – na pedofila ! To działa  zawsze , a że  lewactwowszelkiej maści ma w swych szeregach takich i owych , a i doświadczenie w unieszkodliwianiu  niewygodnych księży mają , a  że  na horyzoncie pojawił  się Savile , a sam O`Brien miał z nim foty , to tak ładnie to poukładali przy pomocy lewackiej prasy ,że z Kardynała wyszedł dewiant !

Reputacja zszargana , konklawe za pasem , Papież  odwołuje O`Briena i pozamiatane ! Odejście  kardynała  otworzyło szeroko uda ladacznicy , i dziś mamy ”wielkie wydarzenie”  przeforsowane przez  rząd  SNP – małżeństwa gejowskie , adopcje dzieci  co za tym idzie , a i zaraz  pojawi się  ustawa  ”700 gram”  – idę o zakład !

SNP już płaci za swą niegodziwość,  z 43 % poparcia dla  referendum , spadli na trzydzieści pare , a w porywach się mówiło o 60 % poparcia ! Oczywiście za rządów  partii narodowej Szkocja nie  jest wolna od aborcji , i innych tego typu ‘‘wolności” , pielęgniarki które odmawiają asysty przy mordzie szarga się po sądach przy niemym przyzwoleniu  władz kościoła !

Uderzcie w pasterza a stado samo się  rozpierzchnie – no i się  stało ! Dziś  ”światli” politycy w UK oraz w Szkocji mówią o wielkich wydarzeniach , dali prawo gejom do małżeństw , do adopcji , wielka rewolucja”POSTĘPU” .

Kardynał O`Brien mówił ,że jeśli do tego dojdzie , to jałowe ‘‘społeczeństwo” zmieni się  w karykature i dziwkarstwo !  Pisałem o tym w temacie ‘‘surogatek” , ale same surogatki to margines , tu się teraz  zacznieISTNE POLOWANIE NA DZIECI !!

Przecież  te nowe ”rodziny’‘ będą chciały mieć  ’‘zabawki’‘ , więc  walec  opieki  społecznej musi ruszyć  aby zapewnić  im stałe  dostawy ”towaru”  ! Bo przecież  sami sobie ” nie narobią” ! Jak działa  Social Service w Szkocji , doskonale wiemy , a już  z pewnością  ci którzy w temacie ”siedzą” !

O tym mówił Kardynał , mówił o tym że to będzie wielki przyczynek do wielu tragedii oraz rozbijania rodzin, a co za tym idzie do zniszczenia  kraju . Czy miał  rację  ? JAK CHOLERA !

AMSZ

Za:  http://polscott24.com/kardynal-obrien-mial-racje/ , 30 marca 2014

POLISH CLUB ONLINE, 2014.03.30

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek