Czy grozi nam wojna? Korwin Mikke uważa że tak. Okręty przeciwrakietowe USA wybierają się na rosyjskie wody


korwin-mikke-januszBanksterzy: JEDYNYM WYJŚCIEM JEST WOJNA!

Majadańczyków zainstalowali Amerykanie Polskimi rękami w interesie Niemiec.

Janusza Korwina – Mikke dla mediów na Dworcu Warszawa Główny przed odjazdem do Krakowa.

– Co jest niepokojące? Upór, z jakim usiłuje się szukać “cacus belli”, żeby wypowiedzieć jakąś wojnę. Mam bardzo nieprzyjemne skojarzenia. Adolf Hitler, który zadłużył Niemcy na ogromne pieniądze, musiał wypowiedzieć wojnę, bo inaczej musiałby ogłosić bankructwo III Rzeszy – kontynuował Janusz Korwin-Mikke.

Janusz Korwin-Mikke dla mediów o sytuacji w Ukranie NPTV.pl

Źródło: NPTV PL – You Tube: www.youtube.com/watch?v=8RpDQGr5gME#t=198 , 8 kwietnia 2014

Materiał można dowolnie używać także we fragmentach z wyłączeniem negatywnej manipulacji w każdych mediach z podaniem informacji o źródle: NPTV.pl.
Dźwięk, montaż i kamera: Marcin Osadowski 8-4-2014

*     *

Konflikt narasta.

Dzisiaj, 12 kwietnia zaś dowiadujemy się, że USA wysyła okręty wojenne wyposażone w systemy antyrakietowe.

America Sends Missile-Destroying Warship Into Russian Waters. President Putin Presumably Not Pleased.

USS Donald Cook. Fot. WikiComm.
USS Donald Cook. Fot. WikiComm.

Aktualna duża aktywność neokonów w Stanach od dawna mających apetyty na jakąś większe militarne akcje zaczyna nabierać realnych kształtów. Wystraszeni poparciem wielu republikanów dla Rand Paula wpłynęli na kolejnego Busha aby przymierzał się do prezydentury. Uzyskał już poparcie wpływowego biznesmena i finansisty Ruperta Murdocha.

Rząd światowy, którego jeszcze nie znamy oficjalnie, od dawna zainteresowany jest przejęciem kontroli nad wszystkimi krajami. Używając swojego aparatu finansowego spowodował, że zdecydowana większość liczących się państw jest w dużych długach. Tak wielkich, że aż trudno uwierzyć aby kidyś zostały one spłacone, USA również zadłużone po uszy.

Dlatego też koncepcja przejęcia kontroli banksterów nad tymi terytoriami będzie długów tych rekompensatą. Politycy jak zwykle robią dobre miny i udają, że nic się nie dzieje i ciągle powiększają zadłużenie swojego kraju. Długi sięgają już kilku pokoleń.

Kiedy przed paru dni obrzucało Korwina Mikke za porównanie sytuacji sprzed II wojny, kiedy to Niemcy były zadłużone po same uszy. Ocenił on, że Hitler znalazł rozwiązanie w rozpoczęciu wojny. Finansjera wtedy miała także wielki wpływy na polityków, jak zresztą zawsze w historii wojen.

Ostatnie akcje militarne dotyczyły krajów nie zadłużonych, są wyraźnym przykładem stosowania siły w stosunku do tych co nie chcą zaciągać kredytów od Banku Światowego. Oczywiście media produkują wiele argumentów na konieczność militarnej interwencji nie mniej głównym powodem jest brak podporządkowania się banksterom.

Ponieważ Janukowycz wolał finansowe konszachty z putinowską Rosja niż z bankami światowymi więc pierwszą rzeczą jaką zrobiono po jego obaleniu to wywiezienie nocą dorobku Ukraińców, czyli złota ze skarbca narodowego. Taki depozyt przejęty przez banksterów gwarantuje im pokrycie wydanej kasy nawet jeżeli po Krymie oddadzą Rosji kontrolę nad wschodnimi połaciami Ukrainy.

Podskubywany Putin, który mimo wielkiej presji międzynarodowej załatwia sprawy Rosji dość skutecznie, zapewne nie potraktuje wycieczki floty USA po wodach rosyjskich z przymróżeniem oka. Czy uda się na drodze dyplomatycznej rowiązać ten narastający apetyt na powiększanie banksterskich kont? Na dłuższą metę można przyjąć ocenę sytuacji na Ukrainie Korwina Mikke za jak najbardziej prawidłową.

Waldemar Glodek, PCO
www.polishclub.org
12 kwietnia 2014

POLISH CLUB ONLINE, 2014.04.12

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek