Julia Nowicka: 200 tys. $$ na rozbicie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie!!!


Wirtualna Polonia

theeuisgay-320x206_thumb.jpgFundacja Arcusa otrzymała grant w wysokości 200 000 dol. na prowadzenie progejowskiej propagandy i próby wymuszenia na katolikach akceptacji dla sodomii, wbrew nauce Kościoła. Data nie jest przypadkowa – przez kolejne dwa lata Kościół będzie przeżywał synod poświęcony rodzinie oraz intensywnie przygotowywał się do Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016 roku.

W uzasadnieniu do przyznania dofinansowania przedstawiciele rządu Stanów Zjednoczonych stwierdzili, że pieniądze mają zostać przeznaczone na „dwa lata finansowania wsparcia dla propagatorów wiary pro – LGBT i sprzeciwianie się nauce Kościoła katolickiego oraz jego ultrakonserwatyzmowi względem praw i godności LGBT w i poza kościołem”. Zwrócili przy tym uwagę na te dwa szczególne wydarzenia w życiu Kościoła jako na wymagające zwarcia szeregów środowisk progejowskich.

Fundacja Arcusa co roku wydaje miliony na tuziny organizacji popierające tzw. małżeństwa osób tej samej płci. Stojący na jej czele Kevin Jennings posiada liczne konotacje z administracją Baracka Obamy. Jennings pracował m.in. jako zastępca sekretarza ds. edukacji oraz stał na czele powołanego przy Białym Domu Biura ds. Bezpiecznej i Wolnej od Narkotyków Szkoły.

O tym, z jak potężną i wpływową organizacją mamy do czynienia świadczy m.in. majątek fundacji w wysokości 171,2 mln dol. oraz wysokie przychody – tylko w 2012 r. łączny przychód fundacji wyniósł 29,8 mln dolarów

 Julia Nowicka, Prawy.pl

*   *   *

W komentarzach pod tekstem pani Julii Nowickiej zamieszczono uzupełnienie do artykułu:

Jako kontynuacja tego artykulu warto dodac ze tez „inne fundacje”, miedzy innymi Fundacje Rockefeller’a, Ford’a, Carnegie, Soros, itp. juz od wielu lat finansuja dzialalnosc wielu KOMUNISTYCZNYCH organizacji nie tylko w USA, ale i w innych krajach swiata. Dla przykladu banki Rockefeller’a, Rotszyldow, J P Morgan, itp. sfinansowali Rewolucje Bolszewicka w Rosji dajac Leninowi, Trockiemu, itd. miliony dolarow na dzialalnosc rewolucyjna. Tez finansowali Hitler’a i tzw. partie Nazistowska w Niemczech przed druga wojna swiatowa. Tez te same banki, Kongres USA i Departament Stanu tez doloszyl sie do tej „dzialalnosci”. Np. USA przez prawnie autoryzowane akta Kongresu udzielily wielu pozyczek rzadowi Stalina, Chruszczowa i ich „potomkow” w rzadzie Rosji Sowieckiej. Tez ten sam Kongres USA „udzielal” tzw. „pozyczek” dla rzadow Bieruta, Gomulki, Gierka, itd. Tez udzielano „pozyczek” nawet dla rzadu Jaruzelskiego w czsie Stanu Wojennego, itd. Te same fundacje tez finansowali i nadal finansuja np. Chiny Ludowe i inne panstwa Komunistyczne, np. Wietnam, z ktorym USA prowadzili „wojne”. Obecnie USA i te fundacje tez finansuja np. dzialalnosc terrorystyczna organizacji „Hamas”, roznych organizacji w Libji, Syrji, Egipcie, itd. Finansuja tez aktywnosc na Ukrainie w tzw. „Majdan”ine. George Soros przekazal miliony dolarow na dzialalnosc tych tzw. „terrorystow” tez w Libji, Egipcie, Syrji, itd. Soros tez finansuje „dzialalnosc” Fundacji Batorego w obecnej Polsce, ktora „sponsoruje” PiS i PO. Po prostu „kolko sie kreci”.

*    *    *

Za: http://wirtualnapolonia.com/2014/08/10/200-tys-dol-na-rozbicie-swiatowych-dni-mlodziezy-w-krakowie/#more-37445 , 10 sierpien 2014

Fot. Inter – wybór zdjecia wg/PCO

POLISH CLUB ONLINE, 2014.08.11

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek