Mirosław Kokoszkiewicz: Wzywam do bojkotu stacji TVN i ich reklamodawców


nie-tvn

Nie pluć na godło.

 

Nie wolno tego robić, nie wypada żyć w kraju, być jego obywatelem i jednocześnie wyszydzać oraz opluwać tego państwa odwieczne symbole.

 

. . .

 

Wzywam do bojkotu stacji TVN i ich reklamodawców

Mojego ziomala z Częstochowy, Muńka Staszczyka nigdy nie poznałem osobiście za to miałem okazję w latach 80. poznać jego rodziców. Jego muzyczna kariera przypomina drogę wielu mu podobnych. Czas buntu i poczucia, że „świat się kręci a my z nim” w nieustającej zabawie, atakowanie Kościoła, udzielanie się jako celebryta i gadająca głowa w antypolskich mediach. I w końcu przychodzi ten moment, kiedy wszystko ulega przewartościowaniom. Dzisiaj lider T. Love mówi publicznie, że„Wcześniej się śmiałem z różańca, że to zabobon, a teraz jestem pierwszy do niego…”

Jednak już w 1989 roku w piosence „Wychowanie” Muniek Staszczyk jak gdyby przewidział swoją dzisiejszą przemianę śpiewając:

 

Dziękuję mamie i tacie za opiekę
Za ciepło rodzinne i kłótnie przy kolacji
Dziękuję szkole za pierwsze kontakty
Za dzikie wakacje i nerwy w ubikacji

Ojczyznę kochać trzeba i szanować
Nie deptać flagi i nie pluć na godło
Należy też w coś wierzyć i ufać
Ojczyznę kochać i nie pluć na godło

 

No właśnie, nie pluć na godło.
Nie wolno tego robić, nie wypada żyć w kraju, być jego obywatelem i jednocześnie wyszydzać oraz opluwać tego państwa odwieczne symbole.

Od znieważania polskiej flagi doszliśmy do momentu, kiedy to ogólnopolska telewizja komercyjna, TVN postanowiła wyszydzić nasze godło narodowe, Orła Białego. Rzecz nie do pomyślenia w żadnym poważnym państwie, gdzie po takim wybryku na skutek protestów opinii publicznej czmychnęliby z takiej stacji wszyscy reklamodawcy nie chcąc być kojarzonymi z medium, które ma za nic narodowe i patriotyczne świętości. Trudno reklamować cokolwiek w telewizji z nadzieją na wzrost sprzedaży, jeżeli na jej antenie pluje się w twarz obywatelom tego państwa, którzy mieliby się stać potencjalnymi klientami reklamowanych marek.

Jednak wypada przypomnieć, o co chodzi.

Oto zbliżała się wielkimi krokami 70. Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego a w Faktach TVN oglądaliśmy krótką i „zabawną” relację z ZOO gdzie reporter Paweł Abramowicz mówi: „orzeł przegania bielika i bielik znika”, bo w ogóle bielik to padlinożerca i tchórz, a nie żaden tam orzeł. „No cóż, jaki kraj, takie godło”. W reakcji na to mogliśmy zaobserwować rozpromienioną radosnym uśmiechem facjatę zadowolonego Kamila Durczoka.

Czy oni nie zdają sobie sprawy z niestosowności tego, o czym śpiewał już 25 lat temu młody wyluzowany i niestroniący od alkoholu i innych używek muzyk? Oczywiście doskonale zdają sobie z tego sprawę, ale dla kasy i przypodobania się swoim pryncypałom zdolni są wykonywać jeszcze bardziej antypolskie fikołki w końskim łajnie z trocinami niczym klauni na cyrkowej arenie.

Mamy rok 2014, a nie lata okupacji niemieckiej. Robi to legalnie działająca w Polsce telewizja, a nie niemiecka gadzinówka Nowy Kurier Warszawski. Prezentują te kpiny z polskiego godła nazywani polskimi, dziennikarze, a nie sowieccy propagandyści idący w 1920 roku na Warszawę z bolszewicką dziczą. Jak długo jeszcze będziemy pozwalali tym czującym się bezkarnymi dziennikarskim najmitom pluć nam prosto w twarz? Co jeszcze muszą zrobić, aby Polacy powiedzieli im głośne WON!!!?

Skoro rządzącym i opozycji to nie przeszkadza, o czym świadczy choćby to, że chętnie do tej telewizji nadal chadzają to my Polacy zorganizujmy zbiorowy protest, dzięki któremu uderzymy właścicieli tej antypolskiej telewizji po kieszeniach. Piszmy i dzwońmy do wszystkich firm reklamującym się w TVN i TVN 24 z informacją, że nie będziemy kupować ich produktów oraz zaczniemy bojkotować sieci sprzedaży reklamujące się na ich antenach  z uwagi na to, że swoimi reklamami wspierają finansowo telewizję, która publicznie znieważa Naród Polski.

Tylko w drugim kwartale 2014 roku wydatki reklamowe sieci handlowych w Polsce wyniosły 272 mln zł. Wiadomo, że 90% tej kwoty stanowiły środki płynące od takich marek jak: Lidl, Biedronka, Tesco, Żabka, Auchan, Carrefour, Kaufland, Piotr i Paweł, Intermarche, Polomarket. Wymieńmy jeszcze takie firmy jak: Nestle, Nokia, Vichy, Castorama, Bakoma, Black Red White, banki i operatorów komórkowych czy browary tak często w swoich reklamach odwołujące się do polskiej historii i tradycji.

Wiadomo też, że najchętniej korzystały one z reklam telewizyjnych w tym w TVN i TVN24. Oczywiście lista reklamodawców jest o wiele dłuższa i będziemy ją uzupełniać.

Wymuśmy, aby swoje reklamy przenieśli oni z TVN i TVN24 tam gdzie nie pluje się na Polskę i Polaków.

To naprawdę zaboli Wiertniczą.

Tekst ukazał się w Warszawskiej Gazecie

Mirosław Kokoszkiewicz (kokos26)

Publicysta tygodników Warszawska Gazeta i Polska Niepodległa oraz miesięcznika Zakazana Historia

Za: http://wirtualnapolonia.com/2014/08/11/miroslaw-kokoszkiewicz-wzywam-do-bojkotu-stacji-tvn-i-ich-reklamodawcow/ , 11 sierpnia 2014.

Polecamy książki Mirosława Kokoszkiewicza, „Polacy, już czas” ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza „Gaspara”  Gacparskiego i  „Jak zabijano Polskę”.

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6.

Przeczytaj więcej tekstów Mirosława Kokoszkiewicza na naszym portalu  >  >  >  > TUTAJ . 

POLISH CLUB ONLINE, 2014.08.11

Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek