Mirosław Kokoszkiewicz: Katolicy wyjęci spod prawa


Blogpublika.com

 

18 września francuski sąd skazał na 9 miesięcy więzienia dwie kobiety, które pod meczetem pozostawiły świński łeb.

Podobnie zachował się angielski sąd w Edynburgu, który za owinięcie klamki meczetu boczkiem skazał 18 letnią Chelsea Lambie na 12 miesięcy więzienia, a jej partnera Douglasa Cruikshanka na 9 miesięcy.

Tymczasem we Francji uniewinniono lewacką feministyczną dzicz, która zbezcześciła katolicką świątynię. 12 lutego 2013 roku aktywistki „Femenu” wtargnęły półnagie do katedry Notre Dame domagając się legalizacji małżeństw homoseksualnych, kpiąc przy tym z rezygnacji papieża Benedykta XVI. Dodatkowo feministki przejęły dzwony w katedrze i biły w nie wykrzykując antykatolickie hasła.
Ochroniarze, którzy interweniowali i siłą wyprowadzili feministki z katedry ukarani zostali grzywnami w wysokości od 300 do 1000 euro.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że sąd III RP skazał młodych ludzi za to, że protestowali przeciwko wykładom stalinowskiej kanalii Zygmunta Baumana na Uniwersytecie Wrocławskim zaś za przerwanie przez lewaków wykładu na temat gender, ks. prof. Pawła Bortkiewicza nikt nie poniósł kary, a śledztwo umorzono.

Jak widzimy w zdominowanej przez lewactwo Europie obowiązuje jakaś antykatolicka dyrektywa, którą ślepo respektują wymiary sprawiedliwości poszczególnych krajów.

To już nie jest żadna teoria spiskowa, gdyż wyraźnie widać, że chrześcijanie wyjęci zostali spod prawa, które ich już nie chroni. Można pójść dalej i stwierdzić, że tworzona atmosfera poczucia bezkarności dla wrogów Kościoła Katolickiego jest celową zachętą do eskalacji tego typu lewackich napaści.

Czyżby wracały czasy Decjusza, Aureliana, Nerona i Dioklecjana, a wyznawcy Jezusa Chrystusa musieli sobie szukać współczesnych katakumb, w których się skryją przed prześladowcami?

Nowy numer Warszawskiej Gazety już w kioskach

Mirosław Kokoszkiewicz (kokos26)

Publicysta tygodników Warszawska Gazeta i Polska Niepodległa oraz miesięcznika Zakazana Historia

Za: http://blogpublika.com/2014/10/17/katolicy-wyjeci-spod-prawa/ , 13 września 2014.

Zdjęcie: Aktywistki Femenu w katedrze Notre-Dame w Paryżu, Fot. AFP / Wybór zdjęcia wg.PCO

Polecamy książki Mirosława Kokoszkiewicza, „Polacy, już czas” ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza „Gaspara”  Gacparskiego i  „Jak zabijano Polskę”.

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6.

Przeczytaj więcej tekstów Mirosława Kokoszkiewicza na naszym portalu  >  >  >  > TUTAJ . 

POLISH CLUB ONLINE, 2014.09.14

Mirosław Kokoszkiewicz

Autor: Mirosław Kokoszkiewicz