Kenia: Szczepionki przeciw tężcowi z hormonem Beta-HCG


DYSTRYBUCJONIZM.PL

 

Oświadczenie Katolickich Biskupów Kenii

Biskupi w Kenii ujawniają działania antynatalistyczne WHO/UNICEF. Prezentujemy tłumaczenie fragmentów wczorajszego oświadczenia Prezydium Konferencji Episkopatu Kenii, całość w jęz. ang dostępna jest na stronie Diecezji w Kitui:

(…) W marcu 2014 podczas drugiej fazy kampanii szczepień przeciw tężcowi, która jest sponsorowana przez WHO/ UNICEF, Kościół katolicki zakwestionował tajemniczy charakter całego przedsięwzięcia. Zgłosiliśmy pytania dotyczące tego, czy szczepionka przeciw tężcowi była związana z programem kontroli populacji, który zgłaszano w niektórych krajach, gdzie podobna szczepionka została spleciona z hormonem Beta HCG, który to hormon powoduje niepłodność i wielokrotne poronienia u kobiet.

(…) Kościół katolicki nabył kilka fiolek szczepionki, które wysłaliśmy do czterech niezależnych laboratoriów rządowych i prywatnych w Kenii, jak i za granicą. Pragniemy poinformować, że wszystkie testy wykazały, że szczepionka stosowana w Kenii w marcu i październiku 2014 rzeczywiście została spleciona z hormonem Beta HCG.

(…) Z powyższych względów my, biskupi katoliccy w Kenii, chcemy podać do wiadomości co następuje:

1) Jesteśmy wstrząśnięci stopniem nieuczciwości i nieformalnego traktowania tak poważnej sprawy przez rząd w Kenii.

2) Raport przedstawiony Sejmowej Komisji Zdrowia z 04 listopada 2014 przez Ministerstwo Zdrowia, twierdzący, że rząd przetestował szczepionki i stwierdził, iż są wolne od hormonu Beta- HCG, jest fałszywy i jest to celowa próba zniekształcenia prawdy i wprowadzenia w błąd 42 milionów Kenijczyków.

3) Jesteśmy oburzeni próbami zastraszania i szantażu lekarzy potwierdzających informacje na temat szczepionki, poprzez groźby postępowania dyscyplinarnego. Chwalimy i wspieramy wszystkich specjalistów, którzy wytrwali w prawdzie .

4) Nie zawahamy się wzywać wszystkich Kenijczyków by unikali uczestnictwa w kampanii szczepień przeciw tężcowi splecionych z hormonem Beta- HCG, ponieważ jesteśmy przekonani, że jest to rzeczywiście ukryta forma programu kontroli populacji.(…)

6 listopada 2014

podpisano
Jego Eminencja Kardynał John Njue
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Biskupów Katolickich w Kenii (…)”

Za: https://www.facebook.com/Dystrybucjonizm , 7 listopada 2014

Zdjęcia: Kardynał John Njue. Fot. amecea.blogspot.com .

POLISH CLUB ONLINE , 2014.11.07

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci