” Polacy, jako mało kto, zapraszają nieszczęście do własnego domu na własne głowy” – inż. Krzysztof Cierpisz


Na portalu Gazeta Warszawska inż. Krzysztof Cierpisz w artykule pt. „Podobieństwo inscenizacji smoleńskiej z inscenizacją Germanwings” przedstawia analogie jakie zachodzą między tym co miało miejsce wokół tragicznych wydarzeń 10 kwietnia 2010 roku kiedy to zginął Prezydent RP Lech Kaczyński wraz prawie setką innych osób., które miały lecieć do Katynia aby tam uczcić 70. Rocznice mordu dokonanego na elicie naszego narodu.

Przypomnijmy, że sowieckie NKWD – którego dowództwo było zdominowane przez żydowskich komunistów – strzałem w tył głowy zgładziło około 22 tysięcy Polaków. Była to elita naszego narodu – przeważali wzięci do niewoli oficerowie, ale wśród pomordowanych znaleźli się również urzędnicy, sędziowie, ziemianie, policjanci, funkcjonariusze Korpusu Ochrony Pogranicza, Straży Granicznej i Służby Więziennej, ludzie kultury i nauki. Skoro odszedłem trochę od tematu to jeszcze pozwolę sobie przypomnieć, że nie tak dawno Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdradziło, że Polska nigdy nie starała się o pochowanie szczątków ofiar zbrodni katyńskiej w ojczyźnie!

W cytowanym na wstępie artykule inż. Krzysztof Cierpisz koncentruje się na wykazaniu zaobserwowanych przez niego zbieżności inscenizacji tej z 10 kwietnia z przed 5 laty z tym  co miało miejsce nie tak dawno w Alpach – katastrofa Germanwings a320.

Przyglądając się dyskusji w sieci obcojęzycznej – ale bez specjalnie szczegółowego i wielopłaszczyznowego sprawdzania podawanych tam faktów – a co miało miejsce w przypadku badania faktów „katastrofy smoleńskiej”, widzimy szokujące podobieństwo tych dwóch „katastrof”.

Jest to podobieństwo polegające na:

– Podobnym przebiegu „katastrofy” – jej przyczyn.

– Podobnym przebiegu techniki oszustwa. – pisze inż. Cierpisz.

W opisie przebiegu oszustw autor porównuje zebrane dane smoleńskie z informacjami podawanymi odnośnie katastrofy alpejskiej.

Godna uwagi jest zbieżność zaobserwowana przez autora a dotycząca w obu przypadkach braku danych na temat odlotu samolotu i dowodów na obecność pasażerów na lotnisku przed odlotem, nieprawdopodobną fragmentacją samolotu, przy dobrze zachowanych innych jego części.

Inną ciekawą obserwacja inż. Cierpisza jest rozważanie, że w obu przypadkach mogła być zaangażowana  organizacja szkoleniowo-terrorystyczna Krav Maga, która jako zakazana w krajach Zachodnich, w Polsce ma koncesje na szkolenia służb wojskowych, policyjnych, celnych i podatkowych. I w tym kontekście, dlaczego to akcja dowozu ofiar miałaby się odbyć bez Krav-Maga, skoro organizacja ta jest na liście pierwszych kontrahentów MSW? Bo alarm terrorystyczny był ogłoszony i Polska potrzebowała życzliwej i profesjonalnej pomocy. – rozważa inż. Cierpisz.

Przeczytaj artykuł inż. Krzysztofa Ciepisza ………TUTAJ.

Na zdjęciu: Krav Maga symbol organizacji powstałej dla ochrony żydowskiej społeczności przed antysemityzmem. Z czasem rozrosła się i dzisiaj jest symbolem walki we własnej obronie. Wykorzystywana jest przez ISF (Israeli Special Forces) Fot. za israeli-t.com / wybór zdjęcia wg.pco

Opr. wg/PCO

Za: http://gazetawarszawska.com/zamach/zamach-warszawski/1390-inscenizacja-germanwings , 7 kwietnia 2015

 

 

POLISH CLUB ONLINE, 2015.04.07

 

Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane