Waldemar J. Rajca: „Zwycięstwo Andrzeja Dudy…


Orwell 2006 

 

… jest preludium do katastrofy politycznej, jaka może spotkać Polskę jesienią. Byłoby nią zwycięstwo w wyborach parlamentarnych skrajnej prawicy, czyli PiS i jego przybudówek i będącego w tle tych formacji Kościoła Katolickiego”

– powiedział pan Jan Hartman dla Gazety Wyborczej.

Waldemar Jan Rajca
Waldemar Jan Rajca

Pan profesor Jan Hartman jest członkiem loży, która nazywa się Synowie Przymierza, a która jet wroga Polsce i Polakom – ze swej natury. Przed wojną została zdelegalizowana, obecnie reaktywowana. Na reaktywacji był obecny sam pan prezydent- nieżyjący już – pan Lech Kaczyński. Zdelegalizowana została w dniu 22 listopada 1938 roku dekretem prezydenta Ignacego Mościckiego. Powołana w dniu 9 września roku 2007. Obecny był sam pan prezydent profesor Lech Kaczyński. Przed wojną szkodziła – obecnie nie szkodzi. W Niemczech działała aż do roku 1945 – za rządów Hitlera (???). Niektórzy myślą, że Hitler miał na imię Heil. Miał na imię Adolf. To dziwne…??? Tak zwalczał Żydów, a lożę zachował? Do loży może należeć wyłącznie człowiek o tożsamości żydowskiej. Pan Jan Hartman jest wiceprzewodniczącym Loży B’nai B’rith w Polsce – szefem, jest pan Szczepański.

 

Ja sądzę, że kandydatem na prezydenta z PiS-u musi być człowiek zaakceptowany przez Waszyngton, tak jak z Platformy Obywatelskiej przez kondominium Niemiecko- Rosyjskie. Albo musi to być na rękę Niemcom, albo Rosjanom. Wałęsa był na rękę – Unii Europejskiej, Kwaśniewski – Rosjanom. Komorowski był na rękę Rosjanom – a także Unii Europejskiej. Jaruzelski był na rękę – jako prezydent – Rosjanom.

Nie ma żadnego prezydenta, który byłby na rękę Polakom.

Ciągle jacyś na rękę – obcym. Teraz będzie prezydent na rękę Amerykanom i Izraelowi. Znowu będziemy patrzeć jak robi na rękę Amerykanom…

 

Synowie Przymierza powstali 13 października w roku 1843 w Waszyngtonie. Obecny adres jak ktoś chce się skontaktować: 2020 K.Street 7th Floor Washingon DC 20006 – powiązana z Anti-Defamation Legue – walczy z antysemityzmem, cokolwiek miałoby to znaczyć i pomaga swoim na całym świecie. Funduje stypendia, uprawia dobroczynność, opiekuje się. A – moim zdaniem- usytuawia swoich w strukturach władzy poszczególnych krajów. To jest wielkie niebezpieczeństwo dla rządów suwerennych krajów.

Symbolem B’nai B’rith jest menora, a hasłem ”Dobroczynność, miłość bratnia, zgoda”(???) Bo ”zgoda buduje”- jak powtarzał w kampanii pan prezydent Bronisław Maria Komorowski”. Ale jak tu zgodzić wodę z ogniem? B’nai B’rth powstała w 1875 roku w Kanadzie, w 1882 roku w Berlinie. Wszyscy o tożsamości żydowskiej.

 

Na arenie międzynarodowej Loża – Synowie Przymierza działa na rzecz ochrony interesów Izraela, a więc nie zawsze interesy Izraela są zgodne z interesami Polski. Daje też odznaczenia – dostali je między innymi: JFK, Helmut Kohl i Angela Merkel. Zygmunt Fraud – razem ze swoją psychoanalizą był członkiem tej loży – może dlatego lansowane są jego teorie. Nie mógł dostać Nobla – a zmarł w roku 1939 – wtedy Nobli nie dawano za teorie, ale za naukę. Dzisiaj to co innego – nawet dają za walkę o pokój. Jak żył Freud – scjentyzm Eduarda von Hartmanna miał na niego wpływ. Proszę zwrócić uwagę: ”Hartmanna” – obecny profesor Jan Hartman – z Uniwersytetu Jagielońskiego i Ruchu Palikota – tak samo się nazywa – bez jednego ”n”. Czy to jest jakiś związek? Być może tak – być może – nie!

 

W każdym razie pan profesor Jan Hartman będąc w loży Synowie Przymierza nienawidzi Kościoła Katolickiego, deklaruje się jako ateista, ale porządki w Polsce chce zaprowadzać. On wie lepiej jak nam będzie lepiej. Najpierw zniszczyć chce tradycję, a potem to wszystko wymieszać, ale tak, żeby Synowie Przymierza nie byli wymieszani. Oni mają pozostać osobno niewymieszani rasowo, ale mający wpływ na całość. Bardzo dobry plan- dla nich, ale spróbujemy coś z tym zrobić na jesieni. Tym bardziej, że w sobotę – przedwczoraj – pan prezydent Putin podpisał ustawę na mocy której wszystkie organizacje szkodzące Rosji zostaną z Rosji usunięte. Ja uważam się za konserwatywnego-liberała, ale szkodników trzeba eliminować. Nie może być tolerancji dla szkodzących. I to działają jawnie! Nawet się z tym nie kryjąc!

 

Nie wiem czy na jesieni zwycięży socjalizm pobożny w postaci Prawa i Sprawiedliwości Społecznej , czy nie. Chciałbym, żeby grupa Kukiza spowodowała wymiecenie z Sejmu wielu szkodników, którzy zajmują miejsca i nic dla Polski nie robią. Wprost przeciwnie! Szkodzą Polsce i Polakom. Najbardziej szkodliwa jest oczywiście Platforma Obywatelska razem z Polskim Stronnictwem Ludowym. A najbardziej kłamliwe i oszukańcze są s……y z Platformy Obywatelskiej Obcych Interesów i Unii Europejskiej.

Przypominam: B’nai B’rith była tolerowana w Niemczech przez cały okres wojny…

 

Waldemar Jan Rajca
Blog Orwell 2006

Źródło: http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2015/05/25/zwyciestwo-andrzeja-dudy/ , 25/05/2015

 

Na zdjęciu: Andrzej Duda z posłami PiS na połączonym posiedzeniu Knessetu i Sejmu, Kraków 27 stycznia 2014. Fot. zrzut ekranu Zenon Nowak MP  . Przy innych stolikach są również prominenci innych ugrupowan politycznych. / wybór zdjęcia wg.pco

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

Artykuły powiązane:

Zobacz video:

 

POLISH CLUB ONLINE, 2015.05.25

Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca