Andrzej Gąsiorowski – agent, protestancki rabin? Czy jedno i drugie?


Przed dwu, trzy laty ujawniono pewne fakty wielkiej operacji przerzutu przez Warszawę Żydów z rozpadającego się ZSRR do Izraela. Odbyta przed kilku dniami w Warszawie konferencja naukowa o operacji MOST prowadzona przez Andrzeja Gąsiorowskiego została utajniona. Zaproszeni dziennikarze podpisywali zobowiązania, że opublikują jedynie to na co dostaną przyzwolenie. Wygląda na to, że tajne służby kompletują nowe grono lojalkowiczów.

Zaangażowanie się obywatela (między innymi) Izraela, Andrzeja Gąsiorowskiego w organizowanie tajnych konferencji nad Wisłą bez żadnego obciachu możne przyjąć za świadectwo opieki nad nami sojuszniczych służb specjalnych, które rozszerzyły zarówno obszar swojego oddziaływania jak i zakres obowiązków.

Dawkowanie tematu uznano za bardziej korzystne żydowskim interesom nad Wisłą. Dlatego też nie upubliczniono operacji MOST w jednej odsłonie.

Andrzej Gąsiorowski, ten sam co z Bogusławem Bagsikiem babrał się w różne skomplikowane prawnie operacje finansowe zaprosił na konferencję kwiat służb specjalnych wszelkiej maści. A jak informuje w swoim felietonie MarkD większość uczestników stanowili oficerowie służb, dziś już w stopniu generała. Czy dziękował, czy stawiał zadania do budowy nowych mostów, tego nie podano.

Skoro nie udało się poczytać o samej konferencji, pogooglowałem i trafiłem na tegoroczny wykład Andrzeja Gąsiorowskiego, w którym przez ponad godzinę bajdurzy o nim samym, o jego rodzinie, o wybranym Izraelu i jego dobrej kondycji finansowej, o Żydach we wszystkich kolorach skóry i ich rosnącej liczbie, antysemityźmie oraz roli Chrześcijan i jego Gąsiorowskiego w łamaniu barier… Jest także o operacji przerzutu Żydów do Izraela.

 

Proszę Państwa, wykład Gąsiorowskiego podałem w celu edukacyjnym. Tym, co dorośli na peerelowskich mediach słuchając łatwo będzie wychwycić bełkot prelegenta. Młodsi, mam nadzieje zauważą, że nie tylko w PRL  ludziom mieszano w głowach, że nic się nie zmieniło. Szmonces zszedł ze sceny między ludzi, ale nas już to nie śmieszy.
Waldemar Glodek
www.polishclub.org
2015-06-22

 

*      *      *

 

Źródło:  Kościół Chrześcijański ZOE , Andrzej Gąsiorowski, 18 luty 2015

 

POLISH CLUB ONLINE, 2015.06.22

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci