Leszek Wichrowski: RENEGACI


Szanowni Państwo!

Polecamy nowość wydawnictwa emigracyjnego JJMP Solutions z New Jersey
„RENEGACI. Likwidacja hut, stoczni, górnictwa. Wyprzedaż lasów, ziemi i innych bogactw Polski” Leszka Wichrowskiego

http://ksiegarnia.antyk.org.pl

„RENEGACI. Likwidacja hut, stoczni, górnictwa. Wyprzedaż lasów, ziemi i innych bogactw Polski” Leszka Wichrowskiego.

renegaci-leszek-wichrowski-okladkaKsiążka „Renegaci” w pięciu rozdziałach opisuje zbrodnie komunistów popełnione na narodzie polskim w okresie PRL-u oraz w czasie tzw. transformacji po 1989r z udziałem ultraliberałow, często byłych funkcjonariuszy i agentów SB.

Pokazuje zdrajców – inicjatorów tej antypolskiej transformacji ustrojowej i gospodarczej.

Pokazuje dyktatorów oraz nadzorców przejścia z gospodarki socjalistycznej do kapitalistycznej i zachodniego wolnego rynku, skutkującego przejęciem przez korporacje zachodnie rynku polskiego. Sprawcy tej przemiany pozbawili Polaków możliwości odbudowy niezależnej gospodarki narodowej i udaremnili przywrócenie niezależnego bytu państwa polskiego.

Opracowanie zwraca uwagę na sprawców dramatycznych dla Polaków następstw: samouwłaszczanie się nomenklatury PZPR, rabunkowej wyprzedaży kluczowych zakładów przemysłowych obcemu kapitałowi, likwidacji strategicznych obszarów gospodarki polskiej oraz przekształcania przemysłu polskiego w masę upadłościową. Spowodowało to likwidację milionów miejsc pracy i wymuszenie masowej emigracji za chlebem z korzyścią dla państw zachodnich.

Renegaci w dodatku zadłużają miasta i państwo polskie w skali nie do spłacenia przez wiele pokoleń narodu polskiego.

Opisana w książce rzeczywistość dowodzi o zamierzonym przez renegatów pozbawianiu Narodu polskiego własności i niezależnego bytu państwa ze skutkiem, ciągnącym się od 1939 roku, czyli uniemożliwiania Polakom odzyskania suwerenności narodowej i niepodległości Polski. Uzasadniają to przypominane w „Renegatach” fakty.

Pozdrawiam serdecznie

Marcin Dybowski
25 czerwiec 2015

 

Za:  http://zaprasza.net/a.php?article_id=33273 , 25-06-2015

 

POLISH CLUB ONLINE , 2015.06.26

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci