MatkaKurka: Na początku głupim gojom wmówiono, że wszystko jest równe, czy to baba, czy chłop, czy penis, czy pochwa, czy pies, czy wydra, czy czarne, czy pstrokate.


Kontrowersje.net   

 

Żydzi tak skutecznie motywują kozich synów, że goj na goju się nie ostanie

 

Na świecie nic się nie zmienia narody przetrwają, zbieranina zginie. Być może, a nawet na pewno ktoś się znów zbulwersuje i doniesie komu trzeba, ale mnie powtarzalne sensacje o zamachach i tolerancyjnej imigracji zwyczajnie śmieszną. Nie potrafię wydobyć z siebie skrawka empatii dla ofiar i zupełnie nie czuje się oburzony fanatyzmem… fanatyków. Trudno o jakiekolwiek emocje, gdy wszystko jest do bólu przewidywalne i na głupotę dalej nie wynaleziono lekarstwa. Bezradność zawsze wywołuje niekontrolowane reakcje i mnie akurat śmiech dopadł.

Obecna sytuacja w Europie, ale też i w USA to istna komedia, choć przyznaję, że w finale mało śmieszna. Na czym polega dowcip? Wystarczy cofnąć się o sekundę w dziejach ludzkości, czyli o 80 lat, aby zobaczyć, że III Rzesza i ZSRR wymordowały do spółki jakieś 100 milionów „istnień”, czego zresztą do dziś się specjaliści doliczyć nie potrafią. Cofając się o kolejne 3 sekundy dojdziemy do wieku XVII i taką małą proponuję zabawę, która jednocześnie będzie scenariuszem komedii. Hordy tatarskie i pozostałe „Turczyny” szykują się do podbicia ziem „psów niewiernych”, a owe psy zamiast szczekać warczeć i szykować się do boju, liżą zadki „kozim synom”, w ramach poszanowania odmiennej kultury. Nie do pomyślenia wonczas? A dzisiaj proszę bardzo, kochamy „odmienność” podrzynającą gardła! Islam jak istniał tak istnieje i ma te same priorytety, tam się żonom oczy wydłubuje, dzieci z karabinem od maleńkości oswaja, dynamitem obwiązuje matki i posyła w tłum niewiernych. Czym to się różni od tych wszystkich okrutnych praktyk stosowanych drzewiej?

Niczym istotnym, jakieś pierdoły, gadżety, film można sobie z egzekucji nagrać, marsz milczenia urządzić, zdjęcie wkleić na serwer z podpisem „jestem debilem z pisma satyrycznego”, ale pod drugiej stronie nic się nie zmienia i nawet łby ucinają tak samo. Kozim synom się nie odmieniło w instynktach i ambicjach, to psie syny przeobraziły się w kundle pokojowe, które merdają ogonkami i podają łapę rakarzom. Nad takim poziomem głupoty płakać się nie da, pozostaje machnąć ręką albo się pośmiać, przed nieuchronnym zbiorowym pogrzebem. Bogu dziękować istnieje jeszcze trzecie wyjście, przyjedzie czas, że ludzie zmądrzeją, tylko to będzie zbyt późna refleksja, aby uniknąć rzezi. Dokładniej rzecz ujmując, rozum wróci za sprawą rzezi – nic za darmo. Tak się zawsze dzieje, że ludzkość cyklicznie musi dostać w dupę, aby coś dotarło do głowy. W telewizji pokazują zabawy i incydenty, do prawdziwej jatki dojść musi i to w nie tak odległym czasie, może 10, może 15 lat. Nasi starsi bracia w wierze, a po polsku i z pełną antysemicką nienawiścią, Żydzi, grają na coraz cieńszych strunach. Średnio rozgarnięty biały człowiek wie, pod warunkiem, że chce i nie boi się wiedzieć, czyją robotą jest destabilizacja „świata arabskiego”. Wszelkie demokratyzacje i inne akcje w Gazie od 70 lat podgrzewają mit narodu wybranego, a ten naród w ogłupianiu i szczuciu gojów przeciw sobie jest mistrzem wybranym przez Boga. W żydowskim interesie leży to, aby arabskimi kindżałami wyciąć chrześcijańskich gojów i realizują swój plan z odpowiednim rozmachem. Na początku głupim gojom wmówiono, że wszystko jest równe, czy to baba, czy chłop, czy penis, czy pochwa, czy pies, czy wydra, czy czarne, czy pstrokate.

Tak się wstępnie przerabia narody na zbieraninę. Dalej trzeba narodom zohydzić wszystko, co stanowi o dziedzictwie i tym samym o trwaniu narodu. Takim prostym sposobem gojom zaczęto wybijać ze łba religię, rodzinę i wspólnotę plemienną. Jednocześnie nikt nigdy nie słyszał, aby judaizm był ciemnogrodem, przeciwnie, ubój rytualny jest poszanowaniem odmienności, obrzezanie, to żadne okaleczenie, tylko odmienność kulturowa. Co innego katolicka procesja na Boże Ciało, gdzie mamy do czynienia z ludobójstwem w czystej postaci, zamachem na suwerenność i wolny wybór jednostki. Z pełną premedytacją budowana pustka moralna, biologiczna i plemienna, szybko zostanie zastąpiona najwyższej klasy nacjonalizmem religijnym. W tej chwili białe goje mają do wyboru… wróć nie mają żadnego wyboru. Wprawdzie nacjonalizmy religijne są dwa, bo islam arabski i judaizm żydowski, ale ze względów ortodoksyjnych biały goj może zostać tylko wyznawcą Mahometa, wówczas ma szanse zachować głowę i nosić kartony z kozim mlekiem. Tyle jeśli chodzi o najbliższą przyszłość narodów i zbieraniny. Trudno oszacować ile białych gojów zostanie wyrzniętych, przez islamistów otrzymujących błogosławieństwo od rabinów, w trakcie tej kulturowej rewolucji. Tak obrazowo mogę napisać, że gdyby za każdego trupa goja żydzi dawali islamistom „lajka”, to „event” z całą pewnością byłby topową stroną na Facebooku. Jak się uzbiera jakieś 50 milionów wtedy połowie gojów wróci rozum do pustej głowy, a kolejne miliony poprawią statystyki. No to, co? Miłego piątku życzę i oby nam się tęcza przez weekend nie spaliła!

 

MatkaKurka
kontrowersje.net

Zródło: http://kontrowersje.net/ydzi_tak_skutecznie_motywuj_kozich_syn_w_e_goj_na_goju_si_nie_ostanie, 2015-06-26

 

Na zdjęciu: Tadeusz Mazowiecki i Adam Michnik, zdjęcie z marca 1992 roku. Fot. Michał Mutor – Agencja Gazeta / Wybór zdjęcia wg.pco

 

Przeczytaj więcej tekstów tego autora na naszym portalu   >   >   >   > TUTAJ .

 

POLISH CLUB ONLINE, 2015.06.26