KL Warschau prawdziwą przyczyną Powstania Warszawskiego


Niemcy byli przygotowani do eksterminacji mieszkańców Warszawy, jedynym ratunkiem była ucieczka albo powstanie. 

ludobojstowo-na-polakach

Zanim wybuchło powstanie ludność Warszawy była masowo mordowana. Szczególnie inteligencja. Powstało po to takie coś jak KL Warschau (…) Niemcy i Rosjanie przed wkroczeniem do Polski mieli dokładne listy osób, do mordowania w pierwszej kolejności. Te spisy uzgadniali między sobą. 

To jest wielka manipulacja. Taka sama jak rola pani “Prostynos” czy Lejby Kohne w strajkach gdańskich. Zanim wybuchło powstanie ludność Warszawy była masowo mordowana. Szczególnie inteligencja. Powstało po to takie coś jak KL Warschau. Niemcy mieli w planie wymordowanie całej ludności Warszawy przed przybyciem Rosjan. Powstanie temu zapobiegło.

Informacje o istnieniu KL Warschau były skrzętnie utajniane po wojnie aż do czasów końca PRL. Było by dalej tajemnicą gdyby nie to że Niemcy w trakcie inwentaryzacji obozów koncentracyjnych z czasów wojny zwrócili się do Polski z prośbą o udostępnienie danych z tego obozu.
Polska nie chciała się przyznać do tego że taki obóz w ogóle istniał. Dlaczego? Ponieważ ten obóz istniał dalej. Po wojnie nie został zlikwidowany. Zmienili się tylko zarządzający – z Niemców na Rosjan.

maria-trzcinska-oboz-zaglody-w-centrum-warszawy-kl-warschau_thumb.jpgI w tym obozie mordowano dalej przez długie lata po nastaniu nowej rosyjskiej niepodległości po 1945 roku polskich patriotów i inteligencję. Można to znaleźć m.in. w publikacjach prof. Nowaka oraz na google hasło “KL Warschau”.

“Dość kłamstw o Powstaniu Warszawskim. Ogłupionym przez kryminalne media Polakom, można tylko polecić książkę wydaną z okazji 65 -lecia Powstania …”

Tutaj jest uzupełnienie obrazu sytuacji którą opisuję

Za: abelikain.blogspot.se / wirtualnapolonia.com , 08-01-2015

 

Przeczytaj również:

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2015.08.01

  Podziel się:
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci