Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński – KOMUNIKAT 7/15


Miedzynarodowy-Motocyklowy-Rajd-Katynski-naglowek

Warszawa, 9 sierpnia 2015 roku

 

KOMUNIKAT 7/15

 

Przyjacielu,

W dniu 14 sierpnia, o godz. 14, 15 sierpnia, o godz. 22, 16 sierpnia, o godz. 6.30 (rano) w TV TRWAM będzie pokazany film pt. RAJD. Film nakręcony w 2013 roku podczas XIII Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, przez jego uczestnika, Mariana Kupidłowskiego.

W czasie, kiedy połączone siły funkcjonariuszy medialnych z Gazety Wyborczej i Gazety Polskiej, z TVN i TV Republika, napadły na motocyklistów Rajdu Katyńskiego, a mnie okrzyknięto szpiegiem Putina, tylko dlatego że nie ulegliśmy zorganizowanej przez nich prowokacji.

W czasie kiedy w polskojęzycznych mediach obowiązuje całkowity zapis cenzury na Motocyklowy Rajd Katyński, na Jasnogórskie Zloty Motocyklowe, największe w Europie – to TV TRWAM daje szanse, aby dowiedzieć się prawdy, co robią Polscy Motocykliści.

Chwała Wam Ojcowie za to.

Zachęcam do oglądania. Można oglądać w internecie, na żywo:

 

XV Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński

wyruszy 22 sierpnia br. o godz. 9:00 sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Poniżej trasa Rajdu. Podaję szczegółowy program Rajdu w Polsce i zachęcam Państwa aby do nas dołączyć.

 

Komunikat 7-15 do ściągnięcia w formie PDF .

 

Paniom rączki całuję a Panom mocno prawicę ściskam.

Wiktor


Wiktor Węgrzyn

Komandor Międzynarodowych Motocyklowych Rajdów Katyńskich. Organizator Jasnogórskich Zlotów Motocyklowych im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

http://rajdkatynski.com/

  • Na zdjęciu polskie groby w Tobolsku i ks. Dariusz Stańczyk, proboszcz tobolskiego Kościoła, kapelan XV Rajdu Katynskiego.

 

Nadesłane 14.08.2015

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1

, 2015.08.15

Wiktor Węgrzyn

Autor: Wiktor Węgrzyn