Waldemar J. Rajca: „Ksenofobia i nienawiść”


Orwell-2006-Waldemar-jan-Rajca-blog-logo

 

Waldemar Jan Rajca
Waldemar Jan Rajca

– takimi epitetami określają media manifestację, która ma się odbyć w sobotę w Warszawie,a w zawiązku z tym,że Europa chce popełnić zbiorowe samobójstwo sprowadzając na masową skalę muzułmanów – ludzi z innej cywilizacji, i chce wymieszać ich z martwymi chrześcijanami, którzy jeszcze zamieszkują Europę. Bo współczesny europejski chrześcijanin to człowiek bez tożsamości chrześcijańskiej. To człowiek powierzchniowy chrześcijańsko, zateizowany – jakby gdzież zgubił duszę.

Ratusz warszawski zakazał manifestacji przeciwko sprowadzaniu do Polski imigrantów afrykańskich, bo manifestacja miałaby być pełna nienawiści i ksenofobii, szkoda, że nie antysemityzmu. Bo to w końcu semici. Współczesna ideologia tolerancji osadza się na zasadzie, że trzeba kochać wszystkich jak leci. Człowiek musi kochać przymusowo – wtedy jest ok. A przecież w człowieku jest, i miłość i nienawiść? I podziw i zazdrość? I szacunek i pogarda? I wojowniczość i pokora. Osobowość człowieka składa się z wielu cech. Zarówno tych dobrych jak i tych złych. Człowiek to paleta różnorodności. Tak jak Rosja i Niemcy: Niemcy „napadły”, a Rosja” wkroczyła”.

A jak patriota broni swojej ojczyzny przed zalewem ludzi ukształtowanych przez inną cywilizację to jest ksenofob i nienawistnik – tak propaganda określa zachowanie ludzi o normalnym odruchu. Którzy jeszcze nie dali się uśpić i przerobić na człowieka tolerancyjnego wobec wszystkiego Tolerancja nie powinna być synonimem zgody na zło. Bo złem jest to, że jeden człowiek pod przymusem musi utrzymywać innego człowieka, bo ten przyjechał do niego przymusowo w gości. Przymusowy gość musi być traktowany ze szczególną powagą.

W całość sprawy wtrącił się pan wojewoda Kozłowski z Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej Entuzjastycznej Wobec Obcych Przybyszów i być może manifestacja ”nienawiści” wobec obcych odbędzie się jednak. Agora – fobia wobec narodowców jest powszechnie znana: narodowcy chcą Polski narodowej – ci z Agory chcą, żeby była międzynarodowa, podatna na wszelkie miazmaty głupoty, internacjonalizmu, wolności waszej i innych oraz ogólnego wymieszania wszystkiego, żeby powstała jedna, wielka – miazga. Nie będzie miejsca na tożsamość, będzie miejsce jednakową bylejakość.

Totaliści chcieliby, żeby wszyscy byli posłuszni temu co wyznają oni. Tym bardziej, że reprezentują obce interesy – nie polskie, quasi europejskie, bo współczesna masońska Europa nie ma wiele wspólnego z przeszłością – to jest gruzowisko cywilizacji, na które wchodzą ludzie innej cywilizacji. Hordy pragną zadeptać resztę – i wprowadzić swoje. Europa będzie cywilizowana arabsko – to tylko kwestia czasu. Jeśli w porę nie znajdą się ludzie, którzy postawią się fałszywie pojętej tolerancji. Na razie jest Orban i Klaus – barbarzyńcy zalewają Europę. Ludzie którzy pchają się na darmochę, nie myślą, żeby pracować. Co wart jest człowiek, który nie myśli o pracy, tylko, żeby mu dać?

Bogactwo pochodzi z pracy, a nie z zasiłku. Tak jak prawo nie powinno wywodzić się z demokracji, bo to kompletny nonsens. Prawo powinno wywodzić się z natury, z praw, które istnieją obiektywnie, a nie są wymyślone przez głupiego człowieka. Człowiek nigdy nie przechytrzy natury – ona zawsze go zwycięży. Próbuje to zrobić przy pomocy demokracji i z jakim skutkiem? Wielki chaos i wszechobecna głupota. Już nie mówiąc o zawikłaniu życia pełnego nakazów i zakazów.

Powódź przybyszy z innej cywilizacji trwa w najlepsze… Europejskie prawa człowieka – wielki zabobon współczesności – zachęca pozostałych. U wrót stoją kolejne setki tysięcy. Skoro się ich zaprasza? A stawianie im tamy – to ksenofobia i nienawiść. Tak twierdzą twórcy tych propagandowych słów. Tak jak nazywanie narodowców – nazistami.

Naprawę państwa koniecznie trzeba zacząć od naprawy pojęć. Bez tego ani rusz!

 

Waldemar Jan Rajca
Blog Orwell 2006

 

Źródło: http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2015/09/10/ksenofobia-i-nienawisc/ , 10/09/2015

 

  • Zdjęcie główne: Setki imigrantów przybyło do Monachium z Wiednia. Fot. telegraph.co.uk / Wybór zdjęcia głównego wg.pco

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1, 2015.09.10

Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca