Dr Jerzy Jaśkowski: Wybory. W jakim celu i dla kogo? 


Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie” P -74.


„Fakty nie przestają istnieć, ponieważ są ignorowane” A.Haxley

 

 Nie masz czasu na czytanie?
Będziesz miał na płakanie!

 

Od wielu, wielu lat wmawia się społeczeństwom na całym Bożym świecie, że wybory są największym osiągnięciem cywilizacyjnym. Wmawia się, że tylko dzięki demokracji można spokojnie i wygodnie żyć. To hasło zdominowało całą wiedzę o współczesnym świecie. Skoro miało być tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?

 

Proszę zauważyć, że od 25 lat wszelkiej maści partie i partyjki polityczne wmawiają przed wyborami, że popierają idee Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Minęło ćwierć wieku i żadne z tych ugrupowań, nie będę wymieniał z nazwy, ponieważ za często osobnicy je tworzący zmieniają formę i szyldy, po dojściu do władzy nie realizuje haseł wyborczych.

Podobnie wszelkiej maści aktorzy sceny politycznej w wypowiedziach na temat: czy lepszy jest system parlamentarny, czy prezydencki, nie usiłują nawet podjąć analizy historycznej wypowiadanych przez siebie sloganów.

 

To, że zaganiani i zapracowaniu ludzie nie mają czasu przeprowadzać analizy minionych epok, jest faktem bezspornym. Właśnie w tym celu bankierzy, udzielając pożyczek gensekowi Edwardowi Gierkowi, agentowi Kominternu, zażądali ograniczenia nauczania historia dla 80% społeczeństwa.

Po 1990 rok, a więc po wprowadzeniu rzekomych reform, stopień indoktrynacji jeszcze sie bardziej nasilił, choćby przez wprowadzenie przedmiotu politologia, czyli nauka oszukiwania ludzi. Innymi słowy, nauka takiej retoryki, aby obiecać wszystko, nic nie podpisując.

 

Proszę sprawdzić wykształcenie posłów i radnych. Większość reprezentuje zawody bezużyteczne, a tylko uzależniające je od systemu politycznego: politologia, socjologia, psychologia etc. Absolwenci tych kierunków są skazani na bycie dożywotnimi janczarami, lub na pracę na zmywaku w Belfaście albo w kasie w Lidlu.

Bardzo dobrze to powiedział przed laty były prezydent Kwaśniewski – Stolcman: „Wybory nie są po to, aby kogoś wybrać. To jest ustalone wcześniej i w innym miejscu. Wybory są po to, aby się zorientować jaka cześć społeczeństwa popiera dany system”. Czyli innymi słowy: ilu frajerów pójdzie do urn.

Idąc na spotkanie z kandydatem spróbuj zadać pytania dotyczące rzeczy ważnych dla Polski  i z odpowiedzi zorientujesz sie od razu czy rozmawiasz  z klakierem czy osobom myślącą.

 

Co dla kraju jest ważne?

 

1. Na pierwszym miejscu jest demografia. Państwo, którego ludność ulega systematycznej eliminacji, nie może się rozwijać i jest skazane na zagładę. W Polsce już od końca lat 80-tych, przyrost naturalny był poniżej tzw. wartości bezpiecznych, czyli poniżej 2.3 dziecka na kobietę. Obecnie, dzięki systematycznemu działaniu władz, poziom dzietności kobiet spadł do 1.2. Przez okres ostatniego ćwierćwiecza żadna z partii, czy partyjek, nic nie zrobiła w tym kierunku, czyli faktycznie działały przeciwko własnym wyborcom, o ile naprawdę reprezentowali ludność zamieszkałą pomiędzy Odrą i Bugiem. Wylano morze atramentu na dyskusje na temat porodów z probówki, skrobanek, ale w ogóle nie zainteresowano się, że około 66 % społeczeństwa żyje poniżej średniego wynagrodzenia. Ceny towarów, czy usług, są dostosowane do średniej. Innymi słowy, z góry większość ludzi spisuje się na straty. Musisz także więc wiedzieć, jaki kandydaci mają stosunek do eutanazji, depopulacji poprzez przymusowe szczepienia itd.

 

2. Edukacja jest drugim ważnym elementem w tworzeniu państwa. Wbrew dywagacjom tzw. gazetowych ekspertów, Polska nie upadła w XVIII wieku z powodu zdrady poszczególnych osobników, czy z powodu systemu politycznego, ale z powodu braku edukacji. Królowie byli na tyle zacofani albo wręcz reprezentowali inne opcje, że w ogóle nie dbali o wykształcenie młodzieży. Małe Prusy miały więcej uniwersytetów, aniżeli „potężna” Polska. Stąd w czasie rozbiorów oczy sporej części społeczeństwa wierzyły i zwracały się w kierunku króla Prus. Przypominam, że przez cały wiek XIX polską historię opracowywano za pieniądze Wiednia, Moskwy, czy Berlina. Po 1920 roku i po 1990 roku nie przeprowadzono żadnej dekomunizacji na uczelniach. Musisz także pamiętać Dobry Człeku, że od ćwierćwiecza cała prasa w Polsce jest własnością Berlina. Czyli w miarę prawdziwe informacje o kandydacie możesz uzyskać tylko w bezpośredniej rozmowie. Generalnie, prasa nie służy informacji, tylko właśnie dezinformacji. Na pewno nie wiesz, że już od wielu lat światem informacji rządzi 6 koncernów: General Electric, News Corp, Disney, Viacom, VBS, Time Warner. Ale od kilku lat praktycznie jest jedna Grupa Kapitałowa, która tym interesem kręci.

 

3. Stosunek do wojska, bardzo ogólnie. Polska na przykład, bierze udział w akcjach militarnych, zarówno w Azji, jak i w Afryce. Na jakiej podstawie? Ile nas to kosztuje? Jaka cześć budżetu jest przeznaczana na te wycieczki? Jak jest opracowany system usuwania skutków działań wojennych, renty dla żołnierzy? Kto płaci i z jakich funduszy? Część wyjazdów jest w ramach NATO. Jakie są koszty tych wyjazdów? Ile kosztuje taka jedna, czy druga misja? Jaka jest renta inwalidzka dla kontuzjowanych? Cały czas jest mowa o tym, co Unia Europejska nam daje, ale ile my płacimy do Unii. Podpowiem, Polska co roku przekazuje do Unii europejskiej 70 miliardów złotych. To jest więcej, aniżeli wydaje przez 12 miesięcy na pokrycie kosztów utrzymania całej służby zdrowia. A praktycznie koszty są wyższe, ponieważ dotyczą całej logistyki i zmiany prawodawstwa w Polsce, podporządkowanego prawodawstwu Unijnemu [zmiany druków, pieczątek, szkolenia, itd]. Natomiast z UE dostajemy rocznie zaledwie 40 miliardów, czyli moglibyśmy zwiększyć wydatki na przykład na służbę zdrowia o 50%, gdyby nie podatek na rzecz Unii. Konkretnie, przed laty musieliśmy dopłacać do budżetu unijnego 4 miliardy na fundusz nauki, a dostawaliśmy z powrotem w postaci tak reklamowanych grantów tylko ok. 400 milionów, czyli 10 razy mniej. Danych z ostatnich lat nie znam. Ale proporcje są na pewno podobne, jeżeli nie gorsze dla nas.

 

4. Policja, czyli bezpieczeństwo. Od wielu lat prowadzone są wirtualne statystyki działań policji. Przypomnę: po 1920 roku Polska zajmowała obszar 382 000 km i posiadała około 12 000 policjantów. Obecnie zajmujemy obszar mniejszy o prawie 1/3, natomiast liczba policjantów wzrosła o 1000 %, do około 120 000. Do tego dochodzi horda tzw. strażników miejskich. Dlaczego społeczeństwo ma ponosić koszty utrzymania tej całej struktury? Przecież to są zdrowi młodzi ludzie, mogliby się zająć czymś konkretnym, wpływającym na wzrost PKB. Przypomnę: w Polsce PKB wytwarza tylko 6 milionów ludzi, na 18 milionów pracujących. Takie państwo nie utrzyma się, musi upaść. Proszę zauważyć, do czego jest wykorzystywana głównie policja i gdzie używana!

 

5. Banki. Systemem newralgicznym każdego państwa jest system bankowy. Proszę zauważyć, że pomimo kolejnych zmian rządów, żaden rząd w Polsce nie przygotował białej księgi po przejęciu władzy. Ani po 1990 roku, ani obecnie, nigdy nie podano do wiadomości społeczeństwa, ile pieniędzy poprzedni rząd przejadł, przehulał itd. Jakie pożyczki i na co pobrał? Nawet obecnie p. Prezydent Duda w ogóle nie zainteresował się stanem kasy po swoim poprzedniku. Rok finansowy w Polsce jest od stycznia do grudnia. Przejęcie władzy nastąpiło we wrześniu. A gdzie bilans otwarcia? Dlaczego co roku nie podaje się, ile banki, a wszystkie są zachodnie, wyprowadziły z Polski, czyli mówiąc prościej, na ile oskubały społeczeństwo? Tych konkretnych pytań w sprawie banków jest zdecydowanie więcej.

  

6. Sprawy zagraniczne. Dlaczego, pomimo minięcia ćwierć wieku, nadal nie można sprowadzić do Polski tych rodaków ze stepów Azji, którzy chcieliby wrócić? Dlaczego przyjmujemy od 2011 roku masy emigrantów z Izraela, ostatnio z Ukrainy, a nie możemy z „Syberii”? Problem jest poważny, ponieważ nie kto inny, tylko Raport Mossadu podał, że 85% mieszkańców Izraela to Chazarzy, czyli plemiona mongolskie, a nie semickie. To jakie oni mają prawo pierwszeństwa przed naszymi rodakami? Oficjalnie podano, że Izrael pozbędzie się koło 4 milionów ludzi i przesiedli ich do 2017 roku na ziemie przodków. Ale to Chazarzy, dlaczego więc przenoszą się na przykład do Wrocławia? Czy tzw. akcji wojskowych nie powinien zatwierdzać co najmniej sejm, nie wspominając o tym, że branie udziału w takich akcjach powinno być poruszone w referendum? Posłowie poprzedniej kadencji wprowadzili wiele ustaw bez podkładu ekonomicznego: ile te ustawy będą kosztowały społeczeństwo! Choćby trzecia z kolei nowelizacja Ustawy o Chorobach Zakaźnych wprowadza przymus szczepień preparatami nie tylko nie sprawdzonymi, ale także bez obliczenia kosztów. Spowoduje to, że z puli NFZ ubędzie kilkadziesiąt/kilkaset milionów złotych. Zaowocuje to kolejnym ograniczeniem dostępu do placówek medycznych dla przeciętnych obywateli. W Planach PiS-u jest podniesienie procentu na służbę Zdrowia z dotychczasowego 4.5% do 6.5% PKB. Zapomniano tylko podać, że w stanie wojennym na służbę zdrowia przekazywała hunta aż 10.5%! To Balcerowicz zredukował wydatki do 4.5% na zdrowie. I proszę znowu zauważyć, że przez 25 lat żadnej partii to nie przeszkadzało. Czyli reasumując, była to kontynuacja władzy.

  

I dalej chcesz się bawić w „wybory”?

 

P.S. A tak na marginesie. W sprawie emigrantów widać jak na dłoni, że jest to akcja sterowana przez usłużnych idiotów [Goldman[Lenin]. Tak jak to było za komuny, wszelkiej maści publikatory zajmują się tylko i wyłącznie islamem.  Czy włączysz radio, czy telewizje, czy internetowe storny rzekomej opozycji, wszyscy w kółko o islamie. Innymi słowy  wszyscy są nakręcani przez tego samego klucznika. A statystyki wyglądają tak, że  już w 1992 roku do Europy przychodziło ok. 675 000 emigrantów rocznie.

Tak było do prawie 1996/7 roku. Nikt nie słyszał o fali emigrantów.

Liczba emigrantów uległą zmniejszeniu do ok. 2005 roku i potem systematycznie zaczęła wzrastać. Ale tylko w 2014 było 625 000 emigrantów i żadnego problemu w prasie nie było.

A obecnie podobno ma to być ok. 300 000 i wielkie halo. Musisz się zastanowić komu  i dlaczego potrzebna jest ta fałszywa flaga. Co chcą ukryć?

 

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk, 22 września 2015

 

  • Na zdjęciu autor artykuły dr Jerzy Jaśkowski

 

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1

, 2015.09.24

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski