Waldemar J. Rajca: Cicho nad tą trumną…


Orwell-2006-Waldemar-jan-Rajca-blog-logo

Waldemar Jan Rajca
Waldemar Jan Rajca

Wczoraj, w całej Polsce odbyły się masowe demonstracje- w kilkudziesięciu miastach- przeciwko sprowadzaniu do Polski na grzbiet polskiego podatnika- ludzi z innej cywilizacji. Przejrzałem wieczorem Teleeksspres, Panoramę, Polsat, TVN – i główną tubę propagandową rządzących- Dziennik o godzinie 19.30. Nigdzie nic nie było – nie ma nic w Onecie. Teraz widać wyraźnie jaka to jest zmowa i ktoś tym steruje. Jedna decyzja – i nie ma. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Lud nic nie będzie wiedział, co się wokół niego dzieje. A wiecie Państwo, że płonie największy meczet w Europie Zachodnie – w Londynie – Baiful Futuh? Sam się podpalił?

Czy to jest w mediach głównego nurtu ściekowego? Tylko uśmiechnięte twarze oszustów z Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej, tych cwaniaków z Prawa i Sprawiedliwości, którzy już przygotowują się do przejęcia władzy. I nadal wszystko będzie po staremu. Wszystko pozostanie w rękach okrągłostołowców. Tym razem porządzi sobie opcja Amerykańsko – Izraelska. W interesie Amerykanów i Izraela – ma się rozumieć. Nie w interesie Polski. Polskę i Polaków to można wyłącznie doić i oszukiwać.

I ten zgrany Miller, który obiecuje 2500 złotych minimalnej pensji, żeby wszyscy przeszli do podziemia gospodarczego. I żeby nikt – oprócz budżetówki i biurokracji – nie pracował normalnie, nie ukrywając się przez agentami urzędów skarbowych, państwowej inspekcji pracy, czy kretów z państwowego ZUS-u. Wszyscy muszą być w katakumbach gospodarczych, tak jak kiedyś pierwsi chrześcijanie. Ile będzie podatku ZUS dla pracodawcy od 2500 złotych? 1200 złotych? Kto to zapłaci? Czy Miller do reszty zwariował?

Głupota na stałe wpisana jest w lewicę, tak jak socjalizm i demokracja. W poprzedniej komunie udawali, że jest demokracja, a był socjalizm – dzisiaj – nie używają słowa socjalizm, ale rozbudowują komunę. Wszystko pomieszali, żeby nikt niczego nie zauważył. I żeby było po staremu. Tak pozmieniali służąc Moskwie, żeby tym bardziej sprawnie słuchać Brukseli. Ci z Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej nawet się z tym nie kryją. Za brukselskie srebrniki zrobią z Polską co tylko pani Merkel sobie zażyczy. Tragedia dla Polski.

No i dlaczego prezydent Polski, pan Andrzej Duda opcja Amerykańsko- Izraelska, spotyka się z panem Jarosławem Kaczyńskim o drugiej w nocy czasu środkowoeuropejskiego? Pan prezydent jeździ w nocy do szefa partii, jakby dnia było mało? I to o drugiej w nocy, kiedy normalni ludzie śpią, oni się namawiają – przeciwko Polakom? O czym Oni rozmawiają prywatnie o drugiej w nocy? Pan Jarosław Kaczyński bardzo był niezadowolony z sukcesu pana Dudy, nawet się nie pofatygował w dniu zwycięstwa. W takim razie zasadne jest pytanie, kto podsunął pana Dudę na prezydenta Polski, skoro nie pan Jarosław Kaczyński?

Przypomina mi to zdarzenie sprzed roku, dwóch – kiedy dziennikarze francuscy przydybali pana prezydenta Hollanda , który na motorze i ale w kasku, udawał się do swojej kochanki. Ale go przypiliło, że nawet zostawił guzik atomowy na pastwę losu, w razie konfliktu nie miałby go kto nacisnąć. Prezydent Holland jechał do kochanki, bo go przypiliło – pan Andrzej Duda jechał do szefa partii – bo też go coś przypiliło. Ale co? I to o drugiej w nocy? Pani Kopacz twierdzi, że pojechał po instrukcje i jest sterowany(???) A pani Ewa Kopacz nie jest sterowana?

Tyle złego robi Polsce, że dostanie nagrodę od Unii Europejskiej – jakąś nową, dobrą posadę. Może lepszą od tej, którą otrzymał pan Donald Tusk – który nią steruje – pana Donalda Tuska. On już posadę dostał, teraz kolej na nią. I tak się stara, żeby narobić jeszcze więcej złego Polsce i Polakom. Jeszcze miesiąc, i jeszcze więcej złego. Może jakiś pakt oficjalny zrzeczenia się całkowitej suwerenności Polski na rzecz Niemiec? Bo pan Wałęsa proponował tylko przyłączenie Polski do Niemiec. Ciekawe, kto nim steruje?

Straszne rzeczy wyprawiają z Polską.. A tubylcy śpią! Jak się przebudzą – nie uwierzą! Polski już nie będzie, a dziadkowie będą tłumaczyć swoim wnukom: tu kiedyś była Polska! Stronnictwo Pruskie Polskę sprzedało Niemcom. I nikomu włos z głowy nie spadł. Zdrajcom i zaprzańcom nic złego się nie stanie.

Tak jak przed trzecim rozbiorem Polski… Czołem jeszcze Polsko!

 

Waldemar Jan Rajca
Blog Orwell 2006

 

Źródło: http://waldemar-rajca.http://waldemar-rajca.blog.onet.pl/2015/09/27/cicho-nad-ta-trumna/ , 27/09/2015

 

  • Zdjęcie główne: Katowice, 26.09.2015. Marsz przeciwko imigrantom zorganizowany przez Młodzież Wszechpolska i środowiska narodowe. Fot. za katowice.naszemiasto.pl / Wybór zdjęcia głównego wg.pco

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1, 2015.09.27

Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca