Marysia Pyż ze Lwowi: Kiedy kobieta ma większe jaja niż facet.


wirtualnapolonia logo

Witam wszystkich moich przyjaciół, znajomych i wrogów. Udostępnione dzisiaj informacje (filmiki i artykuły) wywołały emocje, komentarze i setki otrzymanych przeze mnie wiadomości.

Otóż, oświadczenie dotyczące współpracy z Panem Kukizem opublikowałam jeszcze w końcu sierpnia

Aby wszystko było jasne i zrozumiałe publikuję jeszcze raz ten sam link. Odpowiadam wszystkim na te same wysyłane do mnie pytania, dlaczego – nie wiem. Wiem tylko tyle, co powiedział w nagraniu, które zresztą było zrobione już po mojej rezygnacji.

Wg mnie, po prostu niektórym brakuje męskiej odwagi aby powiedzieć wprost o co chodzi. Odwaga to cecha tylko dla wybranych.

Dziękuję przyjaciołom za takie opisy i oświadczenia złożone pod moim adresem. Także dziękuję wszystkim znajomym za każdy like, komentarz i wiadomość. Dzisiaj otrzymałam od Was naprawdę ogrom informacji. Jesteście wielcy!!! Też dziękuję moim wrogom za to, że nie dajecie mi zapomnieć iż powinnam działać.

Dziękuję za krytykę wszystkim – od Jasia z wioski, poprzez dziennikarzy głównego ścieku do Radosława Sikorskiego, którzy tak bardzo przejęli się moją osobą. Oświadczam wszystkim – rozdział zamknięty.

Nie chcę, nie kandyduję i nie mam nic wspólnego z Panem Pawłem Kukizem. Po prostu facet tak się nie zachowuje, jak również nie powinni mężczyźni z RN, którym dziękuję za oklaski na stojąco podczas II Kongresu RN.

Jeszcze raz, dziękuję za poparcie wszystkim!

Jak pewnie już zauważyliście z publikowanych zdjęć, idę w dalszą drogę razem z Grzegorzem Braunem i Marianem Kowalskim, którym też składam wyrazy podziękowania. Z takimi mężczyznami to nie wstyd się pokazać.

No i jak mówią ludzie – lepiej z mądrym stracić niż z głupim zyskać.

Działamy nadal. Wciąż robimy to samo. I zachęcamy do pomocy wszystkich ludzi, dla których Polska i Polacy pozostawieni poza nią nie są obcy.

Szczęść Boże!
Z pozdrowieniami dla Wirtualnej  Polonii,

Marysia P.

 

Źródło:    http://wirtualnapolonia.com/2015/10/20/marysia-pyz-ze-lwowi-kiedy-kobieta-ma-wieksze-jaja-niz-facet/ , 2015-10-20

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1, 2015.10.20