Przestańmy kłócić się czy lepiej dostać po ryju czy w dupę!


Zygmunt Wrzodak, były członek Komisji Krajowej Solidarności na swoim blogu podzielił się odczuciami na temat marszów jakie miały miejsce w Stolicy w ostatnich dniach. Będąc posłem RP IV i V kadencji, pan Wrzodak miał sokole oko na wiele spraw skrzętnie ukrywanych przed społeczeństwem; załatwianych poza plecami posłów i senatorów. Długo wspierał Radio Maryja i TV Trwam. Z czasem jednak, jego zdecydowana postawa w przedstawianiu zagadnień polityczno-gospodarczych przestała podobać się i głos jego stał się mniej słyszalny. Zdecydowanie i głośno sprzeciwiał się wejściu Polski do Unii Europejskiej. Jego ocena upadku Zakładów Mechanicznych Ursus pod Warszawą, gdzie był szefem Solidarności do 2002 roku jest zdecydowanie odmienna od tej lansowanej przez prasę i telewizję. Tak też i ocena marszów, jak również całej otoczki tych uroczystości aczkolwiek może części czytelników bulwersować, to jednak wiele zawartych w niej uwag przemawia za tym, że w całości wpis ten z blogu Zygmunta Wrzodaka przytaczamy na naszym portalu. Tytuł został zaczerpnięty z wpisu pod artykułem pana Wrzodaka.

Waldemar Glodek, PCO

 

 

Zygmunt Wrzodak: Marsz za marszem

Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziej cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne.

Dwunastego i trzynastego grudnia 2015 roku przeszły przez Warszawę dwa marsze. Jeden sobotni szedł przeciwko temu niedzielnemu, a ten niedzielny szedł przeciw sobotniemu. Jeden i drugi zgromadził po mniej więcej tyle samo demonstrantów. Jedni i drudzy starali się przekonać swoich niewolników do swoich racji.

Demonstracje niczego nowego do życia społecznego nie wniosły, ale cel został osiągnięty najważniejszy, większy podział między ludźmi.

Polityka Kaczyńskiego cementuje ludzi lewicowo – liberalnych oraz tzw. ,,swoich”. Jedni są za prezesem drudzy przeciwni, jedni są za rządami pisowskimi i za Dudą inni są przeciwni. Jedni na drugich warczą, że łamią Konstytucję. Atmosfera podniosłą, gorąca, ludzie są okopani przy swoich, polaryzuje się scena polityczna MY i ONI!

Wszystko zaplanowane i realizowane wzorowo, podział Polski na dwie partie idzie nad wyraz szybko, podobnie jak w USA, są dwie partie zarządzane z tylnego siedzenia przez tych samych, podobnie ma być w Polsce, łatwiej pacyfikować dwie organizacje niż 10.  Naiwni niewolnicy myślą, że się różnią klany jedne od drugich, że jest przepaść między ,,demokratami” a ,,republikanami”. Myślą, że dzieli ich wszystko, ale zapomnieli już co ich łączy!!! A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany:

– łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali w Magdalence,

– razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

– razem opowiadali się za obecną konstytucją,

– razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

–  razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

–  razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu, którego byli twórcami,

–  razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

– razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski, razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

– razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan

– razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa – rdzennych ziem serbskich,

– razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

– razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

– razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

Kto i co ich jeszcze łączy!

– Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

– Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

– Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

– Łączy ich służba banksterii światowej  i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

– Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

–  Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.

Zawsze musi być wskazany wróg, może to być nawet żaba, ale przy nakręceniu medialnym niewolnicy uznają, że to wróg, trzeba go zniszczyć, inni będą bronić żaby a że złodziei cukier kradnie z cukierniczki, to nie ważne. Dziel i Rzadź, od tego są mistrzowie, co gołym okiem to widać.

W latach 2005 – 07, wrogami byli ,,gwałciciele” Krawczykowej, ,,aferzyści” od odrolniania ziemi, Minister MSW, a teraz TK, na wiosnę będzie następna super ,,afera”, tak by podtrzymać linię propagandy DZIEL I RZĄDŹ szło sprawnie i nie ważne, że banksteria będzie opasać się kawiorem z pracy Polaków. Naiwni zawsze będą po jednej albo po drugiej sztucznej stronie.

Sk-ice 13-12-2015 rok
Zygmunt Wrzodak

Były członek Komisji Krajowej Solidarności, członek Rządu regionu Mazowsza, szef Solidarności Ursusa do 2002 roku, pomysłodawca i założyciel LPR, Poseł na Sejm IV i V kadencji.

 

Źródło: http://wrzodakz.neon24.pl/post/128056,marsz-za-marszem , 13 grudnia 2015

  • Zdjęcie główne: Zygmunt Wrzodak (pierwszy z prawej) odznaczony laurem i medalem POLONIA MATER NOSTRA EST. Uroczystość odbyła się 17 maja 2014 roku w Galerii Porczynskich przy Placu Bankowym w Warszawie. Fot. za TN YouTube / wybór zdjęcia wg.pco

 

Przeczytaj więcej artykułów Zygmunta Wrzodaka na naszym portalu  >  >  >  TUTAJ .

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1

, 2015.12.15

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci