Stanislas Balcerac: Głos wrogi z synagogi


neon-NEon24-logo

 

 

Joel Mergui, przewodniczący Konsystorza Żydowskiego we Francji
Joel Mergui, przewodniczący Konsystorza Żydowskiego we Francji

„Polska wysyłała Żydów do gazu” oświadczył we francuskiej telewizji przewodniczący Konsystorza Żydowskiego we Francji (zdjęcie). Oto owoce 25 lat polskiej dyplomacji na kolanach, tych Bartoszewskich, Skubiszewskich, Geremków, Rotfeldów i Sikorskich.

O tym jaką to pozycję i wizerunek na świecie wyrobiła sobie Polska podczas ostatnich 25 lat rządów PO, SLD i innych, mogliśmy przekonać się na własne oczy 6 stycznia we Francji. Na antenie telewizji informacyjnej iTELE, należącej do Canal Plus, przedstawiciel Centralnego Konsystorza we Francji oświadczył, że (cytat) „Polska wysyłała Żydów do gazu”. Minuta 12:30 wideo:

 To pokłosie wielu lat dyplomacji na kolanach tych różnych Bartoszewskich, Skubiszewskich, Geremków, Rotfeldów, Mellerów, Cimoszewiczów i Sikorskich. Mało kto bierze dzisiaj Polskę na poważnie. Nowy rząd będzie musiał to wszystko mozolnie, ale mamy nadzieję zdecydowanie, odkręcać.

Obywatele nie czekają, już zaczęto podpisywać petycję w tej sprawie:

 My zaś złożyliśmy skargę we francuskim odpowiedniku KRRiT o nazwie CSA, który poinformował dzisiaj rano dyrekcję programową iTELE:

EMTVSOIR <[email protected]>

to sbalcerac

Today at 11:46 AM

Bonjour,

Votre message a été transmis à la direction des programmes.

Bien cordialement,

CSA – Direction de l’information et de la communication institutionnelle

 CSA-fr-TV-LOGO

Złożenie zawiadomienia we francuskiej prokuraturze to tylko kwestia czasu. Prawo francuskie surowo kara nawoływanie do nienawiści na tle rasowym, oszczerstwa i kłamstwa o Holokauście.

Podczas kiedy naczelny rabin Francji, pan Haim Korsia, jest człowiekiem mądrym i rozsądnym, ten pan który opluł Polskę swoim oszczerstwem, Joel Mergui, jest niebezpiecznym fanatykiem. Pan Mergui nawet nie wie o czym mówi ! Jest Żydem sefardyjskim z Afryki, urodził się w latach 50-tych w Maroku, mówi po arabsku i jako lekarz dermatolog jest specjalistą od skóry czarnej i mieszanej (soin des peaux noires et métissées).

Jak urodzony w Maroku lekarz dermatolog, specjalista od murzyńskich skór, może spokojnie rzucać oszczerstwa na temat niemieckiej zbrodni Holokaustu pod adresem Polski ? Bo dobrze wie o naszej murzyńskości ?

Ale czy dziwimy się, że niektórzy żydowscy fanatycy bezkarnie skaczą nam do oczu ? Kiedy dwa lata temu siostry Radwańskie zostały obrzucone obelgami przez żydowskich fanatyków podczas turnieju w Izraelu, ówczesny minister spraw zagranicznych Sikorski, odmówił interwencji:

 Teraz na Polskę sypią się oszczerstwa, a Radek spędza wakacje w Izraelu.

Lekarz dermatolog Mergui powołuje się na „żydowską wspólnotę”
Bezczelność Mergui to wynik wielu lat polskiej dyplomacji na kolanach
Sprowadzili Polskę na kolana – byle kto może teraz opluwać nasz kraj

 

Źródło:  http://monsieurb.neon24.pl/post/128900,glos-wrogi-z-synagogi#comment_1270115 , 15 stycznia 2016

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-1

, 2016.01.18

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci