Jarosław Gryń: Zgwałcona Europa


 

npp-Niepoprawni-pl-logo

Zdarzenia rozgrywające się na ulicach wielkich miast Niemiec, Francji czy Austrii, związane bezpośrednio z imigrantami i ich specyficznym podejściem do kultury zasiedlanych przez nich państw, dają wiele do myślenia. Hordy rozpasanych przybyszów z krajów arabskich i afrykańskich przyniosły ze sobą swoją dziką mentalność. Zwyczaje rodem ze średniowiecza oraz umysłowość pospolitych przestępców, dają się we znaki nad wyraz gościnnym społeczeństwom Zachodniej Europy.

Okres świąteczno-noworoczny obfitował w wysyp incydentów związanych z tzw. uchodźcami oraz ich osobliwym stosunkiem do europejskich kobiet i prawa własności. Przekonały się o tym między innymi niewiasty w niemieckiej Kolonii, którym podczas zabawy sylwestrowej tłum imigrantów zapewnił nieoczekiwane „atrakcje”. Molestowanie na niespotykaną skalę, kradzieże i rozboje, to coś, czego łatwo się nie zapomina. Pomimo wielu zabiegów ze strony niemieckich władz, zmierzających do tego, aby całą sprawę ukryć przed opinią publiczną, wszystko w końcu wyszło na jaw. Liczba zgłoszeń od poszkodowanych kobiet przekroczyła 800 i to w samej tylko Kolonii. Podobne napaści miały miejsce również w Hamburgu, Bremie i austriackim Salzburgu oraz najprawdopodobniej w wielu innych miejscach, o których nie wiemy. Zamiatanie tego typu spraw pod dywan staje się już normą w krajach zachodnich. W Austrii ostatnio światło dzienne ujrzała skandaliczna sprawa molestowania gimnazjalistek przez ich szkolnych kolegów arabskiego pochodzenia. Szacunek do kobiet jest w muzułmańskim kręgu kulturowym podobno bardzo ważny. Oczywiście chodzi tu o zamężne kobiety muzułmańskie, które może bić i gwałcić tylko mąż. Co do europejskich dziewczyn, to są w sytuacji dużo gorszej. Jak powszechnie wiadomo, śniade i czarnoskóre oblechy gustują w białych dziewczętach, które nie dość, że są atrakcyjne, to jeszcze z ich punktu widzenia rozwiązłe. Mieszanie kultur ma to do siebie, że powinny one w jakiś sposób koegzystować. Inną alternatywą jest dominacja jednej nad drugą, do czego islam dąży w sposób bezpośredni i otwarty.

Jedno jest pewne – tam gdzie są „uchodźcy”, bywa niebezpiecznie. Trzeba być ślepym by tego nie widzieć. Ciekawy jest fakt, że najgłośniej gardłujący za przyjmowaniem imigrantów w każdych ilościach to ludzie, dla których stanowią oni w perspektywie czasu największe zagrożenie. Wszelkiej maści lewacy, feministki i tęczowe kreatury nie zdają sobie chyba sprawy z niebezpieczeństwa, które sami na siebie sprowadzają. Wojujący islam nie będzie się z nimi pieścił, tak jak ugrzecznione i cywilizowane chrześcijaństwo. Ludzka głupota to jedno, ale nie wydaje mi się, aby tłumaczyła w tym wypadku wszystko. Cel, jaki kryje się za wpuszczaniem do Europy tak licznych rzesz muzułmanów pozostaje w gruncie rzeczy niewyjaśniony.

Co takiego wydarzyło się w ciągu ostatniego półwiecza, że kraje silne i dostatnie zaczęły prowadzić politykę zmierzającą ku samozagładzie? Być może wpływ na to miała rozwijająca się w tym okresie myśl marksistowska oraz jej popłuczyny przybierające formę toksyn dla zdrowych organizmów państwowych: tolerancjonizmu i poprawności politycznej. Z pewnością to co dzieje się obecnie, nie mogłoby mieć miejsca w krajach normalnie funkcjonujących. Zdrowe społeczeństwa cechuje wewnętrzna spójność i samoświadomość skutkująca posiadaniem swoistych mechanizmów samozachowawczych. Niestety w obliczu zaniku więzi narodowych oraz społecznych nie może być o tym mowy. Tak właśnie jest w krajach Europy Zachodniej, których upadek, przy obecnym stanie rzeczy, zdaje się być przesądzony.

 

Jarosław Gryń

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/jaroslaw-gryn/zgwalcona-europa

Polish-Club-Online-PCO-logo-1, 2016.01.21

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci