Dr Jerzy Jaśkowski: JAK MEDYCYNA ROCKEFELLERA NISZCZY ZDROWIE.


Na przykładzie karuzeli gdańskiej – kolejna gazetowa epidemia.

 

Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie” P-108

 

 

Czym głupsi aktorzy sceny politycznej i mniej samodzielne państwo,
tym więcej przepisów zakazu i nakazu. 

– jj

 

„Miłość do pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła”

 

 

Ostatnio widzimy nasilenie się kampanii sekty szczepionkowej w kierunku zwiększenia przymusu szczepień. Jak to wyznała  p. Małgorzata Sworobowicz z biura wojewody pomorskiego, tylko w 2015 roku człowiek ten chciał się „dorobić”, nakładając mandaty w wysokości łącznej 199 000 złotych, na rodziców chcących ochronić swoje dzieci przed wstrzykiwaniem im toksyn. Sanepid pomorski, korzystając ze szczodrej ręki Pana Wojewody, przesłał mu aż 386 spraw do nałożenia grzywny. Niezła praca, jak na jeden rok. Odliczając niedzielę i święta, to prawie dwie sprawy musieli załatwiać dziennie. A przecież Sanepidy są do kontroli, na przykład supermarketów, a na stronie internetowej nie możemy znaleźć żadnego protokołu pokontrolnego. A przecież to są jawne sprawy? Urząd Państwowy? A jak gonią Rodzica, to nazwisko jego przekazują wbrew Ustawie O Ochronie Danych Osobowych, osobom trzecim!

Już D. Rockefeller powiedział, że walka z konkurencja jest głupotą, trzeba przejąć dany dział i uzyskać monopol.

Na ten wspaniały dla siebie, ale bardzo zły dla społeczeństwa pomysł wpadł w kwietniu 1914 roku po słynnej „Masakrze Górników w Ludlow”. Przypomnę w skrócie, górnicy, głównie z państw europejskich, pracujący za 1.5 dolara dziennie, zastrajkowali. P. Rockefeller wezwał Gwardię Narodową i rozpoczął masakrę. Po 14-godzinnej walce na miejscu znaleziono 45 trupów. Makabra ujawniła się, kiedy okazało się, że wśród tych 45 zwłok aż 32 należały do kobiet i dzieci. Znaleziono na przykład ciała spalonych, zamordowanych 8 dzieciaków i dwóch kobiet.

Co zrobił p. Rockefeller? Zaczął realizować w praktyce to, co jakieś 30 lat później nazwano Operacją Drozd CIA.

Jego fundacja przeznaczyła 100 milionów ówczesnych dolarów na reklamę. Zatrudniono najlepszego w owych czasach specjalistę p.Ivy Lee, w celu promocji Koncernu. Pan Lee wpadł na doskonały pomysł łapówkarstwa, czyli przekupstwa pracowników Wyższych Uczelni. Przeznaczając na ten cel nie mniej, aniżeli kilka milionów dolarów na każdą uczelnię, szczególnie wydziały medyczne. I tak:

• Harvard dostał 8 764 433 dolary,

• Yale tylko 7 927800 dolarów, 

• Johns Hopkins aż 10 418 531 dolarów, 

• Washington Uniwersity w St Luis 2 842 132 dolary

• Columbia Uniwersity w Nowym Jorku 5 424 371 dolarów 

• Cornell University 1 709 072 dolary.

 Jak twierdził jeden z pracowników, p. Rockefeller uznał to za najlepszą inwestycję.

Wielka farmacja jest największą i najbardziej dochodową gałęzią przemysłu na świecie. Możliwości do kupowania wpływów w szkołach wyższych i na uniwersytetach, w administracji medycznej, decydentów medycznych, w Polsce zwanych konsultantami oraz mediów, jest w zasadzie nieograniczona. Ujawnił to były pracownik Pfizera, dr VP Peter Rost. Ponieważ Wielka Farmacja wydaje miliony na reklamę i lobbing, większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z zakresu procederu i skali zagrożenia dla zdrowia i życia.

Dyrektorem Fundacji był Fryderyk T. Gates. Nie mogłem znaleźć potwierdzenia, czy to ta sama rodzina od B. Gatesa, chcącego robić depopulację poprzez szczepienia. [Inny Gates pracuje w Departamencie Obrony na wysokim stanowisku.] I jak widzimy po szczepieniu w Indiach przeciw polio, to mu się udaje. Indie zamiast statystycznych 200 chorych, po akcji Gatesa w 2011 roku mieli 61 700 chorych. 

W 1927 założył p. Rockefeller inną fundację pt.: „Międzynarodowa Rada Edukacji” z budżetem 21 milionów dolarów. Samochód kosztował wtedy koło 500 dolarów. Rada utworzyła w Chinach Medical College Union Pekin, grając rolę Wielkiego Białego Ojca. Fundacja Rockefellera zainwestowała 45 milionów dolarów w chińską edukację. Efekty działalności tej Rady widzimy także w Polsce po 1990 roku. A to testy zamiast wypracowań, a to komputer zamiast eksperymentu, a to likwidacja laboratoriów z fizyki, chemii, czy biologii w szkołach itd, itd. A przy okazji polskojęzyczna prasa, niemieckich właścicieli pod amerykańskim nadzorem, cały czas trąbi o konieczności zwiększenia praktyki, zamiast teorii. Rozumiesz Szanowny Czytelniku, dlaczego? 

Od Domu Rockefellera było zależnych aż 68 spółek farmaceutycznych już w 1949 roku. Oprócz tego zależne były ośrodki administracyjne, takie jak: US Public Health Service, US Veretan Administration, Federalna Komisja Handlu, Główny Lekarz Sił Powietrznych US, Główny Chirurg US Army, Navy Biuro of Medicine & Surgery, Narodowy Instytut Badań nad Zdrowiem, National Research Council, Narodowa Akademia Nauk. A także liczne towarzystwa naukowe, takie jak AMA, Akademia Pediatrii, itd. Szczególnie owocna jest współpraca z wojskiem. Kłania się p. Gates. 

To właśnie w Instytucie Rockefellera powiązano, po prawie 20 latach, epidemię poszczepienną z 1918 roku z wirusem grypy. Natychmiast przystąpiono do produkcji szczepionki przeciwko rzekomej grypie [w 1936 roku], oczywiście za pieniądze podatników amerykańskich. Po 4 latach szczepionka była gotowa i wypróbowano ją na wojsku, które w 1940 roku wybierało się na II Wojnę, zwaną Światową. Skutkiem zaszczepienia tych młodych ludzi była epidemia, która pochłonęła ponad 21 047 osób w 1941 roku. No, ale wojsko nigdy się nie liczyło ze stratami. Były wkalkulowane w ryzyko. Był to największy pomór udokumentowanych zgonów z powodu grypy w historii USA. 

Wojsko zakupiło prawie 200 milionów szczepionek. „To je zysk”! Przeprowadzano to bardzo sprytnie, tworząc tzw. karuzelę stanowisk. Najpierw taki osobnik spisywał się dobrze na stanowisku administracyjnym, a potem przechodził na stanowisko do prywatnej firmy farmaceutycznej. Po kilku latach mogło być odwrotnie. Dotyczyło to głównie stanowisk z zakresu tej pseudo nauki, jaką jest Zdrowie Publiczne. W Polsce po 1990 roku obserwujemy ten proceder coraz częściej.

Przykładem amerykańskim jest Alfred N. Richards, jeden z dyrektorów Merck&Company, firmy, która fałszowała wyniki badań szczepionki MMR. N. Richard był akcjonariuszem spółki i zarabiał ogromne pieniądze na handlu. 

Monopol medycznych informacji i tzw. medycznego zaufania posiadało Amerykańskie Towarzystwo Medyczne – AMA, ale jak twierdzą autorzy, jest to najbrzydszy monopol, jaki kiedykolwiek zorganizowano, najbardziej niebezpieczny i despotyczny, niszczący przeciwników twórcy tego monopolu, czyli Rockefellera. AMA nigdy nie popierał metod leczenia tanich i sprawdzonych, ale zawsze nastawiał się na reklamę i opracowywanie wytycznych dla kosztownych i mało skutecznych metod przemysłowych. Ostatnio takie bezwartościowe metody, wycofywane na całym świecie, ale skutecznie nagłaśniane w Polsce, to mammografia, PSA, czy szczepienia dzieci szczepionkami Siligard, czy Gardasil. Już nawet Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów przestrzega przed stosowaniem tych preparatów z powodu zaniku jajników i przedwczesnej menopauzy. Ale do polskich pediatrów informacja ta dojdzie za 20 lat. Po to mają Polskie Stowarzyszenie Pediatryczne i rozmaitej maści konsultantów, aby hamowali przepływ takich informacji. 

W Polsce po 1990 roku jest to samo. Naczelna Izba Lekarska nigdy nie opublikowała powiązania członków zarządów z przemysłem. Organizuje zamiast szkoleń, cyrki konferencyjne, na których wybrani dwuetatowcy, czyli płatni prelegenci opowiadają scenariusze napisane przez przemysł. NIL z całym zapałem przystąpiła do walki na przykład z homeopatią, pomimo braku jakichkolwiek przeprowadzonych badań. Podobnie Polskie Stowarzyszenie Stomatologiczne, zaraz po 1990 roku przystąpiło do reklamy pasty do zębów firmy Colgate, pomimo braku jakichkolwiek badań wykonanych w Polsce o skuteczności tej pasty, w porównaniu ze zwykłą wodą. NIL bezmyślnie lub celowo zgadza się na przymusowe szczepienia pomimo faktu, że liczne stowarzyszenia medyczne są temu przeciwne:

Amerykańskie organizacje medyczne sprzeciwiają się bezmyślnym szczepieniom przeciwko grypie. Do takich organizacji należą:

• American Medical Association – 228 000 członków,

• Związek Pracowników służby Zdrowia SEIU – 100 000 członków,

• Stowarzyszenie Amerykańskich Lekarzy – 4000 członków,

• Amerykańska Federacja Pracowników Komunalnych AFSCME – 1 300 000 członków,

• Amerykańska Federacja nauczycieli AFT – 1 600 000 członków,

• Stowarzyszenie Lotnicze AFA –  60 000,

• Koalicja Kaiser  PS  – 95 000 członków,

• Unia Pracowników  Przemysłu i Usług – 30 000 członków.

 Te prowadzone za rękę przemysłu organizacje pseudonaukowe opowiadają bajki na temat innych sposobów leczenia, na przykład osteopatii pomimo, że zatwierdzone programy tych studiów mają taki sam albo nawet większy wymiar godzin i podobne przedmioty nauczania.

W związku z faktem, że nauka przeczy stosowaniu przymusowych sczepień, wprowadza się coraz silniejsze naciski prawne, podobnie jak w państwach faszystowskich.

1. Ustawami starają się wyeliminować albo w istotny sposób ograniczyć zwolnienia ze szczepień. Widzimy to w Polsce po wymienionych zarządzeniach wojewody pomorskiego.

2. Rozszerzają sankcje mandatowe na rodziców nie szczepiących dzieci.

3. Rozszerzają sankcje przymusu, wykorzystując aparat państwowy do nabijania kabzy prywatnym firmom.

4. Zwiększają bezmyślnie, tylko w celu zwiększenia zysku, bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań, liczbę szczepionek. W okresie 2 pokoleń liczba szczepionek jakie dostaje dziecko zwiększyła się z 3 do 16.

5. Podają szczepionki już w pierwszej dobie życia bez przeprowadzenia podstawowych testów, czy nie ma już przeciwciał.

Do tego celu wykorzystuje się właśnie administrację szpitali. Typowym przykładem jest rzekoma epidemia, ogłoszona przez prezesa Szpitala na Polankach w Gdańsku, p. Tomasza Sławatyńca.

Pan dr Tomas Sławatyniec ma długą karierę administracyjną, bowiem po studiach medycznych skończył szkołę handlową BMA. Jest to rzadkość, ponieważ medycyna jest tak rozległą dziedziną wiedzy, że zawsze lekarz stara się pogłębiać wiedzę fachową medyczną, a nie handlową. Ta handlowa wiedza bardzo się przydała p. dyrektorowi, bowiem pracował dla wielkich korporacji, najpierw w Warszawie. Został dyrektorem na Polskę i Kraje Bałtyckie znanej firmy farmaceutycznej Bristol Meyer Squibb, a następnie w latach 2004 do 2012 był dyrektorem do spraw korporacyjnych znanego producenta szczepionek, firmy Roche sp.z oo., gdzie odpowiadał za przygotowanie strategii refundacji dla wprowadzanych na rynek polski preparatów. Po tak wyczerpujących zajęciach osiadł na stanowisku prezesa szpitala w Gdańsku.

Przyjęliśmy kilkoro małych dzieci z ciężkimi infekcjami, które wcześniej były leczone ”homeopatycznie”. To niebezpieczna praktyka, która może mieć poważne skutki”, pisze na FB Tomas Sławatyniec. „Wszystkie, decyzją rodziców, były nieszczepione. Nawet na szczepienia obowiązkowe”.

No i mamy poważny problem z wiedzą p. Tomasza Sławatyńca. Homeopatia jest jak najbardziej nadspecjalizacją akademicką. To są dyplomowani lekarze, tylko nie leczący preparatami sprzedawanymi przez firmy, które reprezentował p. Sławatyniec, a przez ich konkurencję. Leki homeopatyczne kupowane w aptekach, przygotowywane są przez jak najbardziej dyplomowanych farmaceutów. Może nawet bardziej przygotowanych do zawodu, aniżeli w aptekach prowadzących tzw. leki gotowe. W tych aptekach leków gotowych pracownik to najczęściej sprzedawca, a preparatu złożonego wykonać już nie może. Może każdy Czytelnik sam sprawdzić. Wiem to z doświadczenia, ponieważ nie można praktycznie przepisać proszków, czy maści robionej, z powodu braku możliwości realizacji takiej recepty. A mnie jeszcze uczyli, że chorego traktuje się indywidualnie, dobierając dawkę preparatu, a nie jak stado baranów, wszyscy to samo i w tej samej ilości.

Pikanterii akcji rozpętanej przez gazetę dodaje wypowiedź p. prof. B. Kamińksiej z Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku:

Nie istnieje zależność mówiąca o tym, że dziecko szczepione ma mniej infekcji”.

Podobnie twierdzi p. prof. Anna Liberek z oddziału Pediatri Szpitala Gdańskiego:

Nie zauważyłam też takiej prawidłowości, aby dzieci, które trafiają do nas w ostatnim czasie z infekcjami, były szczególnie często nieszczepione. Chorują wszystkie dzieci, równomiernie, niezależnie od tego, czy są szczepione, czy nie.”

Czyli tak to jest z Prezesami, zysk ponad wszystko, a jak fakty nie pasują, to się je przerabia.

Gdyby bowiem p. Prezes Tomasz Sławatyniec jeszcze pamiętał trochę medycynę, to wiedziałby, że przykładów nieskuteczności szczepień chociażby przeciwko grupie przedstawiono już dużo. Wypada podać jeszcze jeden wyjątkowy przykład nieskuteczności szczepień przeciwko grypie. Przykład ten dotyczy Japonii, chlubiącej się bardzo karnym społeczeństwem. W roku 1980 wprowadzono w Japonii przymus szczepienia dzieci przeciwko grypie. Szczepienia pokryły 90 % populacji dzieci szkolnych. Dzieci w dwóch dużych miastach stanowiły grupy porównywalne. W jednym zaszczepiono 1%, w drugim ponad 90 % dzieci. Nie stwierdzono po 7 latach żadnej różnicy w zachorowalności na grypę. Upadł także mit ochrony stada oraz konieczność szczepienia dzieci, jako rzekomo grupy wysokiego ryzyka. W rezultacie władze Japonii wycofały się ze szczepień dzieci. 

Już w sierpniu 2009 roku okazało się, po opublikowaniu i wycofaniu szczepionki w Szwecji, że występuje po szczepieniu wyjątkowo ciężkie powikłanie zwane narkolepsją, czyli czasowym zwiotczeniem mięśni. U dzieci w wieku do 19 lat w Szwecji nastąpił wzrost takiego powikłania o 660 % . Podobne powikłania wystąpiło w Finlandii, która także zakazała sprzedaży szczepionki przeciwko grypie. Zanotowano wzrost narkolepsji o 900%. To samo zanotowano w Japonii i wycofano szczepionkę z obrotu. Okazało sie, że najwięcej powikłań jest po szczepieniu przeciwko grypie. Są to ciężkie powikłania neurologiczne, jak tzw. zespół Guilliana-Barre – GBS. Dodam, że udowodniono po szczepieniach grypowych 700% wzrost poronień samoistnych u kobiet. Spośród 70 spraw zakończonych przez sąd, aż 42 dotyczyły powikłań po szczepionce przeciwgrypowej, czyli ponad 60% przypadków było po szczepieniach rzekomo zapobiegających grypie.

Jak podaje praca opublikowana w International Journal of Medicine z 2011 roku, szczepionka przeciwko grypie powoduje zapalenie układu krążenia, zwiększając ryzyko poważnych wydarzeń sercowych, takich jak zawał serca.

Szczepionka powoduje:

1. Wzrost agregacji krwinek, mogący doprowadzić do zawału, lub zatoru mózgu.

2. Zaburzenia autonomicznej regulacji pracy serca.

3. Zaburzenia rytm serca, co jest jednym ze wskaźników chorób serca.

4. Szczególnie niebezpieczne jest podawanie szczepionki dzieciom i niemowlętom. W przypadku pojedynczej szczepionki, białko CRP – wskaźnik zapalenia – wzrasta u 70% dzieci, w przypadku kilku szczepionek, aż u 85% szczepionych.


Udowodniły to publikacje Cochrane Library. Skuteczność szczepionki przeciwgrypowej wynosi 1%, czyli w granicach błędu statystycznego. U osób starszych, po 50. roku życia, wartość szczepionki przeciwko grypie jest taka sama, jak mycie rąk. 

Po myciu rąk nikt jednak powikłań nie obserwował.

Potwierdziły to badania współczesne. Od 2005 roku Cochrane Collaboration [w chwili obecnej najbardziej wiarygodne źródło wiedzy medycznej] dokonuje systematycznego przeglądu prac naukowych, dotyczących szczepień przeciwko grypie.

W takim przeglądzie obejmującym 51 badań – 260 000 dzieci – udowodniono, że  brak jakichkolwiek dowodów, że szczepionki zapobiegają chorobie u dzieci.

Natomiast analiza zachorowań od 1990 roku do 2005 roku, przeprowadzona przez Uniwersytet w Ontario [Kanada],  pozwoliła na sformułowanie wniosku tragicznego dla zwolenników szczepień przeciw grypie:

Pomimo wzmożonej dystrybucji szczepień i znacznego zwiększenia środków finansowych, wykorzystanych do promowania szczepień, częstość występowania grypy nie została zmniejszona w krajowej kampanii przeciwko grypie. 


Wracając do pieniędzy, przeciętne odszkodowania za powikłania poszczepienne sięgają setek tysięcy dolarów. I tak:

– sprawa 09 – 144V dotyczy GBS: odszkodowanie 600 000 dolarów

– sprawa 12 – 533V dotyczy GBS: odszkodowanie 850 000 dolarów.

W tym nieszczęsnym roku 2009 szczepionki przeciwko grypie stały się doskonałym, 24-miliardowym [w dolarach] interesem. Według analityków prowadzona kampania reklamowa zwiększyła ten rynek do 40 000 000 000 w roku 2012, tj. większa suma, aniżeli budżet całej służby zdrowia w Polsce. Podzieliły się tą kwotą firmy: GSK, Merck&Co – właściciel Polskiego Tygodnika Lekarskiego, Novartis AG i Pfizier Inc. Sztucznie wywoływany strach przed grypą, w niewyedukowanym społeczeństwie, pozwoli na pewno zwiększyć zyski. 

I to jest bezpośredni dowód, że p. Tomasz Sławatyniec bierze udział w kampanii handlowej, wspomagając bezprawne działania administracyjne, a nie zajmuje się dobrem dzieci. Przecież za powikłania w Polsce koncerny nie płacą.

Kolejnym dowodem jest to, że w podległym p. Prezesowi szpitalu nie wykonuje się rutynowo badania poziomu wit. D-3 przy zapaleniach dróg oddechowych. A jest to podstawowe badanie w naszej szerokości geograficznej. Wykazano bowiem ponad wszelką wątpliwość, że aż ponad 90% dzieci i młodzieży ma niedobór tej witaminy. Jej poziom decyduje między innymi o odporności dziecka. Norma to 50 – 70 ng we krwi.

O tym, że kampania taka się rozpoczęła, świadczą filmiki przygotowywane przez media masowej dezinformacji, na przykład GW, czyli jak ją nazywa p. Stanisław Michalkiewicz, gazeta żydowska dla Polaków.

Ale o tym następnym razem.

  

P.S.

Po art. na temat bezpłodności kobiet

otrzymuję masę pytań; a co stosować zamiast podpasek nasączonych chlorem i GMO?

Otóż od ćwierć wieku istnieją kubeczki menstuacyjne: Kubeczki menstruacyjne .  Jest to bardzo wygodna metoda. Tak przynajmniej twierdza Kobiety, które zmieniły system zabezpieczeń. Każda z Pań sama musi sobie wybrać rozmair i kolor.

Zastanawiam się tylko dlaczego o tym, musi pisać stary facet, a te 90% personelu medycznego Służby Zdrowia płci żeńskiej  o tym nie wie?

 

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk, 14 lutego 2016

 

  • Zdjęcie główne za alexjones.pl / Wybór zdjęcia wg.pco

 

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

Od redakcji PCO:

Po ukazaniu się na naszym portalu powyższego artykułu autor otrzymał od dr. Tomasza Sławatyńca e-mail w którym zarządał od dr. Jerzego Jaśkowskiego …publicznego sprostowania podanych nieprawdziwych informacji i przeprosin….

W odpowiedzi dr Jaśkowski nadesłał wyjaśniający artykuł, z treścią którego można zapoznać się pod linkiem:
https://www.polishclub.org/2016/03/28/dr-jerzy-jaskowski-jak-dr-slawatyniec-protestuje-na-kanwie-artykulu-jak-medycyna-rockefellera-niszczy-zdrowie-polishclub-org/ , 28 marca 2016.

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

  , 2016.02.15 / Akt. 2016.03.28

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski

4 comments

Comments are closed.