Dr Jerzy Jaśkowski: Jątrzenie społeczeństwa. Nasze zdrowie.


Z cyklu: „Państwo istnieje formalnie” N-111.

 

 

 

„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”.
– jj

Rządzenie ludźmi jest najbardziej dochodowym interesem na świecie.

 

 

Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. Inter.
Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. Inter.

Pranie mózgów jest tak proste, jak wplatanie nowego tematu do dyskusji publicznej w celu jej ukierunkowania. Fałszywy populizm jest jednym z najlepszych narzędzi manipulacji. Dlatego uczy się aktorów sceny politycznej wpuszczania w masy i nagłaśniania takich tematów, które wypaczają obraz zachodzących zmian. Typowym przykładem ostatnich tygodni była sprawa tzw. emigrantów. A co to się nie działo w mass mediach polskojęzycznych głównego nurtu dezinformacji, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem. Już abstrahuję od tego, że pokazywano stare zdjęcia z kronik kryminalnych sprzed 10 laty, jako obecnie dziejące się sprawy, na przykład aktorki angielskiej [ładna, dlatego pokazywano] pobitej przez narzeczonego w jakimś pubie z powodów damsko-męskich.

Zawsze temat, który ni z gruszki ni z pietruszki znajduje się na pierwszych stronach gazet, jest podejrzany. Przecież to Zachód przyjmował tych emigrantów. To dlaczego to miałoby być najważniejszym tematem dnia w Polsce? 

Dlaczego mordowanie Etiopczyków przez samoloty Arabii Saudyjskiej nie jest taką informacją dnia? A przecież według oficjalnych informacji prasowych walki, jakie Arabia Saudyjska z Izraelem toczą w Etiopii, są realne. Według danych ONZ jeszcze ze dwa tygodnie i rozpocznie się tam potężna klęska głodu, jeżeli nie dostarczy się żywności. Proszę zauważyć, jeden z najbogatszych krajów świata, praktycznie bez wypowiedzenia wojny zaatakował inny kraj, bardzo ubogi, masakruje swoimi F-16 biednych Etiopczyków i zupełna cisza.

Podobnie inna organizacja prowadzona prze CIA, Boko-Haram, spokojnie morduje Nigeryjczyków i cisza. To są tematy zakazane.

A W Polsce nagle, po tym jak prasa wyciągnęła znany temat p. gen. Dukaczewskiego, oficera GRU, tj. współpracy z GRU, nagle w piwnicy żony innego oficera GRU, gen. Kiszczaka, znaleziono kwity na Bolka. A jakie to ma znaczenie. Przecież ten pięcioklasista nigdy by nie wyszedł na światło dzienne, gdyby nie służby. Przecież zawsze był przy nim jakiś „sekretarz”, który tłumaczył ludkowi, co pan Prezydent miał na myśli. Przecież bez całego aparatu służb ten facet nadal jeździłby na wózku elektrycznym w Stoczni. O tym, że nie można znaleźć tego płotu, przez który rzekomo skakał, pisaliśmy już w 1992 roku [M.Rajski, J.Jaśkowski „W rękawiczkach”]. Stara zasada rzymska mówi: patrz, kto ma z tego zysk.

Do Polski w 1944 roku z dywizją Kościuszkowską, zorganizowaną na etatach dywizji Gwardii, przyszła Informacja Wojskowa. Informacja Wojskowa to jest córka GRU. Do lat 1956 wyżsi oficerowi byli obcokrajowcami. Wszelkie instrukcje były pisane po rosyjsku. Przez te kilkanaście lat po wojnie wytresowano polskich odpowiedników, ale tak praktycznie ani metody działania, ani nazwiska tych ludzi do dnia dzisiejszego nie są znane. IPN woli opisywać historie Żydów, aniżeli działania informacji wojskowej. Pomimo dyskusji o odtajnieniu akt, do dnia dzisiejszego, czyli ponad 25 lat po przewrocie, wszystko nadal jest zakazane.

Przypominam, że ostatni generał szkolony w Moskwie przez GRU, p. Dukaczewski, rządził tym interesem do 2006 roku. To jest, przez 17 lat. Dłużej aniżeli jakikolwiek inny namiestnik w Polsce. A w celu robienia przewrotów – rewolucji potrzebne są dwie rzeczy: pieniądze i ludzie skupione w jednym ręku. 

Czasami zdarza się, że może się kilku znajomych skupić, na przykład słynny triumwirat rzymski. Ale w nowożytnej historii wszelkie rewolucje były przeprowadzane przez służby specjalne i to w dodatku innych państw. Jest oczywistym dla każdego, chociaż trochę znającego historię, że wszelkie przewroty w Polsce z 1956, 1968, 1970, 1971, czy 1989 roku były przeprowadzane siłami polskojęzycznych służb pod nadzorem cudzoziemców.

Jeżeli wiemy obecnie, że tzw. rewolucję październikową przeprowadziło dwóch braci Warburgów: jeden Minister Skarbu i szef policji jawnej i tajnej Cesarstwa Pruskiego, przesyłając Goldmana alias Lenina do Petersburga i jego brat, szef najważniejszej instytucji w USA, czyli FED-u, przesyłając Trockiego – Beronsteina z 10 000 bojców, to nie możemy twierdzić, że zarówno NKWD, jak i GRU są organizacjami samodzielnymi. Zawsze się liczyło i liczy: kto płaci. A jak płaci to wymaga.

Proszę zauważyć, że CIA, tudzież inne służby specjalne, swobodnie chodzą po Polsce od 1970 roku, czyli słynnych pożyczek. Proszę sobie przypomnieć, że żaden z tzw. rządów nigdy nie opublikował żadnego raportu otwarcia. Nawet prosta kasjerka, jak siada na kasie, to robi bilans.

Ani w okresie tzw. komunizmu, ani przez ostatnie 25 lat, nigdy nie podano jaki jest stan kasy, ile zdefraudowano i na co.

Przypomnę ostatnią sprawę. Ten sztukmistrz finansowy V.R. podwójnego obywatelstwa, już w 2012 roku produkował pieniądze w Anglii. Leżały one spokojnie do 2015. Miała się rozpocząć wymiana pieniądza, a zamiast tego mamy wyższe nominały banknotów. Czyli galopująca inflacja.

Przerzucono z OFE 150 parę miliardów do ZUS-u, ale dotarło tam tylko 120 miliardów. I cisza, nic się nie dzieje.

GRU – IW – WSI- zawsze miało w swoich „rencach”: banki, ubezpieczenia, handel zagraniczny, przemysł ciężki i wydobywczy, energetykę. Po tzw. wysłudze lat oficerowie zajmowali stanowiska w powyższych instytucjach. Tak przynajmniej twierdzi Suworow. I nic się nie zmieniło!

KGHM Miedź kupiła rzekomo za 5 miliardów dolarów kopalnię w Afrycie. Tak naprawdę kupiła kawałek ziemi o wymiarach 800 na 400 metrów. Po 10 latach kopalnia zbankrutowała, nie wydobywszy ani kilograma miedzi. Pomimo ostrzeżeń służb dyplomatycznych, że to przekręt, nikomu nic się nie stało. Ludzie biorący udział w tym interesie awansowali na stanowiska rządowe.

Ostatnio KGHM Miedź zakupiła kopalnię w Peru. Problem polega na tym, że do wydobycia miedzi potrzebna jest woda. Woda znajduje się 250 km dalej i 1500 metrów niżej. Dostarczenie 250 000 metrów sześciennych wody dziennie na wysokość co najmniej półtora kilometra będzie kosztowało więcej, aniżeli wartość wydobytej miedzi. Straciliśmy kolejne co najmniej 4 miliardy dolarów. Podobnie jest z zakupem rzekomej kopalni miedzi w Kanadzie.

Czyli legalnie wyprowadzono z systemu polskiego prawie 20 miliardów dolarów pod pretekstem zakupów handlowych. Żadnych spraw nie ma.

Lotos zakupił rzekomo platformę wydobywczą tzw. norweską, należącą do Chevronu, czyli Rockefellera. Wydano w sumie ponad 4 miliardy dolarów i znowu cisza. Eksperci się pomylili, ropy nie ma. 

I teraz dopiero rozumiesz Dobry Człeku, dlaczego benzyna jest taka droga. Płaciliśmy 5 złotych, jak cena baryłki ropy wynosiła 160 dolarów. Obecnie cena spadła do około 20 dolarów za baryłkę. Czyli jest 7-8 razy tańsza. Innymi słowy, cena benzyny w Polsce powinna kształtować się na poziomie 60 – 80 groszy. No, powiedzmy 150 groszy. A tutaj nic. I teraz musisz zrozumieć tzw. ekspertów, na przykład z maney.pl. opowiadających te głupoty o tworzeniu cen produktów. Wszystkie te firmy są pod ochroną wojskowych służb wywiadowczych. 

Czy na tych przykładach rozumiesz, jakie miejsce zajmujesz w tym cyrku?

Od początku lat 90. służby zajęły się wprowadzaniem tzw. medycyny rockefellerowskiej w Polsce. Generalnie polega ona na handlu zarówno preparatami pod nazwą lekarstw, jak i procedurami opracowanymi nie przez lekarzy, ale przez urzędników. Zysk jest większy, aniżeli z handlu bronią. Jakoś usług zdecydowanie spada. Większość „ekspertów” rządowych zasłania się badaniami opublikowanymi w tzw. renomowanych czasopismach „nie zauważając”, że wszystkie praktycznie są w jednym ręku. O druku, lub nie, danej pracy naukowej, decyduje dział marketingu, a nie na przykład termin wpłynięcia pracy.

Przeprowadzona analiza takich badań ujawniła, że 75% objawów opisywanych nie zgadza się z identyfikacją choroby.

Wniosek: ”Bądź bardzo ostrożny używając testów diagnostycznych do identyfikacji choroby bez badania wstępnego i określenia wysokiego prawdopodobieństwa identyfikacji danej choroby. Nadużywanie medycyny jest powszechne, a szkody diagnozowania lub leczenia przewyższają korzyści”. Jama 2015. 

DO TAKICH BEZMYŚLNYCH PROCEDUR NALEŻĄ PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA, BEZ BADANIA, CZY DANE DZIECKO JUŻ POSIADA PRZECIWCIAŁA.

Do takich bezmyślnych procedur należy mammografia wykonywana u kobiet.

Większość rozpoznań raka tarczycy jest fałszywa. 

Przyjmowanie leków psychotropowych bez badania poziomu witaminy D-3.

 

A jaki to ma związek z Ukrainą?

Ano ma. Przypomnę. Ten faszystowski twór zwany Ukrainą, od razu się zastrzegam, to nie moje sformowanie, tylko z prasy amerykańskiej, jest nieuznawany przez ONZ. Przewodniczący ONZ w ubiegłym roku w maju dwa razy powiedział, że Rada Bezpieczeństwa ONZ nie będzie się zajmowała sprawą „UKRAINY”, PONIEWAŻ TO JEST WEWNĘTRZNA SPRAWA ROSJI. To co wypowiadają aktorzy sceny politycznej w Polsce i co powtarzają polskojęzyczne mass media głównego nurtu dezinformacji, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem, lub odwrotnie, nie jest w żaden sposób możliwe do zweryfikowania.

Można podać tylko, że m.in. kosztem podatnika polskiego rozbudowuje się armię tego tworu. Nie licząc brygad prywatnych takich jak AZOW, czy DONIECK, zwanych w Polsce nie wiadomo dlaczego batalionami, armia z poboru wzrosła do ponad 255 000 ludzi. Ktoś to musi utrzymywać. Polska Armia to tylko 78 000 ludzi, z czego tylko 30 000 to są żołnierze, którzy mogą po polu biegać, reszta to urzędnicy. Już nawet koszar nie strzegą żołnierze, tylko firmy ochroniarskie, najczęściej „produkcji” izraelskiej.

A na „Ukrainie”, jak podaje prasa amerykańska, Waszyngton zastąpił demokrację faszystowskim rządem, w samym sercu Europy. Już nawet dzieci powołuje się do ćwiczeń wojskowych pod pozorem obozów letnich. Ale strzelanie z kałachów jest prawdziwe. Podobno, tak podaje Junge Welt, na obozach szkoli się nawet 9-latków. Ach, jak to przypomina banderowskie rzezie na Wołyniu.

Gospodarka od czasów Janukowycza idzie niezmiennie w dół i jest na skraju upadłości. Średni dochód zmniejszył się o ponad 50%, a w 2015 roku inflacja podobno wyniosła 44%. Siła nabywcza hrywny spadła o 50%. Chleb, który przed 5 laty kosztował 2 hrywny, kosztuje 12. Benzyna podskoczyła z 4 do 16 hrywien. Średni koszt utrzymania czteroosobowej rodziny to około 8000 hrywien, a płaca, czy emerytura minimalna to 1000 hrywien. Przeciętna emerytura to około 80 euro, kwota niemożliwa do samodzielnego utrzymania się. Dolar z 3 hrywien skoczył na 24 hrywny.

Podaję to, ponieważ podział „Ukrainy „jest zdecydowany”. Prasa Amerykańska podaje, że trzeba zwrócić Polsce, Rumuni, czy Węgrom ich zabrane ziemie. Okręg Lwowski to jakieś 9 000 000 bezrobotnych, rencistów i emerytów. Dlatego ZUS musi się zawalić, o czym nas lojalnie uprzedzają eksperci gazetowi.

I temu to tworowi p. prezydent Duda lekką ręką, poza Sejmem i Rządem, pożycza miliardy. Piszę: poza Sejmem, ponieważ, w starej Ustawie  Budżetowej z 2015 roku nie było mowy o żadnej pożyczce dla „Ukrainy”, a nowa jeszcze nie była uchwalona. Poza tym, tak to wynika z konstytucji, to Rząd zajmuje się finansami, a nie Prezydent.

Licznik długu Leszka Balcerowicza w centrum Warszawy. Fot. Witold Rozbicki / REPORTER / EastNews / bankier.pl
Licznik długu Leszka Balcerowicza w centrum Warszawy. Fot. Witold Rozbicki / REPORTER / EastNews / bankier.pl

No, ale to drobiazg, zapłaci podatnik, czyli obywatele. Przecież Rząd nic nie wytwarza, tylko z miłym uśmiechem zadłuża nas systematycznie. Same procenty od pożyczek to ponad 50 miliardów, a to jest wielkość porównywalna z utrzymaniem całej służby zdrowia w Polsce dla ponad 30 milionów ludzi. Ostatnio, jak podała prasa, zaciągnięto pożyczki na kolejne kilkanaście miliardów dolarów. Czyli w sumie jest to kwota ponad 800 000 000 000 dolarów, podzielona przez te 30 milionów obywateli. To sam widzisz, kiedy to będzie można spłacić. 

Zadłużenie tzw. genseka Edwarda Gierka, agenta Kominternu, spłacaliśmy przez 30 lat, a to było tylko 30 miliardów.

Prasa amerykańska podaje, że Kijów systematycznie narusza Porozumienie Mińskie, czyli zawieszenie broni. Na „Ukrainie” już jest ponad 300 spadochroniarzy amerykańskich, oficjalnie[!], ale jest także prywatna armia amerykańska, czyli Blackwater albo jak kto woli, Akademia. Ponad 900 wyszkolonych marines, jak ich nazywają, przeszkolonych morderców, będzie bezpośrednio pracować z oddziałami tzw. Gwardii Narodowej jawnych ukraińskich nazistów – faszystów. Starszemu pokoleniu wyjaśniam, że nazista to taki eufemizm wprowadzony w latach 90. ubiegłego wieku na określenie hitlerowca.

W ubiegłym tygodniu takich samych specjalistów od mokrej roboty wysłała Wielka Brytania, a Kanada zamierza wysłać co najmniej 200. Trwają „prace dyplomatyczne” nad wciągnięciem w to innych krajów: Australii, Nowej Zelandii itd., czyli starych znajomych z Wietnamu.

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla pan Prezydent Obama szykuje się do bombardowania kolejnego kraju. Przypomnę, Libia, Syria, Irak, Afganistan – IV Wojna Opiumowa i obecnie Ukraina. Kto następny?

I w tym kontekście należy rozpatrywać tzw. decyzje ogłaszane mniej wartościowemu ludkowi w Polsce [St. Michalkiewicz].
A to p. premier Szydło zaczyna przygotowywać ludność do wprowadzenia limitów transakcji gotówkowych, czyli do czipowania i likwidacji pieniądza. Wówczas kontrola będzie 100%.

Dlatego w czerwcu ma przyjechać do Polski korpus ekspedycyjny USA w sile 2 dywizji, czyli ponad 15 000 ludzi. Przypomnę, że w Jugosławii po wojnie stacjonuje tylko 7 000 żołnierzy, pilnując rurociągu z Bułgarii do Albanii.

Minister Zdrowia ogłasza, że do lekarza pierwszego kontaktu będzie się można udać bez dowodu ubezpieczenia. Czyli te 9 milionów już ma zagwarantowaną opiekę medyczną. 

Zamyka się granicę Schengen, ale tylko od strony Odry. Rzekomo pod pretekstem emigrantów, a przecież oni są w Niemczech i to Niemcy powinni uszczelnić granice, a nie Polska.

Nic nie mówi się o zamykaniu granic wschodnich, ale pod pretekstem Putinowskiej agresji tworzy się dwie brygady pancerne na wschodzie. A przecież od Rosji oddziela nas „przyjazna” Ukraina i mniej przyjazna Białoruś, oraz unijne państwa Litwa, Łotwa. To gdzie to niebezpieczeństwo na wschodzie?

Poza tym już wojna w Afganistanie wykazała, że brygady pancerne nie mają nic do robienia na współczesnym polu walki. Brygady pancerne służą tylko i wyłącznie do tłumienia rozruchów społecznych. Doświadczenia minionych lat wskazują na to bezsprzecznie. Zarówno w roku 1956, w 1970, jak i 1981, rząd zawsze używał brygad pancernych do tłumienia wywołanych przez służby wojskowe zamieszek ulicznych.

Poza tym p. Putin jest członkiem Senatu City Of London, państwa, które dysponuje ponad 90% pieniądza istniejącego na świecie, wiec straszenie nim jest podobne do straszenia Kaczorem Donaldem. Przecież w tym Senacie zapadają decyzje, a nie w budce suflera. 

Obawiam się także, że pod pretekstem przygotowywanych zamieszek zaczną się jakieś masowe akcje szczepień, na przykład przeciwko grypie. Przypominam, grypa czyli uczucie ogólnego  rozbicia, bóle mięśniowe, temperatura, dreszcze, które nie są wynikiem wnikania wirusa do komórki, ale wynikiem powstawania produktów toksycznych w powstałych po walce układu odpornościowego z wirusem. Obrazowo można to przedstawić w sposób następujący. Jeżeli do sklepu z porcelaną wpuścimy małpę, to po 5 minutach powstanie stos odłamków szkła. Jeżeli teraz do tego pokoju wprowadzimy małe dziecko, to się mocno może pokaleczyć. Ale jeżeli najpierw wprowadzimy wykwalifikowaną sprzątaczkę i dopiero jak ona posprząta wprowadzimy dziecko, to mu się nic nie stanie.

 

Ad rem.

W przypadku poczucia ogólnego rozbicia, bólów głowy, dreszczy, bólów mięśni, należy od razu przyjąć 10 tabletek węgla medycznego, ale tego czarnego, nie w kapsułkach. Jeżeli nie ma w aptece, to można udać się na stację benzynową i kupić tzw. węgiel drzewny. Pokruszyć i wsypać do szklanki tak mniej więcej 2 cm. Potem zalać to wodą i wypić. Węgiel nie wnika do organizmu i jest tylko absorbentem śmieci. I gram węgla ma powierzchnię ok. 500 m kwadratowych i zbiera po prostu toksyczne odpady. Biorąc nawet niepotrzebnie węgiel, nic sobie nie zaszkodzimy. Po prostu przeleci przez przewód pokarmowy.

Jeszcze raz:

Przyjmujemy te 10 tabletek, lub szklankę, po 5 godzinach powtarzamy procedurę, czyli następne 10 tabletek, lub szklankę.

Jeżeli po 10 godzinach jeszcze czujemy się nieswojo, to bierzemy po raz trzeci 10 tabletek, lub szklankę.

Po 15 godzinach wypijamy kubek kwaśnego mleka od krowy, nie ze sklepu. Dlaczego musimy wypić mleko kwaśne? Ponieważ nasze dobre bakterie w przewodzie pokarmowym mogły zostać usunięte, zniszczone i musimy szybko wypełnić to miejsce, aby nie rozwijały się bakterie chorobotwórcze. Najczęściej już po 20 godzinach jesteśmy zdrowi.

 

W przypadku kaszlu spryskujemy co godzinę tylną ścianę gardła, z języczkiem, kwasem jabłkowym. Kwas jabłkowy koniecznie przygotowujemy sami w domu. Raz przygotowana butelka z zawoskowanym korkiem może stać w domu przez kilka miesięcy.

 

Uwaga: metoda ta działa w pierwszych 24 godzinach od pojawienia się pierwszych objawów. Po wniknięciu śmieci powstałych z „walki” naszego organizmu z wirusem do krwioobiegu i rozprowadzeniu po całym ciele ma mniejsze znaczenie. Ale w związku z faktem bezdyskusyjnym, że jest całkowicie bezpieczna, należy ją stosować także w późniejszych okresach. Małym dzieciom zmniejszamy dawkę węgla o połowę.

 

I to by było na tyle.

I nie należy sobie zaśmiecać głowy teatrem dla ubogich pod tytułem: czy Bolek to Bolek, ponieważ i tak wiadomo, że Bolek to Bolek. 

Przypisy: Dr Jerzy Jaskowski – Jatrzenie spoleczenstwa. Nasze zdrowie. 2016/02/22 – PDR

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk, 22 lutego 2016

 

  • Zdjęcie główne: Polska firma KGHM zakupiła kopalnie miedzi w Sierra Gorda w Chile. Źródło: mining.com / Wybór zdjęcia wg.pco

 

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2  , 2016.02.29

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski