Dr. Jerzy Jaśkowski: Prawa człowieka, co to znaczy i dla kogo one są?


Z cyklu: „Listy do Wnuczka”     W- 108


Jeżeli wolność słowa cokolwiek oznacza, to oznacza ona prawo do mówienia tego,
czego ludzie nie chcą słyszeć i co chcieliby ukryć”.
Jerzy Orwell

 

Za co nie lubię Polaków?
Ponieważ zdrajców i renegatów biorą za bohaterów i stawiają im pomniki”.
Katarzyna II

 

 

 

Kochany Wnuczku!

 

Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. Inter.
Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. Inter.

Ale się narobiło na początku XXI wieku. Wytypowani aktorzy sceny politycznej, specjalnie szkoleni w pijarze, czyli otumanianiu społeczeństwa, stworzyli całą masę pojęć, które tak się mają do opisu rzeczywistości, jak przysłowiowa pięść do oka.

Takim pojęciem jest określenie „prawa człowieka”, cokolwiek one oznaczają. Dawniej przez prawie 2000 lat to było proste. Było prawo Boskie, nienaruszalne dla wszystkich, i tych na górze i tych na dole [nie zawsze respektowane, to prawda]. Obecnie znacznie się to zmieniło i powstały prawa ludzkie, w każdym kraju inne. W Chinach na przykład ludożerstwo czy kanibalizm nie jest karalne, ba, nawet zajmowanie się handlem ludzkimi organami, zarówno w celach konsumpcyjnych, jak i medycznych. Podobnie jak donosi prasa zachodnia, handel organami kwitnie na terenach zwanych obecnie Ukrainą.

Już w 1948 roku ONZ uchwaliło Powszechną Deklarację Praw Człowieka. Deklaracja ta jeden z paragrafów poświęciła Ludobójstwu. W ramach tego pojęcia mieszczą się: marsze śmierci, obozy koncentracyjne, masowe mordy i zbiorowe mogiły, niszczenie starych kultur.

 

W zrozumieniu konwencji, ludobójstwem jest którykolwiek z niżej wymienionych czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych etnicznych, rasowych, czy religijnych.

A/ zabójstwo członków grupy,

B/ spowodowanie poważnych uszkodzeń ciała lub rozstroju psychicznego członków danej grupy.

C/ rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich fizycznego zniszczenia w całości lub części,

D/ stosowanie środków przeznaczonych do wstrzymania urodzeń w obrębie danej grupy,

E/przymusowe przekazywanie dzieci członków jednej grupy do drugiej.

 

Zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu.

 

A proszę zauważyć, w praktyce nie zaliczono do Zbrodni Ludobójstwa ani Mordów Katyńskich, łącznie z masowym uśmiercaniem poprzez zatapianie w Morzu Białym w 1940 roku. I ani w okresie okupacji Wielkiego Brata przez 70 lat nie wolno było o tym fakcie wspominać, ani obecnie. Przez 25 ostatnich lat także jest to temat TABU.

Nie dotyczy to tylko Polski. Za czasów „komunistów” nie wspominano o obozach koncentracyjnych na wyspie Węży w Anglii, ale obecnie także nie pisze się o tym. A więziono tam wszystkich przeciwników Sowietów, czyli głównie ludzi ze wschodu. Podobno aż 6 takich obozów było także w USA. I oczywiście były one zakładane za zgodą Rządu angielskiego i USA.

Proszę zauważyć, że żadna ze stron ani w okresie miłości bratniej, ani po zakończeniu tego uścisku, nie pozwoliła na publikacje na ten temat.

Świadczy to jednoznacznie, że system edukacji jest prowadzony przez ośrodki znajdujące się poza granicami kraju. Mało tego, ośrodki te decydują o czym wolno się uczyć w Polsce, a co powinno być zapomniane na wieki.

Jest to także dowodem bezpośrednim, że żadnej zimnej ani ciepłej wojny nie było. Jest to taki sam slogan, jak ten wypowiedziany w czerwcu przez pewną aktoreczkę, że komuna się skończyła!

Pomimo, że w sierpniu 1944 roku było Powstanie we Lwowie, nadal o tym mówić nie wolno.  

Pomimo, że 3000 – 4000 powstańców LWOWSKICH wymordowano w Turży poprzez podcinanie gardeł nożem, z powodów oszczędnościowych [kula kosztowała 10 kopiejek, a Stalin kazał oszczędzać], nadal Instytut Pamięci Narodowej nie wszczyna śledztwa w tej sprawie.

Zresztą dziwna sprawa, zwykłe przeliczenie liczby publikacji wydawanych przez tą Instytucję wskazuje, że istnieje odwrotnie proporcjonalna liczba publikacji, w stosunku do liczby ludności. Najwięcej publikacji dotyczy mniejszości narodowych. I to pomimo, że utrzymywany jest ten ośrodek z pieniędzy większości.

Obecnie trwają tzw. Akcje Stabilizacyjne w Azji Mniejszej, czy Afryce, gdzie masowo giną ludzie i polskojęzyczna prasa niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem, nic o tym nie pisze. A tam morduje się dziesiątki tysięcy ludzi.

W samej Afryce AFRICOM w 2014 wykonał 674 akcje stabilizacyjne. Jakie są skutki takich akcji, na wszelki wypadek nie podaje się. W ogóle to dziwna sprawa, jednostki te i akcje znajdują się w tych krajach afrykańskich, które posiadają tzw. bogactwa naturalne. A co jeszcze łączy te akcje? Okazuje się, że wykonują tam szczepienia i potem mamy epidemie. Tak było wirusem Ebola w Sierra Leone. Wirus uwidocznił się w szpitalu zajmującym się broniami biologicznymi, wybudowanym przez USA przed chyba 20 laty, kosztem 12 milionów dolarów.

W Syrii zaczęto szczepić dzieci przeciwko polio i wybuchła od razu epidemia polio. Podobnie było w ubiegłym roku na Ukrainie. Także po szczepieniach wybuchła epidemia, natychmiast skryta pod dywanem przez lokalnych wirusologów, łącznie z PZH. Zresztą w podobny sposób PZH ukrył epidemię błonicy w latach 1990/91 w województwach przygranicznych z Ukrainą. Chorowały dzieci szczepione.

Oczywiście, są to zupełnie przypadkowe i niepowiązane wydarzenia.

 

Ale wracając do „praw człowieka”.

Według definicji, niezbywalne prawa człowieka to:

• wolność słowa,

• wolność religijna,

• prywatna własność,

• prawo do samoobrony, czyli posiadanie broni,

• prawo do sądu z ławą przysięgłych.

 

Pomimo wysiłku, trudno w Polsce potwierdzić istnienie tych praw. Przykład pierwszy z brzegu. P. Prof. Jan Talar zakwestionował istnienie śmierci mózgowej, czyli określenie czasu pobierania narządów do przeszczepu jest fikcyjne. Coś niecoś wiem na ten temat, ponieważ miałem kilka przypadków wybudzeń i szczególnie u młodych ludzi, tzw.  powypadkowych, niczego nie można być pewnym. Co zrobiono w p. prof. Talarem?

Pozbawiono Go po cichu prawa wykonywania zawodu i zwolniono z pracy. Obecnie pracuje w jakiejś wytworni łodzi w Norwegi.

Pani dr Dąbrowska popełniła wielkie przestępstwo, mówiąc w lokalnej telewizji o skutkach ubocznych szczepień. Człowieczek będący ruchomym dyrektorem z Okręgowej Izby Poznańskiej zlecił swojemu podwładnemu psychiatrze przeprowadzenie badań poczytalności p. dr Dąbrowskiej.

Od razu uwidocznia się poziom moralny całej Poznańskiej Izby. W normalnym kraju takie ezbeckie metody spowodowałyby usunięcie ze stanowiska człowieka nadużywającego go do celów prywatnych.

Ale jak widzimy, nie dotyczy to wybranych aktorów.

I proszę zauważyć, takie naciąganie prawa nie powoduje żadnych reakcji Rządu. A przecież wg definicji Rząd jest „przez ludzi dla ludzi”, czyli ma przestrzegać tych podstawowych zasad. A tutaj p. lek. med. Wrona łamie wszelkie paragrafy, a prokuratura poznańska nie widzi w tym nic złego. P. lek. med. Wrona nawet deklaracji o braku związku z firmami farmaceutycznymi nie wypełnił. Czyli nie wiemy, czy robi to co robi, jako lekarz Izby, czy jako pracownik korporacji.

Ale w Poznańskiem dyrektorem Sanepidu jest generał na zasłużonej emeryturze.


Już Aleksander Hamilton w 1775 roku twierdził:

Święte prawa ludzkości… są zapisywane w całej objętości ludzkiej natury, z ręki samej boskości. I nigdy nie mogą być usunięte, lub zasłonięte przez śmiertelnego władcę”.

Także w Deklaracji Niepodległości jasno stwierdza się, że Rząd jest powołany w celu ochrony tych przez Boga nienaruszalnych praw.

Uważamy następujące prawdy za oczywiste, że wszyscy ludzie są stworzeni równi, że są obdarzeni przez Stwórcę niezbywalnymi prawami takim jak: prawo do życia, wolności, swobody ubiegania się o szczęście”.

Obecnie wyraźnie widać, że starci i mądrzejsi  [St. Michalkiewicz] dowolnie sobie interpretują prawo. A wiadomo, że ryba psuje się od głowy i to zepsucie idzie coraz niżej.

Czyli typowa schizofrenia, z jednej strony mamy się uczyć demokracji od Stanów Zjednoczonych, a z drugiej strony te podstawowe prawa człowieka z definicji amerykańskich są świadomie łamane przez pozostałości komunistycznego reżimu.

10 lat temu Przewodniczącym Komisji Praw Człowieka ONZ był niejaki Moamar Kadafi. I wówczas nie był żadnym tyranem, ani zbrodniarzem. Ale jak chciał stworzyć Bank Afrykański niezależny od MFW, oraz nawodnił pola w Libii, to od razu wysłano przeciwko niemu bombowce.

Zdjęcia czasami wydostające się z Korei Północnej przedstawiają wstrząsające obrazy obozów koncentracyjnych. Ale żadnego bojkotu Korei nie ma. Wszystko wskazuje na to, że jest to po prostu olbrzymia farma, produkująca narkotyki na całą Azję.

Jakoś na inne kraje dokonywano najazdów nawet bez ich zaproszenia, ostatnio na Sierra Leone, ale Korei nikt nie rusza.

W Chinach przez całe dziesiątki lat dokonywano przymusowej aborcji. Zbrodniarze owi, aby nie być posądzonymi o jakieś machlojki, po urodzeniu się dziecka topili je na oczach matki w przygotowanej beczce. O tym było wiadomo zainteresowanym wszem i wobec. Jakoś nikt w ONZ-cie nie wystąpił publicznie z nawoływaniem do bojkotu Chin.

Liczyła się tania siła robocza milionów Chińczyków, produkujących potrzebne gadżety na światowe rynki.

System Sądowniczy.

Powinniśmy brać przykład z systemu wprowadzonego w procesach Inkwizycji. Po pierwsze: procesy te wykształciły system ławy przysięgłych. Oskarżony miał prawo, bez podania przyczyny, żądać zmiany jednego ławnika na innego.

W Polsce do dnia dzisiejszego nie wprowadzono ławy przysięgłych, tylko zatrudnia się dorabiających emerytów.

W procesach inkwizycyjnych oskarżony, widząc stronniczość sędziego, mógł żądać jego zmiany. W Polsce jest to niemożliwe. Obrazowym dowodem nieistnienia regulacji państwa nad sądami jest sprawa 11-letniego aresztu w Lublinie. Żaden pracownik wymiaru ‚sprawiedliwości” nie poniósł kary. Widać, BAR czuwa.

Podobnie takim obrazem nieistnienia sprawiedliwości jest sprawa likwidacji Optimusa, zakładu, który zaopatrywał rynek polski w komputery. Żaden z osobników biorących udział w tym przekręcie nie poniósł kary, wręcz przeciwnie awansowali. Rynek komputerowy zajęła firma amerykańska.

Nie wspomnę o śmierci p. Sekuły, Petelickiego, czy Papały.

Prawo do samoobrony

W Polsce prawo do samoobrony nie istnieje. Jest to relikt praw wprowadzanych przez Informację Wojskową, córę GRU w 1944 roku. W czasie wojny spora ilość społeczeństwa przechowywała broń. Jak do władzy doszli przybysze ze wschodu, to oczywiście pierwszym ukazem było zdawanie broni. No bo jak aresztować takiego przeciwnika politycznego, kiedy może sypnąć serią z peemu. A przecież mordercy z UB przychodzili nocą.

Byli to w większości ludziki z tzw. lumpenproletariatu, po kilku klasach szkoły podstawowej, najczęściej analfabeci. Mądrzy nie byli, ale byli sprytni i pod ewentualne kule głowy nie nadstawiali. Aby więc ich zabezpieczyć i zdopingować do akcji, musiano wydać przepisy o „przekroczeniu obrony koniecznej”.

Pod tym pojęciem każdy rozumiał co innego, ale generalnie można było skazać każdego. I o to chodziło.

Obecnie, nawet jak za mocno uderzę bandytę, to także prokuratura już się szykuje do akcji postawienia zarzutów. Pamiętam z opisu w Kulisach, była taka gazeta, jak to jeden drobny krawiec został napadnięty przez kilku gachów „swojej” żony. Po prostu nasłała na niego tych oprychów, a kobiecina lubiła ten sport. Krawiec miał pecha. Jakim narzędziem obronnym dysponuje krawiec? Nożyczkami! Przypadkowo w czasie machania tymi nożyczkami ukłuł jednego z bandziorów tak pechowo, że uszkodził mu tętnicę. Chłop się wykrwawił, a dumny prokurator nie interesował się tym, dlaczego 4 bandziorów napadło na małego krawca w jego własnym domu, tylko przekroczeniem granicy obrony ze skutkiem śmiertelnym. Ot, taki poziom intelektualny reprezentują prokuratorzy.

Obecnie w USA więcej ginie ludzi w ciągu roku od kul policjantów, aniżeli od kul bandytów.

To USA posiada największą liczbę więźniów na świecie. Ponad 22 % wszystkich osadzonych w więzieniach to obywatele USA. Przypomnę, USA to tylko ok. 5% ludności świata.

To w USA więziennictwo coraz częściej przechodzi w ręce prywatne, stając się dobrym źródłem dochodu. Po wprowadzeniu prywatnego więziennictwa, koszty utrzymania więźniów wzrosły z 50 miliardów, do 250 miliardów obecnie.

Dodatkowo wykorzystuje się więźniów do pracy. Podobno są nawet ciche powiązania pomiędzy sędziami, a fabrykantami. W momencie wzrostu zapotrzebowania na pracowników, wzrasta liczba skazanych. Pokazują to głośno liczne filmy amerykańskie.

Także więzienia na morzu w starych przerobionych statkach są pomysłem amerykańskim.

Stwarzanie bzdurnych przepisów prawnych pogłębia rozdźwięk pomiędzy prawami człowieka, a korporacji. Takimi przepisami są wszelkie przymusy, jak przymus szczepień, zakaz używania marihuany.

Ponad 100-letnie doświadczenie wskazuje, że stosowanie przymusu szczepień nie tylko nie ma żadnego znaczenia zdrowotnego, ale wręcz jest powodem występowania lokalnych epidemii poszczepiennych.

 Koszty leczenia powikłań w znaczącym stopniu zubożają budżety służby zdrowia. Ale przymus szczepień jest doskonałym skokiem na kasę przymusowego ubezpieczenia. Przecież po to się robi przymus podatkowy, aby coś z tego mieć. Można spokojnie pieniądze z przymusowych podatków przelać do prywatnych kieszeni producentów szczepionek i dilerów. Przecież oficjalnie się mówi w internecie, że 30% zysku to łapówki.

Podobnie jest z marihuaną. Do lat 40. ubiegłego wieku w każdej kawiarni w Nowym Jorku można było czy to wypić filiżankę konopi, czy sobie zapalić. Ale obecnie, w związku z handlem znajdującym się w niewidzialnych „rencach”  nieistniejących służb, vide „IV Wojna Opiumowa” w Afganistanie, nagle posiadanie doniczki z marihuaną staje się przestępstwem. Monopol musi być zachowany.

Generalnie, wszystko jest przestępstwem, co narusza monopol jakiejś korporacji.

Coraz częściej wykorzystuje się do celu monopolizacji agendy ONZ i wysłane przez ONZ wojska. To, że działania tych sił zbrojnych mają odwrotny skutek jest faktem bezspornym. Po wielu latach ONZ przyznało, że epidemia cholery na Haiti była spowodowana przez wojska ONZ.

Masowe gwałty żołnierzy ONZ są faktem bezdyskusyjnym. Ostatnio szczególnie było to nagłaśniane po interwencji wojsk francuskich w niebieskich hełmach w Afryce Środkowej i Mali. Żołnierze ONZ szczególnie upodobali sobie gwałcenie kilkunastoletnich dziewczynek.

Tak więc widzisz na tych kilku przykładach, że pojęcie Prawa Człowieka jest tylko i wyłącznie hasełkiem dla lemingów. ONZ zajmuje się poważniejszymi sprawami, takimi jak np. „Wytyczne seksualne dla dzieci od chwili urodzenia”!

I to by było na tyle w kwestii Praw Człowieka. Oczywiście wytyczne będą ściśle wdrażane, sankcje karne za ich nieprzestrzeganie także.

Na podstawie:

 

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk, 17 czerwca 2016

 

 

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2 , 2016.06.30

 

Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski