Waldemar Jan Rajca: Rząd się zbroi….


Niestrudzenie socjaliści budują socjalizm w gospodarce, ale żeby on mógł funkcjonować – nie wystarczy kupić określoną grupę wyborców za ich pieniądze – trzeba się zabezpieczyć dodatkowo przed buntem ”obywateli”, bo taki może nastąpić, tym bardziej, że budowa biurokratycznego socjalizmu w każdej chwili grozi wybuchem. No bo jak się ludzi systematycznie uciska podatkami, to pęknięcie musi w pewnym momencie nastąpić. Nie ma takiej możliwości – żeby nie. I dlatego państwa socjalistyczne w szczególności targane są kryzysami. W zasadzie to nie kryzysy – to rezultat.

No i władza się okopuje powołując dodatkowe formacje, żeby w razie czego… Kiedyś było ORMO – obecnie formacje paramilitarne pod kontrolą rządu. Ale „obywateli” zbroić nie należy, bo mogliby z bronią wystąpić przeciwko rządowi, który ich gnębi. A to jest możliwe, bo jest granica po przekroczeniu której następuje bunt – a potem rzeź. Bo socjalizm to ustrój, który nie dość, że pokonuje bohatersko przeszkody nieznane w innych ustrojach, to jeszcze zaostrza się w nim walka klasowa. Biurokracja – kontra „obywatele” – niewolnicy. Bunt niewolników tuż, tuż…

Od 1 stycznia 2017 roku socjalistyczny rząd Prawa i Sprawiedliwości, powoła do życia nową formację zbrojną, ale nie do obrony naszych granic i naszego bezpieczeństwa, ale do ochrony biedaszybów, bursztynu, piasku… Będzie się nazywała Polska Służba Geologiczna..  Jak widzę ”polska” i „służba” – to dostaję drgawek. Bo to oznacza nową biurokrację, nowe posady i nowe kłopoty – dla nas – podatników. Funkcjonariusze nowej państwowej służby będą uzbrojeni. Dziwię się, że do tej wszyscy państwowi urzędnicy nie są uzbrojeni przed gniewem ludu.

Mają być uzbrojeni w broń krótką, karabiny, pałki, w miotacze gazu. Na razie nie będą uzbrojeni w działa samobieżne, granatniki czy rosomaki. Ale wszystko przed nami, bo budowa socjalizmu trwa w najlepsze i nie widać końca. Napór na państwowe posady jest tak wielki, że całość budowli przyspiesza. Bo jak gdzieś na ”państwowym” płacą po 50 000 złotych miesięcznie – to kto by nie chciał. Ile to dobrego można ludziom zrobić za takie pieniądze… To znaczy ich ozłocić za ich pieniądze, a samemu zainkasować tysiączki.

Tragedia mieszkańców Polski polega na tym, że nie mają żadnego wpływu na to co dzieje się na górze, co władza wyrabia a z naszymi pieniędzmi, jak je trwoni, na co marnuje i jak nas okrada – w ramach demokratycznego prawa – rzecz jasna. Jesteśmy ubezwłasnowolnieni – demokracja wyrzuca na górę ludzi bez zasad – karierowiczów, którzy tylko szukają jak się obłowić. Socjalizm jest takim idealnie ustrojem, w którym można kraść w ramach prawa. Bo już dawno demokratyczne prawo nie szanuje prawa naturalnego – na przykład prawa do własności. Jak państwu biurokratycznemu potrzeba pieniędzy – po prostu podnosi podatki – rabując nas z własności.

Ta nowa formacja uzbrojona pilnująca piasku, węgla w biedaszybach czy bursztynu będzie podlegała pod towarzysza Szyszkę, który zarządza Ministerstwem Środowiska Narodowego i Rozwoju Ekologii, czyli narzucania nam Neopogaństwa. Przyroda ma być Bogiem, człowiek niczym, a Pan Bóg – który to wszystko stworzył – Nikim. Nie tak jak w chrześcijaństwie, Pan Bóg stworzył przyrodę dla człowieka…

I tak brniemy w antycywilizację. Coraz bardziej uzbrojoną!

 

Waldemar Jan Rajca
Blog Orwell 2006

 

 

Waldemar Jan Rajca na FB…KNP.

 

Zdjęcie tytułowe za: m.interia.pl, 19 września 2016 / wybor wg.pco

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2016.09.21

Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca