Waldemar Jan Rajca: Męczeństwo towarzyszki Jandy ….


Orwell-2006-Waldemar-jan-Rajca-blog-logo

Waldemar Jan Rajca. Fot. YouTube
Waldemar Jan Rajca. Fot. YouTube

Bo jak inaczej nazwać sytuację pani Krystyny Jandy, niestrudzonej bojowniczki o równouprawnienie kobiet, a obecnie o to, żeby kobiety mogły zabijać swoje dzieci? Pani do Towarzystwa Salonu od lat – co Salon mówi – czytaj tow. Adam Michnik – to pani Janda powtarza. W czym pani Janda nie zgadza się z tow. Michnikiem – z lewicy laickiej czyli dawnych stalinowców? Ja sobie nie przypominam. Całe to towarzystwo – salonowo – wajdowskie – jest moralnie nic nie warte. Lewica – i tyle! Wywrócić wszystko do góry nogami, i budować – najpiękniejszy ustrój świata – socjalizm dotacyjny. Tow. Wajda karierę artystyczna zaczął gdzieś około roku 1953-54, w czasach stalinowskiej wersji socjalizmu. Zajął się propagandą filmową. Bo jak twierdził tow. Lenin – ”najważniejszą ze sztuk jest film”. Bo w tamtych czasach był to najlepszy sposób uprawiania propagandy wobec mas.

Jak „ kulturą” rządził tow. Zdrojewski z Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej i Obcych Interesów – to tow. Krystyna Janda walcząca z lewicowym równouprawnieniem – otrzymywała 1,5 miliona złotych dotacji, czyli naszych pieniędzy – bez wiedzy i zgody zainteresowanych. BO dlaczego ja, który z tow. Jandą nie mam nic wspólnego muszę się składać na utrzymywanie jej dwóch teatrów? Och – jaki teatr robią lewicowi socjaliści od dotacji i propagandy,w kraju zwanym Polonia..

Tow. Janda pragnie, żeby kobieta decydowała o tym czy jej dziecko ma żyć, czy też nie. Człowiek ma decydować o życiu ludzkim – głupi człowiek pełen nienawiści i emocji. To on – ponad Panem Bogiem – będzie decydował, czy dziecko zabić, czy zostawić przy życiu. I żeby świat wprowadzić w błąd – człowieka nazwał płodem, bo to podobno nie jest człowiek. A czym się różni płód od człowieka? Bo płód można zlikwidować, a człowieka jeszcze w zgodzie z demokratycznym prawem – nie. Ale na wszystko przyjdzie czas. Wrogowie cywilizacji nie śpią.

W poniedziałek będzie czarna manifestacja, czarnych faszystowskich koszul – lewica może być czarna, czerwona, albo brunatna. Domaga się śmieci dla dzieci,żeby człowiek cywilizowany zabijał własne dzieci.

medal-karola-wielkiegoI zakaz zabijania dzieci nazywają ”barbarzyństwem”(???). Sami będąc barbarzyńcami – tak jak faszystami.
Nie wiem czy lesbijki i pederaści wezmą w niej udział – ale powinni. Całe to towarzystwo lewicowe do jednego ścieku – „ artyści”, nieudacznicy, krzykacze, gwałciciele zasad cywilizacji łacińskiej, z którą już dawno się nie utożsamiają. Tylko ciągną pieniądze z budżetu – będąc całe życie na garnuszku państwa.

Tow. Janda pochodzi ze Starachowic, obecnie mieszka w Milanówku. Dorobek artystyczny ma ogromy – jak na jedno życie. Otrzymała nawet europejski Medal Karola Wielkiego za – uwaga – propagowanie równouprawnienia(???). Nie wiedziałem, że Karol Wielki był za równouprawnieniem kobiet i był profeministyczny. Zobaczcie Państwo jak socjaliści przywłaszczają sobie chrześcijaństwo – człowiek niezorientowany i niemyślący myśli, że to naprawdę. A może jak już dawał medale za rónouprawnienie.

W każdym razie męczeństwo tow. Jandy postępuje tak jak postępowa jest Krystyna Janda. Tym bardziej jak zamiast 1,5 miliona dotacji dostaje się tylko 150 tysięcy.. Powiedzmy sobie szczerze… Co można za głupie 150 tysięcy? Dać premie pracownikom teatrów?

Och – co za Teatr z tymi dotacjami, w Polonii jeszcze przed rozbiorem…

 

Waldemar Jan Rajca
Blog Orwell 2006

 

 

Waldemar Jan Rajca na FB…KNP.

 

Zdjęcie tytułowe za: newsweek.pl, 19 września 2016 / wybor wg.pco

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2016.10.06

Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca