„Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz ONZ” – David Rockefeller, 1994.


Wolna-Polska

 

Archiwalne nagranie Davida Rockefellera z roku 1994: „Kontrola ludzkości musi być sprawowana przez sektor prywatny oraz ONZ” [wideo]

 

Podczas konferencji David Rockefeller przedstawił plan globalnego rządu, który „pomoże” naszej planecie. Jak ustalono na szczycie ONZ w 1992 roku, sektor prywatny będzie kontrolował światowy rozwój i populację poprzez rządy i organizacje podległe ONZ

David Rockefeller w swoim przemówieniu wyraził duże zaniepokojenie wzrostem populacji ludzkości, powodem tego „problemu” jest według bankiera „usprawnienie służby zdrowia” co w konsekwencji spowodowało spadek  liczby zgonów noworodków o 60% oraz wzrost średniej długości życia z 46 lat do 63 lat.

„Jeżeli nie powstrzymamy tego trendu życie na naszej planecie może być zagrożone”, po tych słowach Rockefeller oznajmił zebranym: „pragnę aby narody się zjednoczyły w powstrzymaniu wzrostu populacji ludzkości”.

W dalszej części przemówienia wspomniał o programie zrównoważonego rozwoju, który został przyjęty na konferencji „Środowisko i Rozwój” z inicjatywy ONZ w 1992 roku,  dokument o nazwie agenda 21.

Żydowski miliarder oznajmił, że debata ONZ dotycząca populacji ludzkości napotkała na kwestie sporne z których największym problemem są te o wymiarze moralnym.

ONZ powinno odegrać kluczową rolę w pomocy reszcie świata oraz stymulować rozwój, który będzie podatny na kwestie religijne i moralne. Podczas szczytu ONZ w Rio de Janeiro ustalono, że najskuteczniejszym sposobem koordynowania globalnego wzrostu gospodarczego oraz populacji planety będzie kontrolowanie tych procesów przez SEKTOR PRYWATNY.

Regulacje muszą być wprowadzane poprzez międzynarodowe organizacje i rządy poszczególnych krajów, a cały proces będzie koordynowany przez ONZ.

Obejrzyj nagarnie z polskimi napisami:

 

David Rockefeller – Autobiografia

David Rockefeller to żydowski miliarder, bankier, przemysłowiec oraz członek i przewodniczący najbardziej wpływowych organizacji na świecie: Komisji Trójstronnej, Grupy Bilderberg, Rady Stosunków Międzynarodowych (CFR).

W 2002 roku D. Rockefeller w sposób ostentacyjny wyraził on swoją pogardę dla wszystkich przeciwników planu globalizacji i dążenia do budowy scentralizowanego świata NWO, w opublikowanej przez siebie autobiografii „Wspomnienia” na stronie 405 odpowiedział on na wszystkie stawiane mu oskarżenia słowami:

„…należymy do tajnej kabały… spiskujących wraz z innymi na świecie, by zbudować bardziej zintegrowaną globalnie polityczną i ekonomiczną strukturę… Jeśli to jest oskarżeniem, to jestem winny i jestem z tego dumny” – David Rockefeller, 2002r.

Książka jest dostępna w sklepie Amazon

 

Nowy Porządek Świata – ONZ

O planach wprowadzenia globalnego rządu informował kilka miesięcy temu Maurice Newman, były prezes australijskiego Deutsche Bank oraz doradca premiera Australii w wywiadzie dla australijskiego dziennika The Australian.

Newman stwierdził, że globalne ocieplenie to mistyfikacja ONZ, którą organizacja wykorzystuje w celu zniszczenia demokracji oraz wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Tłumaczenie w linku:

Jego oświadczenie zbiegło się w czasie z wizytą w Australii przewodniczącej ONZ ds. Zmian Klimatu Christiany Figueres. To ona udzieliła szokującego wywiadu, w którym oświadczyła, że należy wyludnić planetę. Wideo z tłumaczeniem w linku:

Garść cytatów

„Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest.

Rządy nie rządzą, a jedynie kontrolują machinę rządową, same będąc kontrolowane przez niewidzialną rękę.” [Benjamin Disraeli, żydowski (!) premier Wielkiej Brytanii „Coningsby”, Londyn 1847 r.]

„Istnieje władza, która rzadko jest wspominana w tej Izbie…Mam na myśli tajne stowarzyszenia…Nie ma sensu zaprzeczać, bo to jest niemożliwe do ukrycia, że znaczna część Europy – całe Włochy i Francja, wielka część Niemiec, nie mówiąc już o innych krajach – jest pokryta siecią tajnych stowarzyszeń na tyle, na ile powierzchnia Ziemi pokryta jest obecnie siecią linii kolejowych.” [Benjamin Disraeli, w przemówieniu w Brytyjskiej Izbie Gmin, 14 lipca 1856 roku].

„Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci, których się wybiera nie mają nic do decydowania” [Horst Seehofer, przewodniczący CSU i premier Bawarii, w niemieckiej TV ARD 20 maja 2010 roku]

Opracowanie: Michał KK

 

Źródło: Wolna-Polska.pl, 10 października 2016

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2 , 2016.10.11

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci