Firma Noah Rosenkranz’a vel Mariusza K. – znanego oszusta i fałszerza dokumentów oceni 26 lat reprywatyzacji nieruchomości w Stolicy…


ni-Niewygodne-info-pl-logo

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła niedawno, że dokona niezależnego audytu warszawskiej reprywatyzacji. W tym celu ogłosiła przetarg. Najlepszą pod względem ceny ofertę złożyła Fundacja Ochrony Żydowskiego Dziedzictwa Intelektualnego i Gospodarczego „Jekke”, która przez miesiąc ma ocenić czy w ciągu 26 lat reprywatyzacji doszło do nieprawidłowości. Ich cena to 780 tys. zł. Problem w tym, że prezesem Fundacji „Jekke” jest Noah Rosenkranz vel Mariusz K. – znany oszust, notoryczny fałszerz i hochsztapler (sic!).

K. to były sędzia dyscyplinarnie wydalony z zawodu za wyłudzanie delegacji i pieniędzy na lodówkę (sic!). Był także radcą prawnym wydalonym z zawodu po stwierdzeniu fałszerstwa które pozwoliło mu na wstąpienie w szeregi prawniczej korporacji. W końcu K. – już jako Noah Rosenkranz – został wykładowcą na kilku uczelniach. Zwolniono go z hukiem, gdy wyszło na jaw, że… sfałszowował niemiecki doktorat i nieistniejącą w izraelskim systemie szkolnictwa wyższego habilitację.

Cały artykuł  …..

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2016.12.10

  Podziel się:
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci