Wojciech Sumliński – 10.12.2016. „Oficer”, „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera” (wykład wideo)


Żaden rząd nad Wisłą nie zdecyduje się na przywrócenie prok. Andrzejowi Witkowskiemu praw do dokończenia prowadzonego przez niego śledztwa w sprawie zabójstwa ks. Jerzego. Jesteśmy faszerowani cyrkiem walczących ze sobą ugrupowań politycznych, a żeby było weselej to w całym tym wojowniczym zamieszaniu chodzi o cele poważne, bo czym by jak nie walką o principia nazwać bój o demokrację.

Dzisiaj, kiedy już nikogo nie rajcują rewelacje o Bolku, Wolski się przekręcił, tabuny resortowych latorośli maja zabezpieczoną przyszłość na lata, trzeba dać coś ciekawszego. Przetrenowany przed laty wariant Puławsko – Natoliński można przecież rozgrywać w innych kolorach koszulek. Mecz jest meczem, a jak trafiają się kibice to i pasjonującym bywa. Pojedynek ten dobrze odzwierciedla zdjęcie pstryknięte w czasie  jednego z niedawno odbytych przemarszów ulicami stolicy. Idący w przeciwnych kierunkach, o ile dobrze pamiętam to zgodnie z nakazanym kierunkiem ruchu, dwie na śmierć i życie zwalczające się koterie polityczne i ich rozentuzjazmowani zwolennicy przemaszerowali Warszawą rozdzieleni jedynie przez szpaler czegoś podobnego do policji lub innej paramilitarnej służby. Nie udało mi się dowiedzieć czy wodzowie tych ugrupowań mijając się oddali sobie należyte honory jak to dawni wojowie czynili.

Albo żaden z dziennikarzy śledczych nie ma takiego pecha jak pan Wojciech Sumliński, albo napisał to czego inni by nie napisali. Nie każdy decyduje się kopać z koniem. Cześć i chwała mu za to że dowiedzieliśmy się wiele o pracujących za liderów w III RP. Nie jego to wina, że akurat wiele ale nic dobrego. Bohater tych sensacyjnych opowieści to nie żaden tam pan K. a prezydent Bronisław Komorowski w całej okazałości, i paru innych uchodzących za majstrów transformacji podanych ze stopniem, naukowym również, imieniem i nazwiskiem; bez podawania nazwisk ojców i dziadków, a przydałoby się i to wiedzieć dla jasności sytuacji.

Skoro wiele poważnych osobistości opowiada się za tym, że Polska do kategorii państw wolnych należy, to zapewne tych co złamali czy też łamią prawo sprawiedliwość dosięgnie i to może nawet za ich życia.

Zachęcam do uważnego wysłuchania Wojciecha Sumlińskiego, dziennikarza śledczego i autora kilku sensacyjnych książek o polityczno-kryminalnych dokonaniach elit sprawujących rządy między Odrą a Bugiem, Tatrami a Bałtykiem.

Waldemar Glodek, PCO

   *     *     *

Maciej Łukomski Studio przedstawia:

Źródlo: YouTube – Maciej Łukomski, 12 grudnia 2016.

 

  • Zdjęcie tytułowe: Wojciech Sumliński w czasie wykładu, 10.12.2016 r. Zdjęcie za YT Maciej Łukomski Studio. 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2, 2016.12.23.

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci