Waldemar J. Rajca: Wczoraj minęło 10 lat od czas jak zacząłem pisać bloga… Jedziemy dalej…


Orwell-2006-Waldemar-jan-Rajca-blog-logo

 

Wielokrotnie pisałem

pisałem, że naprawę państwa trzeba zacząć od naprawy pojęć. Oczywiście ja tego nie odkryłem, odkryli to mądrzejsi ode mnie. Ale wiadomo, że pojęcia, które wypełniają naszą świadomość ,tworzą w naszej świadomości świat. Świat może być inny, ale w świadomości mamy taki, jaki wytworzyły pojęcia, które przygarniamy z propagandy lejącej się zewsząd i w nadmiarze. Człowiek przebywa w polu magnetycznym Ziemi, musi w nim być, bo inaczej nie będzie funkcjonował. Pamiętacie państwo jak kiedyś kosmonauci wysiadali z kapsuły kosmicznej? Nie mieli siły, żeby iść… Bo jakiś czas nie przebywali w polu magnetycznym Ziemi.. Obecnie tworzy się im sztuczne pole magnetyczne Ziemi, bo im mięśnie wiotczały.

Podobnie jest z propagandą, która oddziałuje na umysł człowieka w sposób nieprawdopodobny. Bardzo trudno się przed nią obronić, jest mnóstwo słów, które oddziałują na naszą świadomość- propagandowo. Chwytamy je automatycznie, ale nie jest kwestią przypadku, że one funkcjonują w określonych kontekstach. Moim zdaniem są to zorganizowane zbitki słów, które mają od razu wytworzyć w umyśle człowieka określony obraz. Na przykład ”Populiści w Austrii….”

I to na każdym kroku.. Począwszy od” zeznań podatkowych”, które- jeśli już- powinny być nazwane”oświadczeniami podatkowymi”, a nie tak po policyjnemu. W końcu w socjalizmie jesteśmy traktowani jak przestępcy i mamy składać zeznania przed demokratycznym państwem prawnym. Przed Najjaśniejszym Państwem Chaosu Prawnego. W demokracji szczególnie emocje wchodzą drzwiami, a rozum ucieka oknem..

W naszej socjalistycznej głupocie zwykli socjaliści nazywani są „liberałami”(???) Liberał to zwolennik wolności. A socjalista – to zwolennik – niewoli, zwolennik redystrybucji dochodu, przeciwnik cywilizacji łacińskiej. Socjalista to wróg wolności – liberał zwolennik wolności. Wielkie materii pomieszanie. Komuniści to oczywiście demokraci. I to jacy! Bardziej demokratycznych nie może być. Lenin był socjaldemokratą. Najpierw socjaldemokratą, a potem komunistą – nie odwrotnie. Współcześni socjaliści idą w kierunku na komunizm.

Tak samo Prawo i Sprawiedliwość to nie jest partia prawicowa, tylko lewicowa. Tak jak korporacjonizm to nie jest kapitalizm, podobnie jak system cechowy. Korporacjonizm to taki współczesny system cechowy. Poza korporacjonizmem występują partacze. Kradzież dzisiaj- to sprawiedliwość społeczna. Wolnościowcy to oczywiście populiści, a patrioci narodowi- to faszyści. Pasożytujący biurokrata- to urzędnik. Bezpieczniak socjalny- to opiekun socjalny. Państwo socjalistyczne i biurokratyczne- to demokratyczne państwo prawne. Kiedyś nauczyciel- dzisiaj funkcjonariusz propagujący fałszywe ideologie neokomunistyczne i przemilczający zdrowy rozsądek. Dawniej lekarz- dzisiaj funkcjonariusz państwowy wykonujący zalecania biurokratów z tzw. Ministerstwa Zdrowia, które propaguje leczenie wszelakie poza leczeniem naturalnym. Wszystko co naturalne – jest złe.. Dobra jest chemia i chirurgia.

I tak dalej, i tak dalej… Żyjemy w świecie odwróconym przez łajdaków i socjalistów, wrogich naturalnemu światu i jego prawom. Lewactwo przewraca wszystko do góry nogami – w imię fałszywych ideologii. Fałszywa ideologia wystaje zewsząd, jak przysłowiowa słoma z buta. Ostatnio lewacy lansują ”mowę nienawiści”. Chodzi o to, żeby zło było chronione.. Niedługo nie będzie można na to wszystko zakląć.. A przecież przekleństwo zostało wymyślone po to, żeby ratować emocjonalne serce..

I rządzą nami zwierzęta w ludzkiej skórze.. One też czasami mówią ludzkim głosem… Tym bardziej, że dzisiaj jest Wigilia.

Wszystkim moim czytelnikom:

Radości z Narodzin Chrystusa i Wszelkich Łask Bożych.. Może Pan Bóg się w końcu zdenerwuje, na to co diabły wprawiają z jego dziełem.. Z tym pięknym światem dewastowanym przez zwariowanego człowieka.

„Czczę ustami, ale serce jest daleko ode mnie”…
Waldemar Jan Rajca
Żródło: Orwell 2006, 24/12/2016

 

***

 

Prezenty pod Bożonarodzeniową Choinkę..

dostaniemy wszyscy od rządzącej partii o mylącej nazwie Prawo i Sprawiedliwość. Ani to partia ”Prawo”, ani to partia ”Sprawiedliwość”. To jest typowa partia socjalistyczna o zacięciu redystrybucyjnym, której naczelnym hasłem niepisanym i nieużywanym jest ”kraść” i „zadłużać” tak jak to robił Gierek, a przed nim sanacyjni socjaliści od Piłsudskiego. Polskę skazują na głupotę i nieistnienie. Tak jak to bywało w historii.. Na razie nie ma światełka w tunelu dla Polski, oprócz wczorajszej Gwiazdy Betlejemskiej.

W lutym Roku Pańskiego 2017, ma ruszyć oczekiwany przez nabywców darmowych pieniędzy z programu rządowego 500 plus- program „Drukarka Plus”, który z grubsza polegał będzie na dodrukowaniu 25 mld złotych pustych pieniędzy tylko po to, żeby utrzymać przy sobie roszczeniowy elektorat, którego trzeba kupić – jak to demokracji, żeby nadal głosował i się nie daj Boże – nie zniechęcił do architektów głupoty i nonsensu, w który pakują naszą Ojczyznę wszelkiego rodzaju indolenci i zaprzańcy wysługujący się obcym, w obcym interesie – przeciw interesowi państwowemu.

Rozdawanie pieniędzy to priorytet władzy socjalistycznej.. Elektorat lubi dostawać ”za darmo” więc to go kręci. W przyszłym roku – tak zapisano w budżecie w Sali Kolumnowej – dopłacimy do biurokracji europejskiej 10 mld złotych, staniemy się autentycznie płatnikiem netto, mimo że na przyłączeniu straciliśmy wiele. Padło tysiące polskich firm, które nie wytrzymały standardów europejskich, czyli wymyślonych teoretycznie modeli gospodarczych przez teoretyków socjalizmu biurokratycznego.

Deficyt zaplanowały urwisy na poziomie 59,3 mld złotych, czyli tyle nie ma pieniędzy, które urwisy wydały. To wszystko zaplanowały w Sali Kolumnowej, a nie na Plenarnej. To szaleństwo musi skończyć się katastrofą. Ale co ich to obchodzi? Jakoś to będzie – nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było. Kto ma rację wcześniej o dzień od innych, to przez dobę uchodzi za idiotę. I to zadłużanie urwisy uważają z normalność. Trageeeeeeedia! To zadłużanie i rabowanie musi zubażać. Kiedyś napisałem następującego mema:

”Rozwój socjalnego fiskalizmu napędza systematycznie dynamikę pauperyzacji proletów. Socjalizm marnotrawny, obłąkańczy i biurokratyczny – to trucizna, która zbija powoli”.

I jeszcze urwisy zaplanowały kredyt dla Ukrainy w wysokości 2 mld złotych. Polska finansuje ten ukraiński bajzel kraju, którego chyba nie ma. Jeden wielki bałagan zarządzany przez oligarchów, którzy mają swoje prywatne armie. Już dostali w błoto 4 mld zł, dwa razy po 100 mln euro, i na drogi 67 mln euro. Teraz z naszych kieszeni dostaną oligarchowie 2 mld złotych. Tak to się rządzą naszymi pieniędzmi w interesie amerykańskim. Łobuzeria!

Dobrych zmian nie chcemy – chcemy prawdziwych zmian.

 

Waldemar Jan Rajca
Żródło: Orwell 2006, 25/12/2016

 

* * *

 

„To jest absurd

żeby ludzie sami decydowali na co wydadzą swoje pieniądze”- twierdziła w roku 2014 posłanka Prawa i Sprawiedliwości, towarzyszka Małgorzata Sadurska. No bo to są socjaliści pobożni, którzy różnią się od bezbożnych, zanim coś ukradną- się przeżegnają. Ona jest obecnie szefową Kancelarii Prezydenta III RP. W kancelarii prezydenta zagnieździła się komunistka? No bo w myśl tej teorii, ludziom powinno odebrać się wszystkie pieniądze, a potem za nich wydawać. Biurokracja lepiej wyda za nas nasze pieniądze. W komunizmie to jest standard!

Właśnie dostałem od firmy ubezpieczeniowej ubezpieczającej mój samochód nową cenę ubezpieczenia na rok 2017. Wynosi ona 709 złotych rocznie, gdy tymczasem płaciłem 440 złotych rocznie. Podwyżka przymusowa wynosi więc około 50%(!!!) Niezła podwyżka a mam jakieś zniżki, bo od 30 lat nie miałem wypadku. Sztuka wojenna polega więc na tym, żeby nie uderzać na wroga znajdującego się powyżej nas i nie ruszać na niego, gdy ma za sobą wzgórze. Sztuka wojenna polega na atakowaniu człowieka z góry, wtedy bowiem przybywa atakującemu sił.

A ponieważ istnieje ustawowy przymus płacenia na ubezpieczenie, to firmy robią z nami co im się podoba. A dlaczego firma- po zmowie z innymi firmami- nie podniosła mi ubezpieczenia rocznego na 1000 złotych, albo na 3000 złotych, a więc tyle ile jest obecnie wart mój samochód rocznik 1994? Tym sposobem można w ogóle zlikwidować samochody dla zwykłych ludzi- niech samochodami tylko jeżdżą tylko wybrańcy narodu. Nareszcie rowery będą mogły ostatecznie święcić triumfy, pod warunkiem oczywiście,że OC na rowery nie będzie wynosiło 1000 złotych.

Prawdziwe podwyżki dopiero przed nami. Pisałem o maśle, o gazie, teraz o OC. Jeszcze przed nami woda, gazie, elektryczność. A za tym wszystko! Ciekawe jak będą wyglądały siły nabywcze pieniędzy Polaków po ostatecznym rozwiązaniu kwestii podwyżek? Wygląda na to, że siła nabywcza stopnieje o ileś tam procent- może nie o 50, ale o 20 ??? Tak mi wychodzi na oko, chociaż wiadomo, że na oko to chłop w szpitalu umarł. Ale widzicie Państwo jaka to skala.. Masło podrożało ponad 20 – do 30%, gaz 30%, a OC 50%.. Podwyżki ogólne mogą się zatrzymać na 30%..

Zobaczymy po Starym Roku..

W każdym razie na pewno będą lawinowe podwyżki. I wygląda na to, że w wysokości nieprawdopodobnej – rządy PiS wyjdą nam bokiem. Ale rozdawnictwo wymaga wszelkich podwyżek! Wyższe ceny – wyższy rządowy VAT.. I wtedy można więcej rozdawać, żeby kupować więcej idiotów, żeby głosowali. Bo demokracja polega na mnogości podmiotów głosujących , no i żeby te podmioty głosujące były jak najgłupsze. Przecież przeciętnie rozgarnięty człowiek wie, że żeby dawać, trzeba kogoś obrabować. To jasne jak przysłowiowe Słońce..

Te łobuzy organizują Majdan (zarówno Pis jak i PO), a w tym czasie, za plecami organizują podwyżki. Jest pięć rodzajów szpiegów: miejscowi, wewnętrzni, podwójni, przeznaczeni na śmierć, przeznaczeni na przeżycie. Tak twierdził Sun Zi. Mądry człowiek. Jak ten Majdan się skończy? Która prowokacja zwycięży? Agentów ci u nas dostatek. Idzie przełom – wielka konfrontacja. Do tego doszła prowokacja z zabiciem polskiego kierowcy. Czy to zrobiła niemiecka policja, jako sygnał w kierunku Polski?

P.s.

Wczoraj minęło 10 lat od czas jak zacząłem pisać bloga. Chciałbym podziękować wszystkim moim czytelnikom. Jedziemy dalej…

 

Waldemar Jan Rajca
Źródło: Orwell 2006, 27/12/2016

 

Waldemar Jan Rajca na FB…KNP.

 

Zdjęcie tytułowe za Inter / wybor wg.pco

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2016.12.28

Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca