Jan Pawel II: “Naród, który zabija własne dzieci jest narodem bez przyszłości.”


““Allach pozwoli zwyciężyć muzułmanom w Europie bez użycia mieczy. Nie potrzebujemy terrorystów i męczenników.  Za 20 lat miliony muzułmanów zmienią oblicze Europy na muzułmański kontynent!”  (Kadafi)

 

Henry Makow (amerykanski Żyd) ostrzega przed odchodzeniem od chrześcijańskiej moralności. Widząc biernośc spoleczenstw chrześcijanskich, przyrównuje je nawet do nieświadomego niczego stada owiec, pasących się spokojnie u wrót rzeźni.

 

W polskim serialu telewizyjnym pt. “Na dobre i na złe,” którego akcja dzieje się w fikcyjnym szpitalu w Leśnej Górze jest taka scena, w której piękna, niezwykle uzdolniona i dumna pani doktor ginekolog Hana Goldberg, zwana przez kolegów „żydowską księżniczką,” nękana jest przez grupkę kobiet „moherowych beretów,” reprezentujących polski, katolicki i antyaborcyjny “ciemnogród”, które oskarżają ją o wykonywanie nielegalnych skrobanek.  Przedstawicielka tej grupy składa wizytę pani doktor, w czasie której pokazuje jej fotografie zakrwawionych, martwych płodów ludzkich i apeluje do jej sumienia, aby zaprzestała tego procederu.

Jak łatwo się domyśleć, pani doktor okazała się być “niewinną ofiarą” antysemickich uprzedzeń polskiego katolickiego ciemnogrodu oraz wyznawców teorii spiskowej. Intencją reżysera tego serialu  było zapewne bezlitosne napiętnowanie środowisk, które  kojarzą upowszechnienie aborcji z fatalnymi wpływami żydowskiej, ateistycznej, liberalnej ideologii na chrześcijanską cywilizację.

 

Telewizja i kino to, obok prasy głównego nurtu i literatury pięknej, niezwykle skuteczny instrument prania mózgów polskich odbiorców, szczególnie, że biorą w nim udział często doświadczeni i utalentowani twórcy, dysponujący olbrzymimi funduszami, którzy nieustannie wytykaja Polakom antysemityzm, ksenofobię, nacjonalizm a ostatnio nawet faszyzm (nazizm?) oraz wmawiają nam kompleks winy za Holocaust. Wprawdzie starsze pokolenie uodporniło się na tego rodzaju propagandę, wciskaną nam nahalnie w czasach komunizmu, to chyba zdaniem twórców tego serial, młodsi Polacy mieszkający ciągle jeszcze w tym kraju („młodzi, wykształceni z dużych miast”) są na nią bardziej podatni. Problem w tym, że serial ten emituje również TV Polonia dla Polaków mieszkających zagranicą np. w USA a tutaj jest to tajemnica poliszynela,  że cały program proaborcyjny, który dążył do zalegalizowania i upowszechnienia aborcji w tym kraju, gdzie ciągle jeszcze dominują chrześcijanie, by  od początku wżydowskich rękach.

 

Z mordowania nienarodzonych dzieci stworzono tutaj potężny, intratny biznes przynoszący krocie wlaścicielom klinik aborcyjnych, w większości amerykańskich  Żydów.  Kilka lat temu głośno było o katastrofie prywatnego samolotu w Montanie, w której zginęła cała rodzina właściciela największego w USA łańcucha klinik aborcyjnych Irwinga „Bud” Feldkampa. Dziwnym trafem samolot spadł na ziemię na miejscowym cmentarzu obok pomnika poświęconego dzieciom zabitym w czasie aborcji.  Okoliczna ludność („ciemnogród”) uznała to za widomy znak i ostrzeżenie ze strony niebios.

 

Z kolei kanadyjski rząd przyznał niedawno najwyższe odznaczenie państwowe sędziwemu ginekologowi dr Henry Morgentalerowi, Żydowi polskiego pochodzenia, którego rodzice zginęli w czasie Holocaustu. Liberalne media uznały go prawie za bohatera narodowego, który walczył o legalizację i upowszechnienie aborcji w Kanadzie.

 

Chyba każdego myślącego czytelnika powinna zaintrygować kwestia dlaczego tak wielu Żydow (polityków, prawników, lekarzy, miliarderów, dziennikarzy, itd.) opowiada się za ideologią, którą Jan Paweł II nazwał „cywilzacją śmierci,” mimo strasznych doświadczeń jakie ten naród przeszedł w czasie Holocaustu.  Poniższy artykuł próbuje odpowiedzieć na to pytanie.

 

Żyjemy w jakiejś makabrycznej, schizofrenicznej  rzeczywistości, w której trwa Holocaust nienarodzonych dzieci, które nie miały na tyle szczęścia, aby przyjść żywe na ten świat, bo przedtem je uśmiercono. Zastanawiam się jak czuje się zasiadający do wigilijnego stołu ginekolog, przeprowadzający aborcje, który wychował się w chrześcijanskiej rodzinie lub jego kamrat  lekarz żydowskiego pochodzenia kiedy modli sie za dzieci ofiary Holocaustu w czasie święta Hanuki. Społeczeństwo Stanów Zjednoczonych bylo parę lat temu wstrząśnięte masakrą dzieci w szkole podstawowej w Newtown (CT) a równocześnie obowiązująca tam zakłamana ideologia poprawności politycznej nie pozwala na potępianie ginekologów, którzy bez zmrużenia oka rozcinają na kawałki żywe ludzkie płody, tak jak rzeźnicy zwierzęta. Kobiety protestujące przed klinikami aborcyjnymi nazywane są nazistkami i oskarżane są o antysemityzm.

 

Amerykański ginekolog dr Anthony Levatino, który w swoim życiu wykonał ponad 1200 aborcji, w czasie przesłuchania przed Podkomitetem d/s Konstytucji Kongresu USA oswiadczył, że zmienił zdanie na temat aborcji po bolesnych przeżyciach spowodowanych śmiercią swojego dziecka. Jego zeznania dotyczyły projektu ustawy H.R. 3803 Dystryktu Columbia n/t Ochrony Nienarodzonego Dziecka Przed Zadawaniem Mu Bólu. Gdyby ustawa ta weszła w życie, mogłaby spowodować zakaznie aborcji, ponieważ procedury aborcyjne wiążą się z zadawaniem dziecku ekstremalnego bólu.  Dotychczas w Kongresie nie zaprezentowano tak rozdzierających scen z horroru aborcji.

 

Dr Anthony Levatino przedstawił caly proces aborcji z drastycznymi szczegółami, prezentując nawet instrumenty chirurgiczne jakimi posługiwał się w czasie przeprowadzania aborcji. Ginekolog opisał krok po kroku w jaki sposób usuwa sie płód z brzucha matki a nastepnie składa się je na stole operacyjnym z kawałków jak jakies puzzle, aby sprawdzić czy dziecko zostało już usunięte w całości.

 

Szok może wywolać reakcja lobby pro-aborcyjnego na zeznania dr Levatino. Według ich argumentów aborcję można porównać np. z usunięciem chorego zęba w gabinecie dentystycznym. Rownież media amerykańskie, zresztą jak zwykle, przemilczają powszechnie walkę toczącą się we wspomnianym pod-komitecie Kongresu USA.  Media nie chcą, aby zeznania dr Levatino dotarły do szerszej amerykańskiej publiczności i uświadomily jej niewysłowione cierpienia jakie odczuwają nienarodzone dzieci w czasie aborcji. Zamiast tego, wolą mwić o „wojnie przeciwko  kobietom” Na szczęście zeznania dr Levatino są rozpowszechniane szeroko na Internecie, gdzie ta brutalna prawda dociera do milionów ludzi.

 

Niech postawa tego dzielnego doktora będzie inspiracją dla wszystkich walczących o obronę życia nienarodzonych.

 

Na szczęście nowo wybrany Prezydent USA Donald Trump jest przeciwny aborcji. Już w pierwszych dniach swojego urzędowania poczynił kroki mające na celu ograniczenie promocji aborcji. Niedawno podpisał dekret blokujący zagraniczną pomoc lub finansowanie z budżetu federalnego międzynarodowych organizacji pozarządowych, które mają na celu promocję aborcji.

 

Bob Kordecky
[email protected]

 

P.S.  Na zaproszenie Ordo Iuris do Polski przyjeżdża Rebecca Kiessling, kobieta która poczęła się z gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się wszelkiej aborcji. Jest chodzącym wyrzutem sumienia wszystkich zwolenników aborcji, dlatego jest tak zajadle atakowana. Teraz ma odbyć spotkanie w Polsce. I już rozpoczął się ryk lewackich ideologów, którzy nie chcą dopuścić do głosu na polskich uniwersytetach proliferki. Ostro na atak odpowiada Ordo Iuris.

 

Materiały nadesłane, 17 marca 2017

 

 

Na zdjęciu tytułowym: Jan Paweł II podczas pielgrzymki do Słowacji, wrzesień 1999 r. Fot. Gabriel Bouys/KEYSTONE, źródło: PAP/EPA, za: Newsweek.pl  / wybór zdjęcia wg.pco.

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2017.03.18.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane