Izrael – jedyne państwo na Bliskim Wschodzie nie atakowane przez ISIS?


SZOK! Senatorzy z USA: „Biały Dom polecił uzbrajać ISIS”, „Finansujemy sojuszników z ISIS”

 

“ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii” – Stany Zjednoczone utrzymują oficjalne kontakty oraz uzbrajają ISIS. Potwierdzają to senatorowie Stanów Zjednoczonych były kandydat na prezydenta USA, republikanin, a obecnie senator John McCain oraz Rand Paul.

– Na spotkaniu w Białym Domu, ponad 2 lata temu, zespół ds. bezpieczeństwa zasugerował uzbrajać ISIS – przyznał senator Arizony John McCain.

Jeszcze bardziej szokujące dla wielu słowa wypowiedział senator Rand Paul.

– Finansujemy ludzi sprzymierzonych z ISIS. ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy też islamskich rebeliantów w Syrii – mówi senator z Kentucky Rand Paul.

Senator McCain nie widzi największego zagrożenia w dżihadystach, ale w Rosji, która zagraża Stanom Zjednoczonym w budowaniu monopolu na złoża znajdujące się na terenach Bliskiego Wschodu.

Poza tym czy nie jest zastanawiające, że amerykański twór – państwo Izrael, jako jedyne państwo na terenie Bliskiego Wschodu nie jest obiektem ataków Państwa Islamskiego? Czy kreowanie konfliktów zbrojnych na terenie Bliskiego Wschodu nie jest jedną z metod budowania imperializmu na świecie i zbijanie partykularnych interesów pod przykrywką walki z terroryzmem?

Źródło: FOX News

Za: http://wprawo.pl/2017/05/31/szok-senatorzy-z-usa-bialy-dom-polecil-uzbrajac-isis-finansujemy-sojusznikow-z-isis/ / Patriotyczny Ruch Polski, 31 maja 2017

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2017.05.31.
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci