„Piękna i Bestia” – homoseksualizm w nowej wersji – dla dzieci.


Homoseksualizm w najnowszej wersji „Piękna i Bestia”! Mówimy stanowcze NIE deprawacji dzieci!

Na ekrany polskich kin 17 marca weszła kolejna ekranizacja baśni „Piękna i Bestia”. W rolach głównych zobaczymy Emmę Watson i Dana Stevensa. Jednak najwięcej kontrowersji wzbudza Gaston i Le Fou, ponieważ jeden z nich okazuje się być gejem! Gastona gra Luke Evans, który jest zadeklarowanym homoseksualistą!

Po raz pierwszy w historii wytwórni Disneya pojawi się wątek homoseksualny. Od razu będzie on jednym z istotniejszych epizodów w produkcji dla dzieci. „Piękna i Bestia” Disneya zawiera „rażącą, bezwstydną reklamę grzechu i perwersyjnych stosunków seksualnych”.

„Eksperci” uważają, że to niezwykle ważny moment w historii Walt Disney Pictures, bowiem poruszony został wątek homoseksualizmu. Zrobiono to w sposób „subtelny”, to znaczy „pokazujący homoseksualizm jako coś normalnego”.

Usiłują pokazać dzieciom, że homoseksualizm jest czymś normalnym i nie krzywdzącym. Proszę chroń dzieci przed demoralizacją!

Jak czytamy w Konstytucji RP:

Art. 48. pkt. 1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.

W ekranizacji skierowanej do dzieci pojawia się wątek homoseksualny. Jest to głęboko niemoralne i nieetyczne, aby tego typu treści były kierowane do młodego pokolenia! Usiłuje się w ten sposób pokazać „ludzkie wypaczenia” jako coś normalnego.

Art. 53 pkt. 3. wskazuje: Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Fabularna wersja „Pięknej i Bestii” wzbudza kontrowersje również w Stanach Zjednoczonych. Właściciele kina samochodowego w Henagar w stanie Alabama poinformowali, że nie będą wyświetlać filmu. – Jesteśmy przede wszystkim chrześcijanami. Nie będziemy się wyrzekać Biblii. Jeżeli nie możemy wziąć na film dzieci, to nie widzimy celu w tym, żeby go wyświetlać – napisali w poście na Facebooku.

Ponad sto tysięcy Amerykanów już zobowiązało się do bojkotu gejowskiego filmu Disneya „Piękna i bestia”. Liczba bojkotujących wciąż rośnie. Powodem są zapowiedzi Disneya, że w jego nowym, familijnym filmie będzie występował pierwszy w historii gejowski bohater, a pary jednopłciowe będą mile zaskoczone końcówką filmu. W ten sposób filmowa korporacja zdradziła swój rodzinny, familijny charakter i opowiedziała się po stronie homo-lobby.

>>>>>  PODPISZ PETYCJE….

Misja Gabriela

Za: CitizenGo.org, 16.03.2017.

  *   *   *

Jeszcze raz chciałbym Ci ogromnie podziękować za Twój podpis pod petycją
 
 
Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!
 
W sumie inicjatywa została poparta przez
28 185 osób 
 
Bardzo mnie to cieszy, że taki wynik udało się osiągnąć! Nie byłby on możliwy, gdyby nie Twój podpis! Dlatego jeszcze raz wielkie podziękowania, że leży Ci na sercu dobre i wartościowe wychowanie dzieci, że chcesz je chronić przed demoralizacją i zepsuciem.
Obecnie złożyłem w polskiej siedzibie Walta Disneya naszą petycję.
Czekam teraz z niecierpliwością na odpowiedź i ustosunkowanie się do naszych żądań, aby ta bajka zniknęła z polskich kin, nie była dostępna na jakichkolwiek nośnikach i w jakiejkolwiek innej formie.
 
Jeszcze raz dziękuję za Twoją obecność i podpis pod petycją.
Wszelkiej dobroci,
o. Przemysław Śliwiński CP
Proboszcz Parafii
Misja Gabriela
tel. 22 743 01 03
P.S. Pozostań z nami! Będę na bieżąco Cię informował o dalszych losach naszej wspólnej petycji. Pozostałe inicjatywy Misji Gabriela znajdziesz na STRONIE.
Źródło: Misja Gabriela, 13 czerwca 2017.
Od red. PCO:
A co na to Ministerstwo Kultury, Ministerstwo Zdrowia, Episkopat… czy wliczone to do rządów „Dobrej Zmiany”? / wg.pco

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2017.06.14.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane