Czy i kiedy zastopujemy proces likwidacji narodu i państwa Polaków?


(…) Jeśli naród i jego politycy chcą być skuteczni w walce o przetrwanie narodu i jego państwa – a w dzisiejszej Polsce musi to być cel główny walki o władzę, – nie mogą w procesie walki o władzę stosować metod łagodniejszych, słabszych, niż te, które stosuje przeciwnik. Do całkowitej abnegacji politycznej zachęca np. Kościół, ( pozostający pod kontrola syjonistów) zalecając katolikom zawierzenie Bogu i modlitwie losów narodu i państwa (?) (jego rolą jest ubezwłasnowolnienie dążeń wyzwolenia się z pod dominacji koszernej mniejszości). Przeciwnie, należy stosować metody co najmniej adekwatne do stosowanych przez przeciwnika i to z konsekwentną bezwzględnością.

Rzeczywista walka o władzę w Polsce trwa nieprzerwanie od 1918r. I bynajmniej nie jest to walka tylko z siłami zewnętrznymi, ani także między jakąś polską partią A i polska partią B, które interes narodu i państwa definiują podobnie, a różnią się jedynie drogami dochodzenia do tego samego celu. We współczesnej Polsce nie istnieją takie partie. A rzeczywista linia frontu przebiega między polskim, słowiańskim, narodem – w większości politycznie nieświadomym walki z nim samym -, a rządzącą w Polsce żydowską mniejszością narodową, która oprócz tego, że otrzymuje wsparcie polityczne, medialne, finansowe od swojej międzynarodowej diaspory, korzysta z niewolniczej pracy okupowanego polskiego narodu. Dramatyzm tej sytuacji pogłębia fakt, że ten rzeczywisty wróg, rzeczywista walka, walka dla naszego narodu i państwa śmiertelna, są dostrzegane przez niewielu Polaków. Mimo, że efekt walki Żydów z polskim narodem jest znakomicie udokumentowany oficjalnymi danymi statystycznymi i historycznymi, potwierdzającymi regres narodu i państwa polskiego w każdej sferze ich funkcjonowania poczynając od 1980r.

 

Eliminacja Polaków z kultury

Proces niszczenia polskiego narodu nie ogranicza się tylko do pauperyzacji społeczeństwa i do niszczenia możliwości reprodukcyjnych narodu, ma on charakter totalny. Z równą bezwzględnością niszczona jest polska kultura, z której eliminuje się polskich twórców. Jest to temat bardzo obszerny, dlatego ograniczę się tylko do kilku wymownych przykładów.

W latach rządów żydo-bolszewii, 1944-56. tylko jeden Polak ukończył szkołę filmową w Łodzi, był to śp. B.Poręba. Środowisko filmowe i aktorskie, w znakomitej większości żydowskie, które kształciło się na koszt polskiego społeczeństwa określało B. Porębę jednym słowem: „antysemita”.

J. Mackiewicz – prawa do spuścizny pisarza przejęła podstępnie Żydówka, N. Krasov-Szechter, żona stryja A.Michnika (Szechtera).

Spadkobierca Z. Beksińskiego chciał podarować miastu stołecznemu obrazy malarza. Żydowskie władze odrzuciły tę propozycję. Wolą finansować promocję ideologii gender, tęczę zboczeńców, palmę na rondzie de Gaulle’a – dar żydowskiej aktorki.

Wroga działalność Żydów w kulturze polskiej prowadzona jest w sposób przemyślany i konsekwentny. Eliminują oni Polaków także z wszelkich kontaktów z twórcami kultury innych państw, o czym sami informują (?). Cytuję za żydowską gadzinówką Michnika:

(…) Bułat (Okudżawa) trafił do Polski w trudnym monecie historii, kiedymłodzi intelektualiści i w ogóle mądre chłopaki – Karol Modzelewski, Jacek Kuroń, Adam Michnik – szli do więzień. A Bułat zawsze był za wolnością i solidaryzował się z uwięzionymi. Zresztą poznał ich osobiście i rozumieli się w pół słowa. (…) A kiedy w 1989r. Polska odzyskała wolność, Bułat tez był blisko.”– Rozmowa z Olgą Arcymowicz-OkudżawąGW 9-10.08.2014 – http://wyborcza.pl/magazyn/ (Warto przeczytać ten artykuł, zawiera pozytywne wzmianki n/t W.Putina – ?)

 

Rola Żydów w Polsce – A. Michnik

Michnik jest tu tylko przykładem Żyda, ale jakże wymownym dla antypolskiej działalności mniejszości żydowskiej w Polsce. A.Michnik jest synem Ozjasza Szechtera, antypolskiego bolszewika, Żyda z Ukrainy – współczesny kontekst ukraiński z żydowską rebelią na Majdanie i poparcie tej rebelii przez żydostwo w Polsce nie powinno więc zaskakiwać Polaków. Przyrodni brat A. Michnika, Stefan – to sądowy morderca Polaków w okresie żydo-bolszewickiej władzy w PRL 1944-56. To m.in. jego nazwisko pojawiło się na jednej z tablic, które w trakcie manifestacji nieśli założyciele Zjednoczenia Patriotycznego „Grunwald”. Jednym z założycieli ZP „Grunwald” był śp.  B. Poręba. Manifestacja odbyła się 8 marca 1981r. w Warszawie, w reakcji na rocznicową sesję, zorganizowaną przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim, w której uczestniczyli naukowcy żydowskiego pochodzenia – czyli żydo-bolszewiccy zbrodniarze – zmuszeni do emigracji po marcu ’68. Stąd nienawiść Żydów do B. Poręby i do ZP „Grunwald”, które już wtedy, w 1980r. sprzeciwiało się powrotowi Żydów do władzy w Polsce.

A.Michnik został usunięty z UW jako jeden z inicjatorów tzw. wypadków marcowych 1968r. Prawdziwym celem Żydów – organizatorów marca 1968r. było dążenie do obalenia rządów W. Gomułki i przywrócenie władzy żydo-bolszewickich zbrodniarzy. Dzisiaj rządzący pobratymcy A.Michnika uhonorowali go wieloma odznaczeniami państwowymi – tak, położył przecież niemałe zasługi dla przywrócenia zbrodniczego żydo-systemu władzy w Polsce po 1980/89r.

 

Tymczasowa przegrana

To, co nastąpiło w sierpniu 1980r., potem 1989r. i trwa do dzisiaj było konsekwencją politycznej krótkowzroczności ekipy W. Gomułki i E. Gierka wobec wrogich od zawsze względem Polski i Polaków elementów żydowskich.

Nie z własnej winy stoimy dzisiaj przed alternatywą: albo my, albo oni. Możemy natomiast być pewni jednego, że nigdy razem z nimi nie zbudujemy państwa polskiego i że oni zrobią wszystko, żeby Polacy w Polsce mieli status podobny do tego, jaki mają Palestyńczycy w Palestynie – i to już się dzieje od 1980 r.

Pytanie, czy i kiedy zastopujemy proces likwidacji narodu i państwa Polaków?

Jeśli ktoś nazwie ten tekst antyżydowskim, będzie miał rację. Tak, właśnie w politycznej działalności tej mniejszości upatruję większości naszych niepowodzeń.

Mniejszość żydowska jest naszym wrogiem, wrogiem podstępnym, który musi być przez nas wyeliminowany całkowicie i bezwzględnie z wszystkich wpływów na polityczny byt narodu i państwa polskiego.

Polacy, którzy takie stanowisko uznają za niedemokratyczne, błędne, nieprzystające do standardów europejskich, zachodnich lub za wręcz rasistowskie, dają tym samym świadectwo własnej ignorancji historycznej, braku politycznej świadomości lub jeszcze gorzej, są nosicielami zaszczepionego przez syjonistów kosmopolityzmu. Idea kosmopolityzmu propagowana jako nowoczesne patrzenie na ludzi i świat bez granic, w którym pielęgnowanie postaw narodowych, narodowych państw, jest szkodliwe i niebezpieczne, prowadzące do wojen, to w istocie podstępna indoktrynacja społeczeństw w interesie Międzynarodowego Żydostwa. I nie trudno to udowodnić w sytuacji, gdy potępiane są wszystkie nacjonalizmy, za wyjątkiem podstępnie powszechnie uprawomocnionego nacjonalizmu żydowskiego, który w istocie jest jego wynaturzeniem, jest nacjonalizmem zdegenerowanym, jest szowinizmem – jest zbrodniczym, rasistowskim syjonizmem.

Zatem, przegrana walka Polaków o władzę we własnym kraju, to zwycięstwo syjonizmu, zwycięstwo interesów Międzynarodowego Żydostwa.

(…)

Zaprezentowany, obszerny fragment artykułu Dariusza Kosiura p.t. „Rzeczywista walka o władzę to eliminacja przeciwnika” jest częścią tekstu opublikowanego na portalu Patriotyczny Ruch Polski.

Przeczytaj cały artykuł ....

 

Za: Polski Ruch Patriotyczny, 8 sierpnia 2017.

 

 • Zdjęcie tytułowe:  Prezydent RP Andrzej Duda (P) oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda podczas uroczystości wręczenia Orderu Orła Białego byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce Szewachowi Weissowi. Jerozolima, 17.01.2017. Fot. PAP/R. Pietruszka -za: dzieje.pl / wybór zdjęcia wg.pco

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2, 2017.08.07.
Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci

 • janryszard53

  Były ambasador Izraela w Polsce ! Bardzo skromny człowiek !

 • fiesta

  Wy harcerze z PRP daliscie sie wprowadzic w maliny przez „polszewika” D.Kosiura – „polszewik” to odmiana polskiego bolszewika.

  Tak, KK w Polsce podlega pod Watykan, a jednoczesnie KK jako instytucja jest zinfiltrowany przez ZYDO-MASONERIE i to przenikanie zydo-masonerii do KK zauwazyl byly papiez Pius X w czasie swojego pontyfikatu (lata 1903-1914).

  Dopoki papiezem byl konserwatysta, dopoty KK nie zszedl na manowce.
  Ale w 1958r pojawil sie zyd i mason kard.A.Roncalli (papiez Jan 23), ktory pomimo tego, ze nie zostal wybrany papiezem to zagrozil smiercia wybranemu papiezowi Grzegorzowi 17 (kard. G.Siri) i odebral mu wladze, a nastepnie uwiezil go w Watykanie.
  To dzieki zydowi i masonowi Janowi 23 zostal zwolany Sobor Watykanski II w 1962r (Jan 23 mial rowniez potajemne kontakty z organizacjami zydowskimi) i w ten sposob nastapil proces rozsadzania KK od srodka przez ZYDO-MASONO-LIBERTYNOW zagniezdzonych w KK oraz przy wspoludziale rabinow i zydo-masonow z B’nai B’rith, ktorzy tez brali udzial w obradach soborowych w latach 1962-1965.
  Na szczegolna uwage zasluguje diabelska rola Sekretarza Stanu Watykanu kard. A.Bea (zyda i masona oraz czlonka zydo-masonskiej B’nai B’rith).
  Z kolei propaganda KK glosila w tamtym czasie, ze obradom soborowym przewodzi „Duch Swiety” co nawet u mnie wywolalo zdziwienie.
  Proces rozsadzania KK od srodka dokonczyl kolejny zyd i mason oraz pedal papiez Pawel 6.

  Przejdzmy teraz do zagadnienia walki o wladze w Polsce.
  Otoz walka o wladze w Polsce pomiedzy Polakami i zydostwem nie rozpoczela sie w 1918r jak sugeruje polszewik D.Kosiur, ktory wprowadza czytelnikow w blad.
  Poza tym nie chodzi o wladze, ale przede wszytkim o wplywy w Polsce i zydostwo bylo tym elementem, ktory masowo dzialal na szkode Polski i Polakow oraz wspolpracowal z wrogami Polski (Niemcami, Rosja, Szwedami etc) przeciwko Polsce i Polakom od chwili pojawienia sie zydostwa na ziemiach Rzeczpospolitej.
  Szkodliwosc dzialan zydostwa w Polsce nie roznila sie od szkodliwosci ich dzialan w Anglii, Francji, Hiszpanii, Portugalii etc , czyli w panstwach, z ktorych zydostwo zostalo wczesniej wypedzone.
  Polskie spoleczenstwo bylo ostrzegane przed zlymi wplywami zydostwa przez biskupow KK w ciagu kilkunastu wiekow – patrz Synody biskupow oraz istnialy rowniez zapiski kronikarzy i opracowania historyczne dotyczace tematyki zydowskiej autorstwa W.Konopczynskiego, T.Jeske-Choinskiego, F.Konecznego etc etc.
  Warto rowniez wspomniec o ksiedzu dr S.Staszicu, ktory nazwal zydow „letnia i zimowa szarancza” oraz „zaraza wewnatrz”.
  Ponadto walka o wladze i wplywy w Rzeczpospolitej zakonczyla sie ROZBIORAMI POLSKI i jest to okres szczegolnie tragiczny w dziejach Polski i Narodu polskiego.

  Faktem jest, ze dzisiaj zydostwo rzadzi w Polsce, ale to nie oznacza, ze Niemcy i Rosja nie walcza o wplywy w Polsce i zeby przekonac sie to wystarczy przesledzic wydarzenia historyczne ostatnich okolo 30-tu lat.
  Poza tym Berlin i Moskwa nawet wspolnie dzialaly przeciwko Polsce – patrz rurociag po dnie Baltyku i zagrozenie dla polskiego portu w Swinoujsciu.

  Przejdzmy teraz do „autorytetow” polszewika D.Kosiura.
  Otoz W.Gomulka byl czlonkiem czerwonej i zbrodniczej KPP, ktora opowiadala sie za oderwaniem Pomorza i Slaska od Polski oraz w.Gomulka byl agentem MIEDZYNARODOWKI KOMUNISTYCZNEJ i bolszewickim agentem szkolonym w Moskwie, ktory dzialal na polecenie Moskwy i tamtejszych ZYDO-BOLSZEWIKOW u wladzy.
  Za swoja dzialalnosc komunistyczna i wywrotowa prowadzona w II RP , W.Gomulka byl kilkakrotnie aresztowany i odsiadywal wyroki w II RP, a po wyjsciu z wiezienia ponownie wracal do ZSRR.
  W.Gomulka nalezal do grona PKWN i jest wspolodpowiedzialny za zbrodnie na ZOLNIERZACH POLSKIEGO PODZIEMIA ZBROJNEGO.
  W.Gomulka nie walczyl z zydami, poniewaz w jego otoczeniu wciaz byli zydzi u wladzy w Polsce, ale W.Gomulka zwalczal SYJONISTOW i robil to z polecenia Moskwy, ktora wyrazila sprzeciw wobec napasci Izraela w 1967r na kraje arabskie popierane przez ZSRR.
  W.Gomulka jest rowniez odpowiedzialny za ZBRODNIE NA ROBOTNIKACH WYBRZEZA w 1970r, ktorzy domagali sie zniesienia drastycznych podwyzek cen zywnosci i godnych warunkow pracy i placy.
  Z kolei B.Poreba byl czlonkiem PZPR i byl przeciwnikiem rozwiazania tej partii komunistycznej, podobnie jak partyjniak, agent SB i major ORMO docent J.Kossecki.
  Przeciez PZPR powstala na bazie PPR, ktora byla sowiecka agentura powstala w Moskwie. Do PPR nalezeli byli czlonkowie KPP, ktora byla bolszewicka agentura i powstala w Moskwie i wszystkie czerwone organizacje dzialaly na szkode Panstwa polskiego.
  Poza tym B.Poreba byl czcicielem Litwina J.Pilsudskiego – wyjatkowej kanalii, bandyty i zdrajcy, ktory dzialal w interesie Niemiec, zydo-bolszewikow, masonerii i wlasnym.
  Jednoczesnie nalezy zaznaczyc, ze ani Rosja, ani ZSRR nie byli przyjaciolmi Polski i Polakow i wielokrotnie byly takie momenty w historii Polski, ze Rosja i ZSRR wspolnie z Niemcami dzialaly przeciwko Polsce i wyniszczaly Polske i Polakow.
  Powolywanie sie polszewika D.Kosiura na slowianskie pochodzenie Rosjan sluzy jako ZASLONA DYMNA, zeby zwiesc i oglupic Polakow.
  Faktem z kolei jest, ze Rosja to CYWILIZACJA TURANSKA (azjatycka), podobnie jak Niemcy (CYWILIZACJA BIZANTYJSKA) i racje ma prof.F.Koneczny, ktory w oparciu o historie opisal cechy charakterystyczne tych wrogich Polsce cywilizacji, wlacznie z cywilizacja zydowska i wszystkie 3 daza do zniszczenia Polski (cywlilizacji lacinskiej) – patrz HISTORIA.
  W zwiazku z tym nasuwa sie wniosek, ze:
  1. Albo polszewik D.Kosiur nie zna polskiej historii i pozuje za autorytet.
  2. Albo przemilcza niewygodne fakty historyczne o Rosji/ZSRR, Gomulce i Porebie, i probuje zrobic Polakow w balona.

  Z komunistow rzadzacych w Polsce najbardziej obiecujacym byl E.Gierek, ale ideologia komunistyczna i dyrektywy z Moskwy nie szly w parze z wolnoscia, gospodarka wolnorynkowa i prywatna. Na skutek tego rzadzacy komunisci podjeli wiele blednych decyzji co spowodowalo zastoj ekonomiczny w Polsce z powodu zmieniajacej sie sytuacji ekonomicznej na swiecie.
  Z kolei oczkiem w glowie E.Gierka byl Slask i kopalnie, podczas gdy pozostale regiony Polski byly zaniedbywane.
  E.Gierek tak jak jego poprzednik W.Gomulka tez wprowadzil drastyczna podwyzke cen zywnosci i tak doszlo do strajkow w Polsce w sierpniu 1980r.
  Oczywiscie te niepokoje spoleczne w Polsce zostaly wykorzystane przez MIEDZYNARODOWE ZYDOSTWO.
  A z drugiej strony rzadzacy komunisci sami zrozumieli, ze ich dyktatura dlugo nie potrwa i poszli na uklad ze swoimi przeciwnikami, dogadujac sie poza plecami Polakow, ktorzy byli karmieni klamstwami i polprawdami, zarowno przez propagande swiecka jak i koscielna.
  To dogadywanie sie zydow z zydami zostalo rozpoczete juz w 1984r (Jaruzelski, Kiszczak, Geremek, Mazowiecki), a punktem kulminacyjnym byl „Okragly Stol” w 1989r.
  Zydostwo z KOR i Solidarnosci zapewnilo zydom z PZPR nietykalnosc – patrz „gruba kreska” Mazowieckiego i dzieki temu zydostwo z KOR i Solidarnosci mialo wolna reke w rzadzeniu do momentu, kiedy zydostwo z PZPR ponownie nie zdobylo wladzy w Polsce.
  Niezaleznie od tego, ktora frakcja zydowska byla u wladzy w Polsce to trwala masowa wyprzedaz polskiego majatku narodowego za bezcen w obce rece i tym sposobem zydostwo dokonalo EKONOMICZNEGO ROZBIORU POLSKI, robiac Polakow w balona.
  Zeby ten proces odwrocic to nalezy odsunac zydostwo od wladzy i wplywow w Polsce i odebrac zlodziejom i oszustom rozkradziony polski majatek narodowy.
  Mozna to zrobic na wiele sposobow, ale koniecznie trzeba najpierw uswiadomic Polakow, bo bez poparcia uswiadomionego Narodu nie bedzie mozliwe zaprowadzenie prawdziwych reform w Polsce.

  • fiesta

   p.s.
   Zeby czytelnikom nie wydawalo sie, ze moj komentarz zostal zmyslony to podam zrodla swoich informacji:

   THE POPE IN RED
   http://www.thepopeinred.com/

   The Conclave of 1958
   https://www.youtube.com/watch?v=xMtMbe6odh4

   Testimony of prof. Franco Bellegrandi
   http://www.traditioninaction.org/ProgressivistDoc/A_083_MontiniHomosexual.html

   The Facts About “Pope John XXIII” – Angelo Giuseppe Roncalli
   https://novusordowatch.org/john-xxiii/

   Nichita Roncalli: Counterlife of a Pope
   http://www.huttongibson.com/PDFs/huttongibson_NIKITARONCALLI_book.pdf

   Slowa W.Gomulki:

   „Nie obrażajcie się panowie, że my wam tylko ofiarujemy miejsca w rządzie, takie jakie sami uważamy za możliwe. Myśmy bowiem gospodarze (…). Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy (…). Władzy nie oddamy dlatego, aby naród polski nie spotkała nowa zguba, jaka mu grozi w wypadku fałszywej linii politycznej, którą próbuje narodowi narzucić reakcja (…). Zniszczymy wszystkich bandytów reakcyjnych, bez skrupułów. Możecie jeszcze krzyczeć, że leje się krew narodu polskiego, że NKWD rządzi Polską, lecz to nie zawróci nas z drogi”.

   W okresie miedzywojennym W.Gomulka prowadzil wroga dzialanosc komunistyczna przeciw niepodleglej Polsce i byl wielokrotnie skazywany na wiezienie.

   22 czerwca 1946 W.Gomulka wziął udział w naradzie wraz z Bolesławem Bierutem i doradcą sowieckim przy MBP płk. Siemionem Dawidowem, na której omówił techniczne szczegóły fałszowania wyników referendum ludowego – w taki sposob komunisci „wygrali” wybory w 1946r w Polsce.

   O agenturalnej dzialalnosci, bandytyzmie i zbrodniach na Polakach popelnionych przez takie komunistyczne organizacje, jak: AL/GL , PPR , MBP/UB , KBW etc pisal z kolei L.Zebrowski , H.Pajak etc w swoich opracowaniach historycznych i jak do tej pory nikt nie udowodnil im, ze podaja nieprawde. A to prowadzi do wniosku, ze D.Kosiur manipuluje podawanymi przez siebie informacjami i utrudnia poznanie prawdy.
   I faktycznie, jesli Polacy nie znaja calej prawdy to po raz kolejny wpadna w pulapke klamstw, polprawd i przemilczen co jest taktyka stosowana przez samozwancze „autorytety”, ktore pisza dla Polakow nowa historie Polski.
   Zeby byly realizowane POLSKIE INTERESY NARODOWE to Polacy musza zaprowadzic w Polsce POLSKI USTROJ NARODOWY, dostosowany do potrzeb Polski i Polakow, a mniejszosc musi sie temu podporzadkowac, poniewaz nie moze byc tak, ze rozwrzeszczona mniejszosc rzadzi cala Polska i Polakami, bo to wyglada tak, jakby przechodzien z ulicy wszedl do naszego domu i zaczal zaprowadzac swoje rzady, a powinien dostac takiego kopa w dupe, az wyleci z powrotem na ulice.

   • fiesta

    Leszek Żebrowski „Wymiana elit w Polsce Ludowej po 1944 roku”

    https://www.youtube.com/watch?v=yYqVMgVPjps

   • fiesta
   • fiesta
   • fiesta

    Panie Duda…. dwoja z historii !

    Polacy mieli okazje przekonac sie wielokrotnie, ze wlazi pan Zydom w dupe, ale
    pana belkot propagandowy pelen klamstw o Zydach wygloszony 11
    pazdziernika 2017r podczas 75-rocznicy powstania zydowskiej organizacji w
    Polsce jest szczytem panskiej bezczelnosci i squrwysynstwa, bo oglupia
    pan swoimi klamstwami Polakow w Polsce i na swiecie – patrz artykul na
    stronie:
    http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-10-12/narodowy-dzien-pamieci-polakow-ratujacych-zydow-podczas-ii-ws-projekt-ustawy-wplynal-do-sejmu/

    ZYDZI BYLI ZARAZA WEWNATRZ POLSKI…. i pisal o tym ksiadz dr S.Staszic w XIX wieku.

    Z kolei historyk i filozof prof.F.Koneczny napisal charakterystyke
    zydowskiej zarazy i stwierdzil, ze stanowi ona zagrozenie dla
    cywilizacji lacinskiej, czyli dla chrzescijanskiej Polski i Polakow, i
    prof.F.Koneczny nie byl odosobniony w swojej opinii opartej na faktach
    historycznych, gdyz przed zydowska zaraza przestrzegali rowniez tacy
    historycy oraz ksieza, jak: prof.W.Konopczynski, prof.T.Jeske-Choinski,
    dr A.L.Szczesniak, ksiadz prof.I.B.Pranajtis (byly rabin, ktory
    przeszedl na katolicyzm i przetlumaczyl TALMUD na inne jezyki i tym
    samym ujawnil tajne nauczanie Zydow pelne pogardy i dyskryminacji wobec
    innych narodow, chrzescijanstwa i chrzescijan), ksiadz
    prof.J.Kruszynski, ksiadz dr S.Trzeciak, ksiadz prof.M.Poradowski etc.
    Nawet papieze i polscy biskupi obradujacy na synodach krytykowali wredne i
    perfidne dzialania mniejszosci zydowskiej zamieszkalej na obszarze
    Rzeczpospolitej w ciagu kilkunastu wiekow, nie wspominajac o historykach
    swiata zachodniego oraz slawnych i znanych ludziach na swiecie w ciagu
    ostatnich ponad 2 tysiecy lat, ktorzy ostrzegali panstwa i narody przed
    ZYDOWSKA ZARAZA.

    NIE FALSZUJ PAN POLSKIEJ HISTORII PANIE DUDA, JAK ROBILI TO PANA POPRZEDNICY !

    Mniejszosc zydowska zamieszkala w Rzeczpospolitej nigdy nie byla przyjacielem
    Polski i Polakow, poza drobnymi wyjatkami i dzialala wspolnie z wrogami
    Rzeczpospolitej przeciw Rzeczpospolitej i Polakom:
    1. Tak bylo w przypadku masowej kolaboracji zydostwa ze Szwedami w czasie potopu szwedzkiego.
    2. Tak bylo w przypadku OKRESU PRZEDROZBIOROWEGO, W OKRESIE ROZBIOROW
    POLSKI ORAZ W OKRESIE ZABOROW I POLSKICH POWSTAN NARODOWYCH.
    3. Tak bylo rowniez w okresie I-szej i II-giej wojny swiatowej oraz w okresie miedzywojennym.

    ZYDOSTWO NIE CHCIALO DOPUSCIC DO POWSTANIA NIEPODLEGLEGO PANSTWA POLSKIEGO w 1919 roku !

    PO NAPASCI NIEMIEC I ZSRR NA POLSKE WE WRZESNIU 1939 ROKU , MNIEJSZOSC
    ZYDOWSKA ZAMIESZKALA NA OBSZARZE II RP MASOWO KOLABOROWALA Z OKUPANTEM NIEMIECKIM I SOWIECKIM PRZECIW POLSCE I POLAKOM !

    KATYN I INNE MIEJSCA ZBRODNI TO ROBOTA ROSYJSKICH ZYDOW !

    Niemiecki historyk zydowskiego pochodzenia D.Bronder udokumentowal zydowskie
    pochodzenie aparatu wladzy III Rzeszy niemieckiej na czele z A.Hitlerem,
    Himmlerem, Heydrichem, Hessem, Eichmannem, Frankiem, Bach-Zelewskim,
    Goeringiem, Canarisem etc !
    Z kolei amerykanski historyk zydowskiego pochodzenia dr B.Rigg udokumentowal udzial 150 tysiecy Zydow w armii Hitlera !

    Amerykanski historyk zydowskiego pochodzenia prof.E.Black udokumentowal istnienie
    TAJNEGO UKLADU Z 1933 ROKU POMIEDZY NAZISTAMI I SYJONISTAMI, ktory
    dotyczyl szkolenia ZYDOWSKICH TERRORYSTOW w Niemczech w okresie rzadow
    A.Hitlera oraz przerzutu zydowskich terrorystow i niemieckich Zydow do
    Palestyny w celu zbudowania tam panstwa zydowskiego.
    Z kolei ZYDOWSCY BANKIERZY z USA i Europy zachodniej wspomagali finansowo
    A.Hitlera i rozbudowe militarna III Rzeszy niemieckiej.
    CI SAMI ZYDOWSCY BANKIERZY FINANSOWALI PONAD 20 LAT WCZESNIEJ SZKOLENIE
    ZYDOWSKICH TERRORYSTOW W USA I SZWAJCARII ORAZ ZYDO-BOLSZEWICKA
    REWOLUCJE 1917 ROKU W ROSJI !
    Nastepnie ta zydo-bolszewicka dzicz napadla na Polske pod koniec 1919r , a w
    sierpniu 1920r zydo-bolszewicka dzicz znalazla sie pod Warszawa i
    zagrazala istnieniu panstwa polskiego !
    Oczywiscie mniejszosc zydowska zamieszkala w Polsce masowo popierala
    zydo-bolszewikow i stanowila PIATA KOLUMNE W POLSCE przez nastepne
    dziesieciolecia.

    W styczniu 1944r zydo-bolszewicy powrocili do Polski i rozpoczeli masowe
    aresztowania zolnierzy polskiego podziemia zbrojnego, ktorzy byli
    skazywani na rozstrzelanie, wywozke w glab ZSRR lub silowe wcielanie do
    armii sowieckiej.
    I tak jak poprzednio w historii Polski, Zydzi masowo kolaborowali z sowieckim okupantem Polski oraz tworzyli nowy aparat wladzy komunistycznej i rzady terroru w Polsce przemianowanej na PRL.

    POWYZSZE FAKTY HISTORYCZNE PODANE W WIELKIM SKROCIE DEMASKUJA KLAMSTWA I PROPAGANDE A.DUDY, KTORY W PERFIDNY SPOSOB OGLUPIA POLAKOW I MYSLI, ZE POLACY TO DURNIE I DADZA SIE OSZUKAC.
    Tymczasem to widac jak na dloni, ze A.Duda realizuje zydowskie interesy w Polsce i
    przygotowuje Polakow, zeby im oznajmic, ze Polska to JUDENLAND.

    Jako Polak jestem przeciwny zazydzaniu Polski przez A.Dude i jestem
    przeciwny wprowadzaniu zydowskich obyczajow poganskich do polskich
    urzedow panstwowych (palac prezydenta RP, sejm i senat) , poniewaz
    mniejszosc zydowska zamieszkala w Polsce jest obca cywilizacyjnie Polsce
    i Polakom, a jednoczesnie mniejszosc zydowska zamieszkala w Polsce
    przez kilkanascie wiekow dala sie poznac jako wrogowie Polski i Polakow,
    zdrajcy, obcy agenci, falszerze, oszusci, lichwiarze etc , a przede
    wszystkim zbrodniarze i mordercy Polakow.
    Przyrownywanie tej azjatyckiej dziczy i koczownikow plemiennych do narodu
    cywilizowanego jakim sa Polacy jest jak mieszanie gowna z woda i takie
    eksperymenty moze sobie przeprowadzac A.Duda w swoim domu prywatnym w
    Krakowie razem ze swoim tesciem Kornhauser, ktory opluwal Polakow, a nie
    w calej Polsce.

    DUDA DO IZRAELA !

    http://www.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=2&t=6&start=20