Na pewno feministki i wszelcy ”liberałowie” od pasa w dół pochodzą od małpy. A reszta? Wątpię!


„Wdzięczność

to cecha psów”- twierdził tow. Stalin. A Bismarck twierdził, że” odkąd poznałem ludzi wolę psy”.

Niektórzy ludzie zachowują się czasami jak zwierzęta, nie ubliżając zwierzętom. Na przykład towarzyszka Agueda Banon – hiszpańska feministka, która właśnie została rzecznikiem Rady Miejskiej w Barcelonie, wsławiła się tym, że zaprezentowała publiczny spektakl, polegający na prezentacji publicznego sikania(???) Tak, tak, tak… Można zobaczyć zdjęcie w internecie. Jest też zdjęcie jak zdejmuje publicznie spodnie.

Waldemar Jan Rajca

Lewica wszelaka tak ma, że wszelkie zasady ma w feministycznym nosie, i najlepiej by było, żeby zlikwidować osiągnięcia cywilizacji i żebyśmy powrócili na drzewa, tam gdzie nasze miejsce – a własność powinna być wspólna, bo komunizm to najlepsza forma organizacji życia ludzi. Czy człowiek pochodzi od małpy, z jednego pnia? Na pewno feministki i wszelcy ”liberałowie” od pasa w dół pochodzą od małpy. A reszta? Wątpię!

No i teraz będzie wesoło w Radzie Miejskiej w Barcelonie, bo rzeczniczka Banon, będzie mogła zaprezentować w przerwie obrad pokaz fachowego sikania publicznie. W końcu jest fachowcem i to lubi. A to jest ważne. Tak jak prostytutka; musi to lubić, bo inaczej się nie da. Nie da się uprawiać prostytucji jak się tego nie lubi. Może jednocześnie rzecznikować i sikać – to zależy od umiejętności towarzyszki Aguedy Banon.

Upadek obyczajów postępuje, szczególnie w kręgach lewicowych, w kręgach , które marzą, żeby wszystko jak najszybciej wywrócić do góry nogami, bo to co jest obecnie, ten cywilizacyjny gorset – bardzo upija i przeszkadza w swobodnym życiu. A nie ma jak pełna swoboda obyczajowa – wtedy można wszystko. Rozbierać się, sikać, obnażać, zabijać, gwałcić – bez żadnej odpowiedzialności. Nareszcie zapanuje obyczajowy raj. Nie wiem czy da się w Radzie Miejskiej Barcelony uchwalić demokratycznie przyzwolenie na sikanie w czasie sesji. To tylko sprawa większości głosów – jak to w demokracji. Prawo nie musi być zgodne z moralnością, wystarczy, że jest zgodne z demokracją.

Zabrał głos emerytowany papież-  Benedykt XVI. Papież prawicowy, w odróżnieniu od lewicowego Franciszka.  Powiedział: ”Bóg nie opuści swojego Kościoła, nawet teraz, gdy łódź nabrała wody i jest na skraju zatopienia”(???)  No, no, no… Benedykt XVI widzi czym zalewany jest Kościół Powszechny. Ideologią lewacką – oczywiście! Ale „Bóg nie opuści swojego Kościoła” i miejmy nadzieję, że trend się odwróci.

Gdy został papieżem mówił, że „Ktoś buja łodzią Św. Piotra”. Oczywiście, że buja – Kościołowi Powszechnemu nigdy nie brakowało wrogów. Zawsze ktoś bujał i życzył Kościołowi źle. I jakoś Kościół wychodził obronną ręką z historycznych zawirowań. Miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem. Mimo, że nabiera wody, łódź nie zostanie zatopiona. Mówi się, że spec służby USA podstawiły Franciszka zamiast Benedykta XVI. Chciałbym się dowiedzieć prawdy, bo tylko ta jest ciekawa, ale chyba – jak zwykle – prawdy się nie dowiemy.

I taki feministyczny łobuz stanie na środku ulicy i sika. I jeszcze w nagrodę dostaje funkcję rzecznika Rady Miejskiej w Barcelonie. Lewica się trzyma razem i się popiera wzajemnie usadawiając swoich zgodnie z zasadą ”marszu przez instytucje”. Ten marsz ciągle trwa. Ludzie prawicowo myślący zajmują się pracą, a lewactwo obsadza posady mające wpływ na życie normalnych ludzi.

Rewolucja trwa, i jak pisał Lew Trocki-Bronstein ”Rewolucja wydaje się całkowitym szaleństwem tym, których zmiata i obala”(!!!)

No bo rewolucja jest szaleństwem!

 

Waldemar Jan Rajca
Żródło: Orwell 2006, 29/08/2017

 

   *     *     *

 

 

Despasito…

czyli powolutku, jak śpiewa w swoim przeboju Luis Fonsi. Despasito- powolutku władza socjalna w Polsce karmi nas trucizną socjalizmu. Czego to Polacy nie doświadczą wkrótce? I wielkiego programu 500 plus? I emeryci dostaną po 500 złotych? I strażacy dostaną? I „służba zdrowia dostanie”? I „oświata dostanie”? Policjanci i żołnierze? Wszyscy budżetowi dostaną, ale przedsiębiorcy i pracownicy prywatnych firm nie dostaną. Oni będą musieli za te fanaberie socjalistycznego rządu zapłacić. No i trochę pieniędzy socjalistyczny rząd ściągnie z ”uszczelniania systemu podatkowego”. No i płacenie za bezczynność.

Gdzie uszczelniają, tam wióry lecą. Jak się ściska, to się wszystkich przyciśnie, i tych, którzy fałszują i kombinują, jak i tych, który są Bogu ducha winnych. Jak kontroli było 20 w ciągu dnia, a teraz jest 50 razy więcej – zgodnie z wytycznymi tow. Lenina ufać ale i kontrolować, to nie dziwota, że ilość cystern przekraczających granicę polską, spadła pięciokrotnie. Gdzie oni teraz jeżdżą – chyba przez Czechy? Strach przed kontrolą powoduje, że gdzieś trzeba się podziać, jak ostrzał artyleryjski trwa. Albo do schronu, albo ucieczka w inny kierunek. Skoro są wytyczne, od decydentów państwa demokratycznego i prawnego żeby uszczelniać, to lepiej nie dać się uszczelnić. Każde spotkanie z uszczelniaczami, którzy mają wytyczne, żeby dokładnie uszczelnić może skończyć się katastrofą.

Kary, kłopoty, protokoły, wezwania, procesy – komu to jest potrzebne. Popłoch jest złym doradcą – trzeba zachować spokój i przemyśleć nową strategię. Może trzeba będzie jeździć przez Turcję do Europy Zachodniej, tylko dlatego, żeby nie dać się uszczelnić. Bo uszczelnianie to wielka państwowa akcja wymierzona w prywatnych przedsiębiorców, z których trzeba wydusić ile się da na budowę socjalizmu i biurokracji. Banda Janosika od czasów Janosika rozrosła się do niesłychanych rozmiarów i to wszystko trzeba wykarmić. Banda idzie w miliony, a miliardy trzeba wydusić.

No i duszą! Jak duży dusi dużego, to mały niech dusi małego – każdy swego. Despasito, powolutku poduszą wszystkich. Jak ktoś tworzy spółki tylko po to, żeby oszukać – to trzeba jego ścigać, a nie robić obławy na wszystkich i jak Niemcy w czasie okupacji blokować ulice, żeby złapać darmowych robotników na roboty do Niemiec. Winny , nie winny – jak wpadł w sieci – to już się nie wywinie. Tylko trzeba znaleźć paragraf. Despasito, despasito, despasito…

W Łodzi pod rządami pani Zdanowskiej z Platformy Obywatelskiej Unii Europejskiej wyremontowano zabytkową kamienicę za 5 milionów, a potem ją sprzedano. Wiecie Państwo za ile? Za trzy miliony.(!!!) To jest dopiero tupet. Wszędzie w socjalizmie biurokratycznym te kombinacje i ktoś doi i zarabia. I tak już 28 lat tzw. przemian. Wszędzie tworzy się okazje, żeby uczynić złodziejami tych którzy kradną. Socjalizm oparty jest na kradzieży, no i pierwszy milion trzeba ukraść.

No i zamącają dalej prawo, żeby było jeszcze bardziej zagmatwane. ”Ilekroć zezwolisz by przestępstwo, nie zostało właściwie ukarane, stajesz po stronie zła”- twierdzi Robert Scruton. Ale jak tu przy takim prawie nie stanąć po stronie zła? Co człowiek z ulicy może zrobić w sprawie zmiany prawa, jak gangi prawnicze pilnują, żeby prawo było mętne? I takie mętne jest powodując wszędzie smród niesprawiedliwości. A demokratyczne urwisy systematycznie prawo pogarszają.

I powolutku na dno. Despasito, despasito, despasito…

 

Waldemar Jan Rajca
Żródło: Orwell 2006, 31/08/2017

  • Zdjęcie tytułowe: Águeda Bañón – hiszpańska feministka, rzecznik Rady Miejskiej w Barcelonie, wsławiła się tym, że zaprezentowała publiczny spektakl, polegający na prezentacji publicznego sikania stojąc. Fot. za felowshipoftheminds.com / wybor wg.pco

 

Waldemar Jan Rajca na FB…KNP.

 

Przeczytaj więcej felietonów Waldemara J. Rajcy  >    >    >  TUTAJ .

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2017.08.31.
Waldemar J. Rajca

Autor: Waldemar J. Rajca