Jak służby specjalne walczyły o demokrację na świecie.


Z cyklu: „S- 146, 52, stan z prawami dla mniejszości”.

 

 

 

„Czym bardziej obca władza, tym więcej przepisów, zakazów i nakazów”
– jj
„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”
– jj

 

O działalności rozmaitej maści służb specjalnych, przeciętny zjadacz chleba niewiele wie. Generalnie mamy tzw. cywilne służby specjalne i wojskowe służby specjalne. Pomiędzy nimi istnieje rywalizacja co do kasy, zarówno otrzymywanej ze strony podatnika, jak i możliwości prowadzenia własnych interesów pod płaszczykiem bezpieczeństwa narodowego, lub podobnego frazesu. Problemem jest bowiem brak definicji pojęcia „bezpieczeństwo narodowe”. Na wszelki przypadek każdy boi się wypowiadać na ten temat.
Nie jestem gołosłowny.
Od 2003 roku nieznane obiekty latające obsypują nasze ziemie pyłem o nieznanym składzie chemicznym, ale żadna instytucja, z nazwy państwowa, nie zabiera głosu w tej sprawie. Zupełnie infantylne są natomiast wypowiedzi rozmaitej maści profesorków na temat tych trwałych smug. No tak, ale już w 1970 roku Klub Rzymski ustalił dla Polski rolę zaplecza taniej siły roboczej, o liczebności nie przekraczającej 15 300 000 ludzi. No, to mamy tych profesorków stosownie do w/w zaleceń. Wystarczy zapoznać się ze stronami internetowymi odpowiednich instytucji.
Wracając do Służb.
Generalnie społeczeństwo jest zaznajomione z takimi pojęciami jak: Informacja Wojskowa, czy jej następczyni WSW, tj. córki GRU. Większość ludzi wie, co znaczy skrót NKWD, czy jej następczyni, KGB. Ludzie znają Mosad, ale już o Tchin Bedzie mało kto wie.
Jedną z bardziej znanych instytucji tego typu jest słynna CIA. Jest już nakręcona spora liczba filmów, pokazujących kulisy działania CIA. Niestety, te informacje, które są udostępniane polskiemu społeczeństwu przez polskojęzyczną prasę niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, właściwie niczego nie wyjaśniają. Ich zadaniem jest dalsza dezinformacja. Okazuje się, że prawie 80% produkcji Hollywood  jest pod, nazwijmy to delikatnie, kuratelą CIA. Taka Marlin Monroe była pod osobistą kuratelą p. Hoovera, szefa FBI.
Poniżej kilka faktów o działaniach tej Instytucji. Oto przykłady, jak się walczy o demokrację.
Udział CIA w tworzeniu wielu rządów na całym świecie na długą historię. W ostatnich dekadach zmieniono system, wprowadzenia takich rządów odbywa się już nie przez wojskowe zamachy stanu, ale przez osadzanie na fotelach premierów, czy prezydentów, ludzi odpowiednio przeszkolonych.
Do ważniejszych akcji można zliczyć:
Rok 1953 – zamach stanu w Iranie. CIA obala wybranego przywódcę Mohammeda Mossadegha i osadza na tronie szacha. Szach za osadzenie na tronie oddaje ropę koncernom zagranicznym City of London Corporation. Konsekwencją była rewolucja w 1979 roku, sprawa zakładników z udziałem polskich służb wojskowych i utrata przez Polskę doskonałych kontraktów ekonomicznych.
Rok 1954, zamach stanu w Gwatemali.
Rok 1960, zamach stanu w Kongo.
Rok 1961, zamach stanu w Republice Dominikany.
Rok 1963, zamach stanu w Południowym Wietnamie. Walka o kontrolę szelfu wietnamskiego z zasobami ropy na 100 lat.
Rok 1964, zamach stanu w Brazylii.
Rok 1967, zamach wojskowy, wspierany przez CIA, na dwa dni przed wyborami w Grecji. Kolejne 6 lat panowania pułkowników.
Rok 1973, zamach stanu w Chile.
Jest to tylko wyrywkowa lista zamachów stanu dokonywanych przy pomocy CIA, mających za zadanie umocnienie, lub przywrócenie interesów City of London Corporation.
PAPERCLIP
Inną tajną działalnością CIA była operacja PAPERCLIP, czyli SPINACZ. Operacja zaczęła się prawdopodobnie w 1942 roku, o czym świadczy obecność Donovana, późniejszego szefa CIA w Szwajcarii na tajnych spotkaniach z wywiadem niemieckim. Te pierwsze operacje przeprowadzała OSS. Celem było zwarcie odpowiednich układów handlowych, przerzut naukowców i innych potrzebnych specjalistów – setek techników i inżynierów od rakiet, latających spodków, czy budowy reaktorów atomowych. Do przerzutu Niemców na drugą półkulę użyto m.in. Organizacji Gehlena i zaangażowano takich ludzi, jak Alfreda Sic, EMILA AUGSBURGA, KLAUSA BARBIE, OTTO  VON BOLSCHWINGA, OTTO SKORZENNEGO.
Organizacja Gehlena zajmowała się tymi przerzutami  mniej więcej przez 10 lat po wojnie. Humoru całej sprawie dodaje fakt, ze w szefostwie tej organizacji siedziało dwu agentów GRU. Ale poza tym wszystko było tajne, łamane przez poufne.
Wizualnym efektem tych działań jest wybudowanie pierwszej elektrowni atomowej w Argentynie w 1958 roku i przerzucenie do tego kraju kilkuset tysięcy Niemców. Także efektem tej operacji jest program kosmiczny z von Braunem na czele. Przypomnę, że brat „amerykańskiego von Brauna” pracował w tym samym czasie u Sowietów. Rezultatem tych prac była Striełka i Biełka oraz Łajka, a także Andriej Jakowlew, zamieniony w mass mediach na Jurija Gagarina, pierwszy kosmonauta na świecie.
Efektem natomiast przerzucenia tysięcy górników i specjalistów od budowli podziemnych jest słynna kolej podziemna oraz budowle NORAD. Do dnia dzisiejszego przemysł amerykański żyje na patentach niemieckich, których całe tony wywieziono do USA. Słynne latające skrzydła, czy niewidzialne samoloty to patenty niemieckie. Amerykanie potrzebowali ponad 50 lat na opanowanie tej technologii, pomimo posiadania dokumentacji.

 

Działania w programie CHAOS – FBI i programy CointelPRO.
Teoretycznie CIA nie miała prawa angażować się w sprawy wewnętrzne państwa. Od tego było FBI. Jednakże w 1960 roku, kiedy to nasiliły się ruchy antywojenne przeciwko wojnie w Wietnamie, prezydent Johnson wydał plecenie szefowi CIA, Richardowi Helmsowi spenetrowania tych ruchów antywojennych. Założenie było proste. Ruchy antywojenne były prowokowane przez Moskwę i Pekin, więc CIA miało poszukać, lub wyprodukować dowody na potwierdzenie tej tezy.
CIA opracowało komputerowy indeks prawie 300 000 nazwisk i organizacji amerykańskich, inwigilując bezpośrednio 7200 obywateli. Z naruszeniem wszelkich praw, dyrektor CIA stał się szefem policji w niepełnym wymiarze godzin.

 

Infiltracja mediów Operacja Drożd – Mockingbird.
Pisałem o tym kilkakrotnie. CIA praktycznie kontroluje większość mass mediów, takie tygodniki jak Newsweek, Parade, Saturdey Review, Reaers Digest, CBS News. Dla CIA w 1970 roku pracowało ponad 400 dziennikarzy. CIA prowadziło np. ścisłą współpracę z koncernem Axel Springer, wywodzącym się z hitlerowskich Niemiec. Springer jest największym koncernem wydawniczym obecnie w Niemczech i posiadaczem większości mediów w Polsce.
W latach 1950 – 1966 dziesięciu pracowników CIA zostało fikcyjnie zatrudnionych w NYT przez Artura Heysa Sulzbergera, wypełniając tajne misje pod przykrywką. Artur Hays Sulzberger podpisał umowę tajemnicy z CIA już w 1950 roku. Stąd zapewne tak szybka instalacja Newsweeka w Polsce i stąd syn płk UB zostaje redaktorem naczelnym. Oczywiście są to tylko głosy ulicy. Przypomnę, p. Lis zasłynął z prowadzenia w TVP akcji obalenia rządu J. Olszewskiego w czerwcu 1992 roku. W nagrodę wyjechał na dwie tury do USA, a potem „wydał” książkę z wywiadami z byłymi prezydentami USA i awansował. Po ostatnich wpadkach został usunięty z TV. Nawet sztuka teatralna na ten temat powstała z Gajosem w roli głównej.
Jak podaje www.wanttoknow.infowiedza i władza CIA była coraz większa w sprawach narkotyków. Jeden z dziennikarzy, p. Webb, szczególnie zajmujący się tymi sprawami, w grudniu 2004 roku został znaleziony martwy. Był to podobny zgon do „naszych” samobójców, ponieważ dziennikarz miał dwie kule w głowie. P. Sekuła był lepszy, ponieważ miał aż 3 kule i także Komenda Główna Policji uznała to za samobójstwo. Widzimy więc, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.
Dyrektor CIA p. William J. Casey założył spółkę „Cap City”, która szybciutko wykupiła ABC. W minionym okresie kontrolowało wyprodukowanie ponad 1800 filmów mających odpowiedni wydźwięk propagandowy.

 

Kontrola umysłu Program MK Ultra.
Celem programu było stosownie materiałów biologicznych i chemicznych w zmianie zachowań człowiek. Dokładnie opisałem ten program we wcześniejszych publikacjach. Sporą cześć faktów można było poznać po odtajnieniu 18 000 dokumentów. Sporo informacji udzielił chemik Sidney Gottlieb, który wprowadził LSD do CIA. Niestety, większa cześć dokumentacji w jakikolwiek sposób związana z tym programem, jest nadal tajna. Operacja ta jest finansowana z Fundacji Rockefellera i Forda, bezpośrednio finansowane przez CIA.

 

Praktyka brutalnych tortur.
Dosyć obszerny raport Senatu USA z 2014 roku pokazuje zakres stosowanych tortur, poczynając od nadużyć seksualnych, topiele wodne, karmienie doodbytnicze i wiele innych.  Do tego celu wykorzystywano nasz Kraj poprzez założenie tajnych więzień. Przypomnę słynną aferę Millera, owe 15 – 60 milionów dolarów, wyniesionych w kartonie przez Ambasadora USA dla p. Leszka Millera. Polska została oskarżona przed Międzynarodowym Trybunałem i przegrała. Nikt z bezpośrednich, ani pośrednich uczestników tego programu w Polsce nie poniósł żadnych konsekwencji. P. Aleksander Kwaśniewski – Stolzman awansował do rady nadzorczej koncernu Burisma Holdings (zarejestrowanego na Cyprze i eksploatującego ukraińskie zasoby naturalne), obok R. Hunter Bidena, syna vice-prezydenta USA Joe Bidena.
1969 Urugwaj, agent CIA, DAN MIRTRIONE zwiększa zasięg tortur ludności Urugwaju. Są przesłanki, że techniki tortur opracowane w szwadronach śmierci są bardzo brutalne, porównywane do działań Gestapo. Jak sugeruje Międzynarodowy Trybunał karny, CIA jest winna zbrodni wojennych.

 

Finansowanie tzw. grup terrorystycznych.
Jak wiadomo, od 1980 roku CIA szkoliła, jak i finansowała takie grupy terrorystyczne, jak bin Ladena, Bojowników Afgańskich, ISIS, czy obecne zamieszki w Syrii. Także działania rozmaitych grup terrorystycznych w Afryce są kontrolowane przez CIA. Stawiam roboczą hipotezę, jak mówi p. Braun: Służby specjalne są tylko i wyłącznie po to aby pilnować interesów banków, czyli City of London, czyli Inner of London. Po stworzeniu Banku Centralnego w Anglii w 1694 roku, bankierzy musieli się zabezpieczać przed naciągaczami. Musieli więc dysponować własną siłą raketierów. Doskonale opisuje to p. gen. Buttler.
 Mało o tym fakcie historia nam przekazuje szczegółów, ale już po przeniesieniu banków do Ameryki, powołano oficjalnie instytucję zwaną Agencją Pinkertona, która ścigała właśnie wszelkiej maści bandytów napadających na koleje i banki. Tylko i wyłącznie te przestępstwa były ścigane przez Pinkertona. Byli to tacy sami bandyci jak ci, którzy dokonywali tych napadów. Bardzo rzadko złapany stawał przed obliczem sędziego. Najczęściej był mordowany na miejscu.
Utrzymanie takiej agencji jest stosunkowo drogie. Wpadli więc Panowie Bankierzy na pomysł utworzenia takiej agencji ale za pieniądze podatnika. Nazywało się to FBI. Można na licznych filmach przedstawiających lata 1930, obserwować akcje FBI i wrogi stosunek ludności do tych agentów. Zresztą obecnie wg listu otwartego sędziego Sądu Najwyższego, działania służb federalnych są nielegalne. Można znaleść informacje, że służby federalne podlegają pewnej korporacji (USA Inc. [?]), a nie państwu USA. Jest to podobna historia, jak z zarejestrowaniem państwa niemieckiego w księgach handlowych Izby Gospodarczej we Frankfurcie, jako GMBH w 1949 roku i ponownie ze zmianami w 1990r. Poprzednia rejestracja pozwalała na wystąpienie ze spółki, po 1990 roku ten paragraf został usunięty.

 

Złodzieje bankowi w USA się wycwanili i ze skradzionymi pieniędzmi uciekali za granicę, do Meksyku, Gwatemali, Wenezueli. Po II wojnie światowej, powołano więc CIA, które miało prawo działania za granicami USA. Oficjalnie mówi się, że CIA jest kontynuacją OSS, ale jest luka czasowa prawie 2-letnia, pomiędzy rozwiązaniem jednej organizacji i powołaniem drugiej. Wyklucza to więc bezpośrednią kontynuację, jest natomiast podstawą do wywieszenia fałszywej flagi.
Bankierzy musieli rozbudować swoją siatkę szpiegowską, aby skutecznie odzwyczaić tych złodziei. A że niekontrolowane pieniądze tworzą nowe imperia, to jest rzecz zrozumiała. Np. jak podał Suworow, GRU, czy KGB musiały się utrzymywać same, zakładając własne wysokodochodowe przedsiębiorstwa. Historia CIA dowodzi, że to samo, tylko na większą skalę, robiło CIA.
Już przed 10 laty pisałem, że w Polsce w 1990 roku żadnej zmiany ustroju nie było. P. Gen. Dukaczewski, szef WSI, rządził instytucją do 2006 roku. Miał czas i możliwości na wychowanie następców. Dopiero obecnie zaczyna się coś niecoś na ten temat pisać. Jaki to ma związek z medycyną? Ano ma, jak najbardziej fizyczny.

 

„Bezpłatne” szczepienia szczepionką siligard/gardasil, rzekomo przeciwko rakowi szyjki macicy, są głownie wprowadzane w miejscowościach panowania WSI, takich jak Gdynia, Radom, Poznań. Załatwia się dwie sprawy: depopulację ludności, ponieważ szczepionka ta powoduje zmiany dróg rodnych u kobiet i bezpłodność. Po drugie wyprowadza się miliony złotych za granicę.
A jak podałem na początku, „żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”.

 

Dr Jerzy Jaśkowski
[email protected]
Gdańsk, 15 października 2017 r.

Więcej opracowań dr. Jerzego Jaśkowskiego na naszym portalu   >    >    >  TUTAJ.

 

  • Ilustracja tytułowa: Dr Jerzy Jaśkowski. Fot. za YT-Tagen / wybór zdjęcia wg.pco
Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2017.10.22.
Dr Jerzy Jaśkowski

Autor: Dr Jerzy Jaśkowski