22 listopada 1963, Dallas. Zabójstwo J. F. Kennedy’ego – 35. prezydenta USA.


22 listopada 1963 roku na Dealey Plaza w Dallas dokonano zamachu w wyniku którego został zamordowany 35. prezydent Stanów Zjednoczonych John Fitzgerald Kennedy.

John F. Kennedy w 1963 r. Fot. za wikipedia.org

Prezydent Donal Trump obiecał udostępnić pozostałe kilka tysięcy tajnych dokumentów, które nawiązują do zabójstwa Johna F. Kennedy’ego i nigdy nie ujrzały światła dziennego.

W ostatniej chwili prezydent Trump pod naciskiem CIA i FBI zmienił zdanie: stwierdził, iż nie miał innego wyjścia. Zdecydował na publikacje większości pozostałych akt oraz utajnienie części z nich, które zawierają zbyt wrażliwe informacje.

Ujawnione akta nie przedstawiają jednak żadnych szczegółów w sprawie zabójstwa Kennedy’ego. Prezydent USA nakazał przegląd pozostałej dokumentacji, który potrwa 6 miesięcy. Agencja CIA będzie mogła usunąć z niej niektóre nazwiska, po czym w nieco okrojonej wersji zostanie udostępniona. Zatem dopiero w przyszłym roku dowiemy się co skrywają te papiery, dlaczego USA tak zwlekają z ich publikacją i przede wszystkim kto tak naprawdę mógł stać za morderstwem Johna F. Kennedy’ego. [ZMIANYnaZIEMI.pl]

Z okazji zbliżającej się rocznicy zabójstwa J. F. Kennedy’ego przytaczamy obszerny artykuł analizujący przyczyny bandyckiego skrócenia kadencji katolickiego prezydenta USA.

 

  *   *   *

 

Prawdziwa przyczyna zabójstwa Kennediego – 22 listopada 1963 – 50 Rocznica Śmierci

a

Dzień 22 listopada 1963  był przykładem jak bardzo prywatni właściciele FED (Bank Rezerw Federalnych)  byli zdeterminowani  by  utrzymać władzę.   J.F. Kennedy szybko zorientował się,  że Stany Zjednoczone,  wskutek machinacji finansowych, utraciły niepodległość i wiedział, że proces uzdrawiania Ameryki musi się rozpocząć od uzdrowienia  finansów.

27 Kwietnia 1961 r. po zaledwie trzech miesiącach od zaprzysiężenia na prezydenta USA  wygłosił  historyczne przemówienie w hotelu Waldorf-Astoria w NYC:

 ” …Samo słowo ‚tajemnica’ jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń……. Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany.”

Przez wiele lat wmawiano nam ze wypowiedz JFK dotyczyła zagrożenia ze strony komunizmu i ZSRR co było absurdalne biorąc pod uwagę ze dwa miesiące później w czerwcu 1961 roku spotkał się z przywódcą  Związku Radzieckiego  Nikita Chruszczowem w Wiedniu,  gdzie chciał wspólnie ze Związkiem Radzieckim nie tylko rozwiązać najważniejsze problemy światowe, ale przede wszystkim zahamować wyścig zbrojeń oraz ustabilizować sytuacje w Niemczech.

aDwa tygodnie przed śmiercią  4 listopada 1963 roku chcąc ratować resztki wpływu prezydenta na gospodarkę i przeciwdziałać wykupywanej własności Stanów Zjednoczonych wydał  rozkaz wykonawczy 11110 na mocy którego miał zamiar odebrać Rezerwie Federalnej władzę do drukowania pieniędzy  pozbawiając żydowski kartel banków prywatnych wielkiej części ich potęgi i przekazywać produkcję banknotów w ręce państwa.

Z zewnątrz miało to wyglądać jako poprawka do rozkazu wykonawczego 10289 Trumana. W istocie jednak rozkaz wywracał całą elitę finansową USA.

Kennedy rozkazał aby departament skarbu (tj. rząd federalny) wypuścił certyfikaty na posiadane srebro. Skarb USA miał wówczas olbrzymie rezerwy srebra i srebro było w powszechnym obiegu monetarnym. Na każdą posiadaną uncję srebra musiałby być wystawiony papier. Tylko takiego papieru można by było używać jako pieniądza.

Innymi słowy, wyprodukowano by tylko taką ilość dolarów jaka miała pokrycie w srebrze. Kontrola tej produkcji miała znajdować się w rękach rządu. Kennedy zdecydował się na srebro zamiast złota ponieważ rynek srebra jest dużo trudniej kontrolować, a tym samym trudniej go manipulować grupom nacisku. Postanowił wypuścić w obieg 4,3 miliarda dolarów, powstałych w oparciu o realną wartość posiadanego przez USA srebra.

Była to pierwsza od pół wieku emisja pieniędzy przez skarb państwa, z pominięciem FEDu.

a

Z pieniędzy tych nominały $2 i $5 dolarów zdążono nawet wydrukować i puścić w obieg, natomiast nominały $10 i $20 zostały jedynie wydrukowane. Czasu aby i je puścić w obieg zabrakło.

Banknoty rządowe miały nagłówek “United States Notes”, w odróżnieniu od “Federal Reserve Notes”. Do dzisiaj są w Ameryce osoby, które posiadają takie pieniądze

Łatwo jest zrozumieć czym groził sprawującej faktyczną władzę w USA elicie dekret Kennedy’ego. Odbierał on Rezerwie Federalnej rzecz najważniejszą w całym przekręcie – prawo do pożyczania na procent rządowi Stanów Zjednoczonych wygenerowanego z czystego powietrza “pieniądza”. Ruch ten natychmiast eliminowałby z biznesu wiele organizacji finansowych, oczyściłby giełdę ze spekulantów i efektywnie wymusił zawieszenie działalności FEDu.

Rozkaz wykonawczy 11110, autoryzując generowanie pieniądza przez departament skarbu a nie przez prywatny bank jakim jest FED, zawierał dosłowną stypulację

“ to issue silver certificates against any silver bullion, silver, or standard silver dollars” [do wypuszczania certyfikatów srebra opartych na srebrnym bilonie, srebrze lub standardowych srebrnych dolarach].

Oznacza to, że na każdą uncję srebra w sejfach departamentu skarbu rząd mógł wprowadzić pieniądz oparty na przechowywanym tam metalu.

Jeszcze 12 listopada 1963 roku, przemawiając do studentów Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku Kennedy mówił:

“Stanowisko prezydenta zostało użyte do zorganizowania spisku, który zniszczy wolność. Zanim opuszczę Biały Dom, muszę o tym poinformować amerykańskich obywateli”.

Poinformować nie zdążył. W dziesięć dni później został zamordowany w Dallas w stanie Teksas.

Wcześniej zamordowany został kongresman McFadden usiłujący ujawnić zasady działalności FEDu.

Był on o krok od przegłosowania odpowiedniej ustawy w tej sprawie. Louis T. McFadden, przewodniczący Komisji Bankowości i Waluty Kongresu USA (House Committee on Banking and Currency) w latach 1920-1921, oskarżył Rezerwę Federalną o umyślne spowodowanie Wielkiego Kryzysu w 1929 r.

W kilku przemówieniach wygłoszonych wkrótce po utracie pozycji przewodniczącego Komisji, McFadden twierdził, że Rezerwa Federalna jest sterowana przez banki Wall Street i ich filie w europejskich bankach.

McFadden powiedział:

Panie Przewodniczący, mamy w naszym kraju jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji, jaką znał świat. Mam na myśli Zarząd Rezerwy Federalnej i banki Rezerwy Federalnej. Zarząd Rezerwy Federalnej, który jest ciałem rządowym, oszukał rząd USA, że jest wystarczająco dużo pieniędzy na spłacanie długu państwowego. Dwunastu monopolistów kredytu, którzy nielojalnie i podstępnie zostali wprowadzeni do naszego kraju przez bankierów z Europy i odpłacają się nam za naszą gościnność podkopywaniem naszych amerykańskich instytucji… Ludzie słusznie wysuwają oskarżenia wobec Zarządu i banków Rezerwy Federalnej.

Tekst całego wystąpienia jest na stronie: http://www.afn.org/~govern/mcfadden_speech_1932.html

McFadden został zamordowany w ten sam sposób, co Kennedy i Lincoln i wielu innych przeciwników tych, którzy kontrolują system lichwy.

Z grupą trzymającą władzę nie ma żartów. Następca Kennedy’ego, Lyndon B. Johnson, wstrzymał druk banknotów z niewytłumaczalnych powodów.

Dwanaście banków Rezerwy Federalnej wycofało natychmiast banknoty Kennedy’ego z obiegu i zastąpiło je swoimi potwierdzeniami długu.

Materiały dotyczące zabójstwa utajniono na dziesiątki lat. Sprawców nie odnaleziono, mocodawców nie ukarano.

Próba uzdrowienia systemu finansowego i wydarcia go z rąk międzynarodowej finansjery się nie powiodła. Elita okazała się silniejsza, jej przekręt z prywatnym bankiem emitującym pieniądz z powietrza i pożyczającym go rządowi federalnemu na procent trwa dalej…

 

Źródło http://www.eioba.pl/a/1rv5/prawdziwa-przyczyna-zabojstwa-kennediego , 12 czerwca 2017.
w
Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prawdziwa-przyczyna-zabojstwa-kennediego-2013-11 , 21 listopada 2017

Przeczytaj również: http://www.michaeljournal.org/wywiad.htm .

Przygotował: Michał

Za: PATRIOTYCZNY RUCH POLSKI , 5 listopada 2017.

 

  • Ilustracja tytułowa:  Prezydent US, John F. Kennedy z małżonką w czasie przejazdu ulicami Dallas w Teksasie, 22 listopada 1963 r. (Zdjęcie wykonane niedługo przed zabójstwem Prezydenta). Za: DavidvonPein.com / wybór wg.pco

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2

, 2017.11.19.

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci