Depopulacja ludności świata. (Część III.)


Przeczytaj   Część I.     Część II.

 

 

Polska: spisy powszechne ludności a GUS, demografia

Zwierzęta ważniejsze od ludzi

 

Książę William powiedział, że należy rozwiązać problem przeludnienia w Afryce, aby uratować zwierzęta! Europa ma bardzo poważny problem demograficzny – rodzi się zbyt mało dzieci, a w dodatku obserwujemy wymianę populacji, co oznacza, że kultura Europejczyków zostanie w przyszłości zastąpiona inną. Tymczasem w Afryce sytuacja jest odwrotna. Kobiety rodzą dużo dzieci, zaś społeczeństwa rozrastają się w bardzo szybkim tempie. Według księcia Williama, wyraźny wzrost populacji w Afryce jest problemem dla zwierząt i należy go rozwiązać. Tu pojawia się poparcie dla technik depopulacyjnych.

Książę William. Fot. World Bank / CC BY-NC-ND 2.0

Książę Cambridge uczestniczył na gali fundacji Tusk Trust, która zajmuje się ochroną przyrody w Afryce. Przemawiając w Londynie zwrócił uwagę, że za jego życia populacja dzikich zwierząt w skali globalnej spadła o ponad połowę. Z kolei populacja ludzi w Afryce rośnie w bardzo szybkim tempie, a według przewidywań, do 2050 roku będzie ponad dwa razy większa w porównaniu do obecnego stanu. To daje wzrost o około 3,5 miliona ludzi na miesiąc

 

 

Szczepionką w emerytów

 

26 lipca 2012 r. prezydent Bronisław Komorowski podpisał projekt zmiany ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk senacki nr 141, druki sejmowe nr 293 i 416).

Oto jeden z kontrowersyjnych zapisów dotyczących: – rozszerzenia uprawnień Inspekcji Sanitarnej o nadzór nad realizacją obowiązków przez obywateli: „Nadzór ten ma dotyczyć obowiązków zawartych w art. 5 i obejmować również obowiązkowe poddawanie się szczepieniom (bez określenia jakim) oraz obowiązkowe profilaktyczne przyjmowanie leków (bez określenia o jakie leki chodzi). Obowiązki te mają dotyczyć wszystkich osób przebywających na terytorium RP, również osób zdrowych, nie wymagających pomocy lekarskiej”.

27 sierpnia 2015 r. prezydent Andrzej Duda podpisał „ustawę o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi”, która rozszerza listę obowiązkowych szczepień od 1 stycznia 2017 r. Pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) (…) we wczesnych latach 1990-tych nadzorowała masowe szczepienia przeciw tężcowi w szeregu państw. W Meksyku, Nikaragui, Kenii i Filipiny wykryto, że szczepionka przeciw tężcowi zawierała hormon hCG powodujący bezpłodność i poronienia. 2 mln 300 tys. nieświadomych niczego kobiet zamierzano wysterylizować w Kenii. Kryjące się za akcją szczepień oszustwo ujawnił 7 listopada 2014 Kościół Katolicki. Pod przykrywką walki z tężcem zainicjowano zamaskowaną kampanię kontroli urodzeń.

W Polsce w szczepieniach obowiązkowych dzieci w 2018 r. również są szczepionki przeciw tężcowi. W 2. miesiącu życia (po ukończeniu 6 tygodnia życia) – dziecko otrzymuje drugą dawkę szczepionki przeciw WZW typu B, a także pierwszą dawkę szczepionki przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi oraz Haemophilus influenzae typu b i pneumokokom; w 5.-6. miesiąc życia (po 8 tygodniach od poprzedniego szczepienia) podaje się trzecią dawką szczepienia podstawowego przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi oraz Haemophilus influenzae typu b i drugą dawkę szczepienia podstawowego przeciwko polio; w 14. roku życia podaje się drugą dawkę przypominającą szczepionki przeciw błonicy i tężcowi.

Obowiązkowe szczepienia nie tylko dla dzieci. Już teraz są w ustawie zapisy, które mówią o ogłoszeniu stanu epidemii i szczepieniach przy użyciu siły – pod przymusem. Już nie tylko administracyjnym, ale także fizycznym przy pomocy policji. Przypomnijmy sobie histerię wywołaną świńską grypą. Gdy rządy zakupiły zbędne szczepionki, które musiały później niewykorzystane utylizować i wypłacać odszkodowania za poszczepienną narkolepsję.

Rozmowy niedokonczone, Marek Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny kraju. Audycja z dn. 06.02.2017 w TV-Trwam. Fot. za YT

Marek Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny, na polecenie rządu przygotował projekt zmiany ustawy o epidemiach wprowadzający obowiązek szczepień również dla dorosłych. Rząd projektu jeszcze nie przyjął, jednakże wszystko wskazuje na to, że wcześniej czy później to uczyni. 20 października 2017 r. Marek Posobkiewicz zasłynął prowadzeniem niekonwencjonalnych kampanii reklamowych swojego urzędu, m.in. śpiewając piosenki własnego autorstwa jako rockman odradzający narkotyki oraz Raper Gisu. Wypuścił między innymi na YouTube filmik, na którym zachęca ludzi do szczepień. Jeżeli projektowane przepisy wejdą w życie, o wiele łatwiej będzie wprowadzić tak zwane obowiązkowe szczepienia interwencyjne, inaczej określane jako akcyjne i będą one dotyczyły wszystkich, a nie tylko dzieci.

O zagrożeniach związanych z projektem ustawy poinformowało Stowarzyszenie STOP NOP. „Ideą są obowiązkowe szczepienia, już nie tylko dla dzieci. Teraz każdy Polak będzie na celowniku inspekcji sanitarnej, gdy zostaną wprowadzone przymusowe „szczepienia interwencyjne” np. na katar, jeśli firma farmaceutyczna będzie chciała wcisnąć obywatelom kolejną nieskuteczną i niebezpieczną szczepionkę, która zalega jej w magazynach, nakręcając agresywny marketing w mediach” alarmuje stowarzyszenie. „Wszyscy pamiętamy historię świńskiej grypy” przypomina, apelując jednocześnie o wysyłanie listów protestacyjnych do kancelarii rządu treści: „Protestuję przeciw projektowi ustawy o epidemiach Marka Posobkiewicza!”. Mejle należy wysyłać na adres: [email protected]

Marek Posobkiewicz jest niewiarygodny, ponieważ jest członkiem organizacji Rotary Club, który pełni rolę przedsionka masonerii. Jest to międzynarodowa organizacja założona w 1905 roku w Chicago przez amerykańskiego adwokata Paula P. Harrisa. W Polsce działalność klubów Rotary została reaktywowana w 1989, początkowo jako część dystryktu szwedzkiego nr 2390. Po powstaniu dostatecznej liczby klubów w 1995 utworzono dystrykt polski nr 2230, przekształcony następnie w 1999 w dystrykt międzynarodowy o tym samym numerze, zrzeszający obecnie 73 kluby z Polski, 44 z Ukrainy i 3 z Białorusi.

Klub skupia przeważnie urzędników państwowych, prezesów i członków zarządów spółek. W ten sposób masoneria ma wgląd i wpływ na państwo i różne gałęzie przemysłu polskiego.

W Radio Maryja w rozmowach niedokończonych 6.02.2017 r. gościł członek loży masońskiej Rotary Club – Marek Posobkiewicz – spec od obowiązkowych szczepień. Lobbysta przekonywał o „dobrodziejstwie” obowiązkowych szczepionek, a które tak na prawdę są szkodliwe dla dzieci w różnym wieku

Komunikat Rotary Club Świnoujście: Rotarianie w Indiach. W dniach 9-24 listopada 2010 r., dwaj koledzy z naszego klubu wybrali się na wycieczkę do Indii i Nepalu. Był to Piotr Sowa z żoną Jadwigą, oraz Marek Posobkiewicz z małżonką. W grupie znalazło się 25 osób z województwa zachodniopomorskiego

 

 

GUS podaje inne dane niż wyniki spisu powszechnego

 

Tylko w latach 1990-2002 nieludzki system ekonomiczny wyrzucił na margines życia 5 mln 754 tys. Polaków. W następnych latach dalej niszczono i likwidowano zakłady pracy, więc przybywał bezrobotnych, i w konsekwencji zwiększała się liczba osób wyjeżdżających na Zachód.

Budynek Głównego Urzędu Statystycznego, Warszawa, Al. Niepodległości, 2006 rok. Fot. Jacek Lagowski/AG

„Dziennik Gazeta Prawna” w dniu 8 maja 2012 r. podał informację, że oficjalne dane podane przez GUS, dotyczące liczby osób pracujących, są inne niż wyniki spisu powszechnego. Według gazety, pracuje nie 15,9 mln Polaków, tylko 14,2 mln, a więc o 1,7 mln mniej niż podał GUS. Różnica jest szokująca. Według spisu powszechnego na koniec pierwszego kwartału 2011 r. pracowało 14,2 mln osób, wliczając w to szarą strefę. Bezrobotnych było w tym czasie 2,1 mln, co oznacza, że faktyczna stopa bezrobocia wynosiła 12,9 proc. Była zatem aż o 2,9 pkt proc. wyższa, niż wynika to z oficjalnych publikacji GUS – według urzędu w tym samym czasie ubiegłego roku stopa bezrobocia wyniosła dokładnie 10 proc.

Według „Dziennika Gazeta Prawna” podobna sytuacja miała miejsce w 2002 r. Na podstawie danych ze spisu powszechnego gazeta wyliczyła, że stopa bezrobocia rejestrowanego była zaniżona o 2 pkt proc. Dwa miesiące później obliczenia się potwierdziły, GUS podniósł wskaźnik bezrobocia z 18 proc. do 20 proc. (PAP, WP.PL, 8-05-2012 r.).

 

 

W miejsce Polaków: Żydzi i Ukraińcy

 

Według „Małego rocznika statystycznego z 1987 r. pod koniec 1986 r. w gospodarce uspołecznionej i nieuspołecznionej pracowało 18,1 mln Polaków.

Główny Urząd Statystyczny informuje, że w II kwartale 2017 roku liczba osób pracujących wynosiła w naszym kraju 16 mln 496 tys. i był to najwyższy wynik w historii badania. W porównaniu do I kwartału 2017 roku liczba ta wzrosła o 215 tys. (1,3%), a w relacji do II kwartału roku 2016 o 314 tys. (1,9%). W I kwartale 2003 roku odnotowano 13 mln 348 tys., czyli było o 3,1 mln pracujących (19,1%) mniej.

Okres spadkowy trwał od przełomu 1998 i 1999 roku do I kwartału 2003 roku (cztery lata). Do końca 2011 roku było to ok. 15,9 mln, a następnie – ok. 15,5 mln pracujących. Według spisu powszechnego, na koniec pierwszego kwartału 2011 r. pracowało 14,2 mln osób, wliczając w to szara strefę. Od 2014 roku wskaźnik charakteryzuje zauważalny trend rosnący (ostatnia aktualizacja: wrzesień 2017). Według danych GUS z I kwartału 2003 r. w porównaniu z Małym Rocznikiem Statystycznym w 1986 r., bez pracy pozostawało prawie 5 mln Polaków, a dokładnie 4 mln 752 tys. osób.

Według Spisu Powszechnego w 2011 roku dochody z pracy jako źródło utrzymania deklarowało 14 mln 573,5 tys. osób i liczba ich w porównaniu do wyników spisu 2002 wzrosła o 2 mln 219 tys. osób, tj. o 18%. W 2002 r. pracowało 12 mln 354,5 tys. osób. Według Spisu Powszechnego 2002 r., i był to najniższy wskaźnik osób pracujących po 1989 r. W porównaniu z Małym Rocznikiem Statystycznym z 1986 r. a Spisem Powszechnym w 2002 r. bez pracy pozostawało 5 mln 754 tys. osób, i to jest rzeczywista liczba ofiar planu Balcerowicza. Nigdy nikt nie podał tej liczby.

GUS powinien być instytucją zaufania społecznego, ale po podważeniu danych przez „Dziennik Gazeta Prawna” taką instytucją nie jest.

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2002 r., wykazały, że liczba ludności Polski wynosiła 38 230,1 tys. osób. Od ostatniego spisu powszechnego, tj. od dnia 6 grudnia 1988 r. ludność kraju zwiększyła się o 351 tys. mieszkańców, tj. o niespełna 1%. Wyniki spisu z 2002 roku wykazały, że liczba ludności Polski była mniejsza o ponad 402 tys. (1%) w porównaniu do bieżących bilansów, wyprowadzonych na koniec 2001 r. Różnica ta w podobnym stopniu dotyczyła miast (mniej o 237 tys., tj. o 1,0% ), jak i wsi (165 tys.; 1,1%). Jak wynika z danych ewidencyjnych – w momencie spisu – ok. 430 tys. osób było wymeldowanych „donikąd” z ich stałego miejsca zamieszkania (najczęściej na mocy decyzji administracyjnej). Znaczna część z tej grupy osób od dłuższego czasu (nawet kilkanaście lat) przebywała za granicą – jako rezydenci innych krajów.

Badaniem zostało objętych prawie 4 mln osób, które zmieniały w latach 1989 – 2002 miejsce zamieszkania na pobyt stały lub na czas dłuższy niż 12 miesięcy. Badanie to obejmuje migracje wewnętrzne ludności oraz migracje zagraniczne.

W bilansach ludności do 2001 roku osoby te pozostawały w stanie ludności gminy ich dotychczasowego zameldowania, natomiast w spisie 2002 zostały spisane – jeżeli mieszkały (przebywały) w dalszym ciągu w Polsce (bez zameldowania), zaś jeżeli przebywały za granicą – nie spisano ich. Wygląda na to, że osoby te (402 tys.), które zostały wymeldowane, jednak zostały spisane, gdyż ludność kraju zwiększyła się o 351 tys. mieszkańców. Przyrost naturalny był dodatni, a powinien być ujemny.

Wyniki spisu 2002 wykazały, że wśród stałych mieszkańców Polski ponad 98,2% (37529,8 tys. osób) to obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, 0,1% stanowią cudzoziemcy, tj. osoby bez polskiego obywatelstwa (40,2 tys.), dla około 1,7% ludności (659,7 tys. osób) nie została ustalona przynależność państwowa, ponadto około 500 osób określiło się jako bezpaństwowcy. Prawie 445 tys. obywateli polskich posiada drugie obywatelstwo.

Wszystkie bilanse ludności, opracowywane dla lat 1989-2001 były prowadzone w oparciu o wyniki Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań z 1988. Ludność Polski 6. XII. 1988 (w tys.) wynosiła 37 mln 879,1 tys. osób. W kolejnych latach uwzględniano zmiany wynikające z: udokumentowanych faktów urodzeń, zgonów, migracji na pobyt stały (wewnętrznych oraz zagranicznych), jak również zmiany administracyjne.

W momencie spisu 2001 r. 786,1 tys. osób, będących stałymi mieszkańcami Polski, przebywało za granicą powyżej 2 miesięcy, a 626,2 tys. (79,7%) z nich przebywało 12 miesięcy i więcej (niekiedy nawet kilkanaście lat) – są to tzw. Migracje długookresowe. Wszystkie osoby, które przebywają za granicą, a nie dokonały wymeldowania z miejsca pobytu stałego, są zaliczane do przebywających czasowo za granicą (bez względu na czas tego pobytu) i zostały włączone do stanów ludności Polski, prezentowanych w tym raporcie. Dla porównania w spisie ludności 1988 takich osób było ok. 508 tys., zaś w 1995 roku (według danych Mikrospisu) – ponad 900 tys.

W 2004 r. poza granicami przebywało już milion Polaków. Najwięcej wyjechało w 2007 r. Wtedy w różnych krajach było 2,13 mln rodaków.

Według danych szacunkowych, wyprowadzonych na bazie wyników spisu, w końcu marca 2011 r. za granicą przebywało powyżej 3 miesięcy ok. 2 milionów osób, w tym ok. 1,5 miliona przez co najmniej rok. Wystąpił więc znaczący wzrost liczby emigrantów w stosunku do 2002 r., kiedy to poza granicami Polski przebywało 786,1 tys. mieszkańców Polski, z tego co najmniej 12 miesięcy – 626,2 tys.

Aktualnie osoby przebywające czasowo za granicą (nawet przez klika lat) są włączone do stanu ludności faktycznie zamieszkałej w Polsce.

Marek Okólski, dyrektor Ośrodka Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego (OBM) podkreśla: „Tak naprawdę poza granicami żyje dużo więcej Polaków”. Zwraca uwagę, że wśród tych 2,13 mln znajdują się wyłącznie osoby, które są na stałe zameldowane w Polsce, czyli wg GUS traktuje się je jako czasowo przebywające za granicą. – Ale jest też dodatkowe paręset tysięcy Polaków, którzy nie są już na stałe zameldowani w Polsce, a też wyjechali za granicę w ostatnich latach. Warto pamiętać, że wśród przebywających obecnie za granicą jest ok. 1/4 osób, które wyjechały z Polski przed akcesją do UE – zastrzega.

Seminarium OBM w MSWiA. Od lewej: dr Izabela Grabowska-Lusińska, prof. Marek Okólski, dr Agata Górny, dr Magdalena Lesińska. Fot. E. Matej / Biuletyn Migracyjny UW.

Marek Okólski informuje, że obecnie jest nieco ponad milion Polaków przebywających za granicą, którzy na pewno, zgodnie z oenzetowską definicją kwalifikują się do emigracji poakcesyjnej; wg niej jest nim osoba, która wyjechała i przebywa za granicą co najmniej rok. Takich osób było na początku 2013 r. 853 tys., ale ponadto trzeba uwzględnić 225 tys. osób, które opuszczając Polskę po 1 maja 2004 r., wymeldowały się z pobytu stałego

Faktycznie oznacza to, że ludność Polski nie wynosi 38 mln 433 tys. osób (dane GUS z 2016 r. ), ale 36–37 mln lub nawet mniej, bo nie wszyscy mogli brać udział w Narodowym Spisie Powszechnym w 2011 r. (i nie wszyscy brali ze względu na metody), a sam GUS traktuje jako osoby przebywające czasowo za granicą takie osoby, które przebywają poza krajem, nawet przez wiele lat, ale nie dokonały wymeldowania z pobytu stałego w Polsce.

Dr Jerzy Jaśkowski w Killuminati.pl/Przebudzeni w tekście „Piramida Rothschilda i Depopulacja Społeczeństwa” mówi: „Prasa niemiecka podała dane, że Polaków wyemigrowało ponad 8 mln”. Według tych danych, ludność Polski nie wynosi 38 mln 433 tys., ale około 30 mln. Jeżeli GUS podaje, że liczba ludności Polski wynosi 38 mln 433 tys. osób, to oznacza, że ubytek Polaków uzupełnia się Żydami (polskie nazwiska) i Ukraińcami, których ciągle przybywa.

 

 

Ukraińcy w Polsce

 

W pierwszym roku przynależności Polski do Unii Europejskiej Prezydent RP nadał obywatelstwo polskie 538 obywatelom Ukrainy. W 2004 r. 1658 Ukraińców uzyskało prawo do osiedlenia się na terenie RP, zezwolenie na zamieszkanie na czas określony przyznano 8520 Ukraińcom. W omawianym okresie, w Polsce studiowało w Polsce 1155 studentów – obywateli naszego wschodniego sąsiada, a zezwolenie na pracę udzielone zostało 2743 Ukraińców. W 2014 r. Prezydent RP nadał obywatelstwo Polskie 2633 osobom, 412 osobom przywrócone zostało obywatelstwo polskie, 1892 osoby uznane zostały za obywateli RP, w tym 37 % stanowili Ukraińcy. Dla porównania w pierwszej połowie 2015 r. wojewodowie przyjęli 28,3 tys. wniosków obywateli Ukrainy w sprawach o legalizację pobytu. Pozytywne decyzje wydano w 19,2 tys. przypadków. Ponadto ok. 400 tys. Ukraińców otrzymało pozwolenie na pracę. Według nieoficjalnych źródeł w 2015 r. w Polsce przebywało ok. 1 miliona Ukraińców.

Uczestnicy parady wyszywanek (tradycyjnych ukraińskich koszul) w 2014 r. w stolicy na Placu Zamkowym, przy Kolumnie Zygmunta. Fot. PAP, Bartłomiej Zborowski, za: Inter.

Według szacunków Personnel Service do końca 2017 r. w Polsce złożonych zostanie około dwóch milionów oświadczeń o zatrudnieniu osób z Ukrainy. Ponad 900 tys. z 948 tys. dokumentów o zatrudnieniu cudzoziemca złożonych do końca czerwca 2017 r. dotyczyło obywateli Ukrainy. W przyszłym roku liczba zatrudnionych obywateli Ukrainy ma sięgnąć trzech milionów. Dane ukraińskich urzędów mówią o tym, że w modelu idealnym do Polski mogłoby przyjechać łącznie 5,4 mln Ukraińców

 

 

Ruch Odrodzenia Żydowskiego chce sprowadzić do Polski 3 mln 300 tys. Żydów.

 

W związku z powyższym zachodzi podejrzenie, że ubytek Polaków, którzy wyjechali z Polski za chlebem, jest uzupełniany Ukraińcami i Żydami.

W sprawie ilości obywateli Izraela i Żydów z innych krajów redakcja tygodnika „Tylko Polska” zwróciła się do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z prośbą o informacje publiczną. Z nadesłanej przez ministerstwo odpowiedzi wynikało, że nie wiadomo ilu obywateli Izraela i Żydów z innych krajów weszło w posiadanie obywatelstwa Polskiego. Ministerstwo nie prowadziło statystyki na ten temat – złośliwie można dodać, że akurat na ten temat.

Według danych MSZ, od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. Polska wydała Żydom 12 670 polskich paszportów. Jednak w kolejkach do polskiego konsulatu w Tel Awiwie zaledwie jedna na 20 osób mówi w języku polskim.

Kolejnym szokującym aspektem opisanym przez dziennikarza jest to, że Żydzi nie muszą spełniać takich samych wymagań jak etniczni Polacy z innych krajów niż Izrael. Polacy by uzyskać w polskiej ambasadzie kartę Polaka muszą przedstawić oryginały dokumentów świadczących o ich polskim pochodzeniu, wykazać się podczas egzaminów znajomość języka polskiego i kultury Polskiej.

Yael Bartana z Sławomirem Sierakowskim w czasie projektu „Mary Koszmary”. Fot. za: cac.it – 11.12.2009

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (ROŻwP) jest inicjatywą Yael Bartany, żydowskiej reżyserki, która w 2011 r. reprezentowała Polskę (sic!) na 54. Międzynarodowym Biennale Sztuki w Wenecji. Od roku 2008 realizuje również projekty w Polsce. Dotyczą one przeszłości stosunków polsko-żydowskich i jej wpływu na dzisiejszą tożsamość Polaków. Wiosną 2008 roku nakręciła w Polsce film „Mary Koszmary”. Przedstawia on młodego lewicowego działacza (w tej roli Sławomir Sierakowski), który przemawia do pustych trybun na Stadionie Dziesięciolecia, wzywając trzy miliony Żydów do powrotu do Polski: „Dziś ze znudzeniem patrzymy na nasze podobne do siebie twarze. Na ulicach wielkich miast wypatrujemy obcych i wsłuchujemy się w ich mowę. Tak, dziś już wiemy, że nie możemy żyć sami. Potrzebujemy innego, a nie ma innego bliższego nam niż wy! Przybywajcie!”.

W roku 2009 zrealizowała w Warszawie projekt „Mur i wieża”. Artystka prezentuje hipotetyczny scenariusz, w którym żydowscy przybysze osiedlają się na polskich ziemiach, stosując procedury z lat 30. XX w. Bartana nawiązuje do metody Homa U’Migdal (mur i wieża), stosowanej przez osadników żydowskich podczas arabskiej rewolty z lat 1936-1939 roku, w czasach funkcjonowania Brytyjskiego Mandatu Palestyny. Logo Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, orzeł biały na tle Gwiazdy Dawida, pojawia się na wszystkim drukach towarzyszących projektowi „Mur i wieża”

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce wzywa do powrotu 3 mln 300 tys. Żydów do Polski w celu przywrócenia unicestwionej społeczności żydowskiej. Oni się już czują gospodarzami tej ziemi, a jeszcze nie tak dawno byli gośćmi, których wypędzanych z różnych państw, przyjmowali w gościnę Polacy.

Oto zestawienie, kiedy wypędzano Żydów z różnych miejsc w Europie w ciągu ostatnich 1000 lat (w oparciu o książkę Andrew Carrington Hitchcock „The Synagogue of Satan”, 2007): Moguncja 1012

Francja 1182; Górna Bawaria 1276; Anglia 1290; Francja 1306; Francja 1322; Saksonia 1349; Węgry 1360; Belgia 1370; Słowacja 1380; Francja 1394; Austria 1420; Lyon 1420; Kolonia 1424; Moguncja 1438; Augsburg 1438; Górna Bawaria 1442; Holandia 1444; Brandenburgia 1446; Moguncja 1462; Moguncja 1483; Warszawa 1483; Hiszpania 1492; Włochy 1492; Litwa 1495; Portugalia 1496; Neapol 1496; Nawarra 1498; Norymberga 1498; Brandenburgia 1510; Prusy 1510; Genua 1515; Neapol 1533; Włochy 1540; Neapol 1541; Praga 1541; Genua 1550; Bawaria 1551; Praga 1557; Państwa Papieskie 1569; Węgry 1582; Hamburg 1649; Wiedeń 1669; Słowacja 1744; Morawy 1744; Czechy/Bohemia 1744; Moskwa 1891 (Maciej Giertych „Opoka w Kraju”, 93 (114), Kórnik, kwiecień 2017).

Fundacja „Open Society Foundations” George’a Sorosa, oraz budżet państwa, zasilają „Krytykę Polityczną” Sławomira Sierakowskiego związanego z „Ruchem Odrodzenia Żydowskiego w Polsce” i „polskimi filmami z Biennale w Wenecji” wykorzystywanymi do promowania osadnictwa żydowskiego w Polsce. W lokalu Krytyki Politycznej 11 listopada 2011 r. (Marsz Niepodległości) policja znalazła m.in. pałki, kastety oraz gaz łzawiący – poinformował rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski, zaznaczając, że nikt się do tego nie przyznaje. Policja zapowiada, że sprawdzi na monitoringu, do kogo należy ten arsenał. W tym lokalu znajdowało się tzw. Centrum Kultury Nowy Wspaniały Świat oraz kawiarnia pod tą samą nazwą.

Od czerwca 2017 r. LOT zaczął obsługiwać pasażerów na nowych trasach do Tel Awiwu. Samoloty startują z Warszawy, Lublina, Gdańska, Poznania i Wrocławia. W stolicy zostanie zwiększona częstotliwość rejsów. Czy LOT uruchomił te połączenia, by przywozić Żydów do Polski? A gdzie będą mieszkać?

28 lipca 2017 r. Sejm RP przegłosował ustawę o Krajowym Zasobie Nieruchomości. Za jednym zamachem umożliwia ona masową wycinkę drzew i wyrzucanie ludzi na bruk bez wyroku sądu, bez prawa do lokalu zastępczego. Koszty eksmisji będzie ponosił lokator. Prezydent RP podpisał ustawę.

Podana przez Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce liczba 3 mln 300 tys. obywateli polskich żydowskiego pochodzenia, którzy zginęli w czasie II wojny światowej, jest wyraźnie zawyżona. Wydany dzięki funduszowi Ministerstwa Pracy i Opieki Społecznej (Londyn, czerwiec 1945) przez Światowy Związek Polaków z Zagranicy „Informator Polski” w rozdziale „Struktura ludnościowa” (str. 19) podaje, że w 1939 r. Polska miała 35 339 000 mieszkańców, w tym: 24,4 mln Polaków (69%) oraz 6,15 mln Ukraińców, Rusinów i Rosjan (17%) i 2,9 mln Żydów (8,2%) (Stefan Pągowski, Straty wojenne Polski w latach 1939-1945, www.PolandPolska.org). W tym około 1 mln Żydów mieszkało na Kresach, które Polska utraciła.

 

 

Znalezione w sieci.

 

Podtruwanie Polaków bezkarne.

 

Od kilku lat jesteśmy bombardowani informacjami o zatrutej żywności produkowanej w Polsce. Niestety, skąpe są natomiast informacje o konsekwencjach, jakie ponieśli producenci. Jeżeli ktoś już został skazany, to raczej na kilka miesięcy w zawieszeniu. Producenci zatrutej żywności nie robili tego z głupoty, lecz świadomie dla łatwego zysku. Niektóre procedery trwały nawet kilka lat. Gdzie były odpowiednie służby? Przy okazji wykrytych afer, poinformowano, że weterynarze odpowiedzialni za kontrolę wyrobów mięsnych są opłacani przez zakłady produkujące te wyroby. Jest to skandal! Oto za portalami internetowymi kalendarium trucia Polaków. Zgroza!

Według danych Państwowej Inspekcji Handlowej, w roku 1998 normom nie odpowiadało przeszło 57 procent napojów. Krzysztof Wilk, zastępca wojewódzkiego inspektora sanitarnego we Wrocławiu, poinformował, że kolonie pleśni w napojach z wytwórni w Środzie Śląskiej to grzyby z rodzaju penicillium – są żywe i namnażają się w dogodnych warunkach. – Napoje z pleśnią nie nadają się do spożycia, gdyż zagrażają zdrowiu i są niezgodne z polską normą – mówi Janina Stefańska, dyrektor Departamentu Zdrowia Publicznego MZiO.

27 września 2008 r. portal http://www.polskatimes.pl/ opublikował artykuł Moniki Gocłowskiej i Tomasza Ł. Rożka „Chińskie zabawki zawierają substancje trujące dzieci”. Autorzy napisali: „Lalki z rakotwórczą melaminą, dziecięce kosmetyki z trującym chromem i plastikowe kaczuszki z ftalanem, który powoduje bezpłodność u chłopców. Najnowszy raport PIH nie pozostawia wątpliwości: chińskie produkty zawierają szkodliwe dla zdrowia i życia substancje. Państwowa Inspekcja Handlowa w sierpniu skontrolowała kilkaset bazarów i sklepów sprzedających zabawki. Znalazła lalki z rakotwórczą melaminą, dziecięce kosmetyki z trującym chromem i plastikowe kaczuszki z ftalanem, który powoduje bezpłodność u chłopców. Kontrolerzy sanepidu i PIH niemal co miesiąc znajdują na sklepowych półkach chińskie produkty, które w ogóle nie powinny tam trafić”. Dalej: „Państwowa Inspekcja Handlowa, która zbadała ponad 1,3 tys. zabawek, stwierdziła, że aż jedna trzecia z nich w ogóle nie powinna trafić na rynek. Uznali, że część zakwestionowanego towaru może stanowić nawet zagrożenie dla życia i zdrowia konsumentów. Inspektorzy odkryli w zabawkach niedozwolone stężenie chromu i ołowiu, które mogą wywoływać ciężkie choroby, z rakiem włącznie”. Ciekawe, czy te zabawki zostały wycofane ze sprzedaży?

TVN24 dnia 7 grudnia 2009 r. tytułem informował: „Finał afery Zakładów Mięsnych Constar. Sąd wydał wyrok. Pracownicy skazani”. W artykule: „Były powiatowy lekarz weterynarii Witold S., lekarze weterynarii Piotr Ś. i Małgorzata M. oraz inspektor weterynarii Janusz P. usłyszeli wyroki skazujące na 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Dyrektor Marek Cz. został częściowo uniewinniony, ale za pozostałe zarzuty również został skazany na 8 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata. O sprawie „Constaru” zrobiło się głośno po tym, jak „Rzeczpospolita” i program „Uwaga” w TVN doniosły o „odświeżaniu” starych, spleśniałych kiełbas przez pracowników starachowickich zakładów mięsnych. Na etykietach zmieniano potem daty ważności i nowe-stare wędliny mogły trafić na sklepowe półki”.

30 września 2010 r. portal finanse.wp.pl krzyczał:„Co czwarte piwo jest trefne!” Dalej: „Za cierpkie, za gorzkie, mętne, z osadem zbierającym się na dnie… Co się dzieje z polskim piwem?! Po skargach konsumentów za badanie złocistego trunku wzięła się Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Wyniki kontroli są porażające – trefne jest co czwarte piwo!”. Drogim składnikiem w piwie jest chmiel, który daje goryczkę, ale zamiast niego można dodać po wrzuceniu sproszkowanej żółci bydlęcej, która też nadaje żółty kolor. Po kontrolach na browary posypały się pieniężne kary. Inspektorzy już zapowiadają kolejne kontrole.

4 stycznia 2011 r. portal http://www.sfora.pl/ informował: „Polacy zjedli 1,5 tony zatrutego dioksynami mięsa z Niemiec”. Fakt sprzedania w Polsce niemieckiej wieprzowiny skażonej dioksynami potwierdził już główny lekarz weterynarii. Na półki sklepowe do powiatu tyskiego na Śląsku trafiło półtorej tony takiego mięsa. Mięso zostało sprzedane – tłumaczy rmf24.pl.

28 lutego 2012 r. portal Fakt podał informację, że fałszywa i trująca sól była w słonych paluszkach, serach, wędlinach, wypiekach, konserwach, przetworach rybnych, pieczywie i kiszonkach. Przez długie lata w przeróżnych produktach spożywczych sprzedawanych w całej Polsce jedliśmy sól, która służy do posypywania zimą dróg, wytwarzania farb czy produkcji torebek. Takie są szokujące ustalenia śledczych. Trzy firmy kupowały niejadalną tzw. sól wypadową i potem sprzedawały ją hurtowniom i producentom żywności jako spożywczą! Proceder trwał co najmniej kilkanaście lat. Miesięcznie na rynek mogły trafiać nawet trzy tysiące ton takiej soli! Zawiera nawet do 4 proc. związków siarki. W soli spożywczej nie może ich być więcej niż 0,05 procenta, a więc norma została przekroczona blisko 100 razy! Wciąż nie została upubliczniona lista zagrożonych produktów. Zatrzymano pięć osób, które jednak są już na wolności. Mają zakaz handlu solą.

Po trzech latach (2015 r.) prokuratura umorzyła postępowanie przeciwko właścicielom firm, które sprzedawały sól drogową jako spożywczą. Prawdopodobnie po tym umorzeniu, właściciele firm nadal sprzedają sól do posypywania zimą dróg jako spożywczą.

7 marca 2012 r. portal Wiadomości24.pl w artykule „Afera goni aferę! Podrabiano susz jajeczny” podaje: „Podrobiony susz jajeczny (który może być rakotwórczy) trafiał na rynek spożywczy. Zawierał śladowe ilości jaj, za to dużo suszu rybnego z dodatkiem wapnia i kurkumy. Policja aresztowała już szefa firmy – 56-letniego mieszkańca Kalisza – głównego organizatora procederu. Prokuratura postawiła mu dwanaście zarzutów. Zarzuty usłyszało także siedem innych osób. Za zarzucane podejrzanym czyny grozi do 10 lat więzienia. Wątek spożywczy to jednak tylko część sprawy. Inne zarzuty dotyczą wyłudzeń i przywłaszczeń na kwotę czterech milionów złotych”.

19 stycznia 2013 r. PAP informuje: „Wafle i rurki waflowe firmy Magnolia z Lubska w woj. lubuskim zostały wyprodukowane z mleka w proszku zanieczyszczonego nieznaną substancją – podał w komunikacie Główny Inspektor Sanitarny. Produkty są dystrybuowane w kraju i w czterech europejskich krajach. Chodzi o słodycze wyprodukowane po 22 listopada 2012 r. – rurki waflowe „Stilla Dolce Cocoa Rolls 2x50g” oblewane wewnątrz kremem czekoladowym z czekolady mlecznej, „Wafle z kremem waniliowym Vanilla wafers 175 g”, wafle mleczne „Poesia Milk Cream 70 g”, wafle MAX mleczne w czekoladzie mlecznej 35 g, rurki waflowe suche 70 g, rurki waflowe suche cienkie 70 g, wafle mleczne „Słodka Nuta” 175 g, wafle kakaowe w czekoladzie naturalnej 600 g, oraz wafle z kremem „Wiener Eiswaffel”.

10 lutego 2013 r. portal wiadomości.wp.pl/ podał, że „Słowacy mają zastrzeżenia do polskiego masła. Słowacka inspekcja weterynaryjna odkryła w jednym z supermarketów w Popradzie masło z zawartością niedozwolonych w UE emulgatorów i konserwantów – informuje „rmf24.pl”. Produkt pochodzący od polskiego producenta zawierał emulgatory E 471, E 322 (lecytynę sojową), E 472 c oraz konserwant E 202. Substancje te – zgodnie z przepisami Unii Europejskiej – nie powinny znaleźć się w produkcie mleczarskim. Ich użycia zabrania także słowackie prawodawstwo”. Nie podano producenta.

8 marca 2013 portal TVN wp.pl/ tytułem artykułu informował: „Polski zakład dodawał do swoich produktów wędliny i mięso wycofywane ze sklepów”. W artykule: „Zakłady Viola w miejscowości Lniano (woj. kujawsko-pomorskie) dodawały do produktów wędliny i mięso wycofywane ze sklepów – podał TVN. – Cały udziec świński uwędzony, upieczony, w zeszłym tygodniu stał na magazynie. Owinęli go folią, w środku była woda, zrobił się grzyb taki biały. Umyli to, podgrzali i jest jak świeży – m.in. taką opowieść pracownika zakładu zarejestrowały ukryte kamery reporterów „Uwagi!”. Na nagraniu widać, jak zwracane ze sklepów mięso jest segregowane tak, by jak największa część odrzutów trafiła do ponownej sprzedaży. Nawet towar z bardzo krótkim terminem ważności jest przerabiany na mielonki, wędliny i kiełbasy. Proceder odbywał się na wielką skalę. – Miesięcznie sklepy zwracały nawet po kilka ton towaru – mówi informator TVN-u. Nie na każdym mięsie można było jednak ponownie zarobić. Sklepy zwracały nawet ewidentnie zepsute produkty: śliskie, cuchnące. – Jeśli takie rzeczy wprowadza się na teren zakładu, to one zakażają stoły, posadzki. Bakteria, chodzi tutaj o listerię, zakaża najczęściej wędliny – twierdzi informator dziennikarzy TVN”. Podobna afera była wcześniej w Zakładach Mięsnych Constar

3 kwietnia 2013 r. portal Fakt opublikował artykuł „Ty też jadłeś padlinę!”. W artykule: „Na liście klientów ubojni koło Rawy Mazowieckiej jest co najmniej 16-18 różnej wielkości zakładów mięsnych z prawie połowy kraju! Są to m.in. przetwórnie mięsa i zakłady wędliniarskie. Zaopatrywały się u Piotra M. Mięso z padłych lub chorych zwierząt mogło więc trafić do dalszej odsprzedaży lub przerobu! Z zeznań części świadków wynika, że proceder trwał w zakładzie od dłuższego czasu”.

18 kwietnia 2013 r. RMF FM tytułem alarmował: „Słowackie kurczaki zarażone salmonellą trafiły do Polski Wykryto je w zakładach przetwórczych na Warmii i Mazurach”. Dalej: „Okazało się, że słowacki dostawca wysłał do Polski 5 ton podejrzanego mięsa. Weterynarze sprawdzają, czy mogło trafić do sprzedaży i czy inni odbiorcy zaopatrywali się u tego hodowcy. Mięso, które trafiło do Polski, było zarażone najgroźniejszą dla człowieka odmianą salmonelli typu enteritidis. Może ona wywoływać u ludzi zapalenie jelita cienkiego i grubego”.

23 kwietnia 2013 r. Wirtualna Polska opublikowała artykuł Michała Jankowskiego „Te owoce i warzywa są najbardziej skażone”. Autor pisze: „Piękne czerwone jabłka, soczyste truskawki, aromatyczne papryki. Niech jednak nie zwiedzie cię ich piękny wygląd, bo mogą go one zawdzięczać… stosowaniu pestycydów. Listę świeżych warzyw i owoców najbardziej skażonych chemikaliami opublikowała amerykańska organizacja Environmental Working Group (EWG). Znalezione substancje mogą powodować obniżenie wskaźnika IQ i wpływać negatywnie na rozwój mózgu u dzieci, nawet jeśli stosowane są w niewielkich dawkach. Na pierwszych trzech miejscach znalazły się jabłka, winogrona i truskawki. Pestycydy znalazły się niemal w każdym badanym kawałku tych owoców. Na tylko jednym winogronie znaleziono aż 15 różnych środków chemicznych stosowanych do opryskiwania roślin. Podobna sytuacja miała miejsce z papryką. Po 13 różnych substancji znaleziono na selerach, pomidorach czereśniowych oraz paprykach. Aż 99 proc. jabłek było skażonych. Kolejne miejsca zajęły: seler, brzoskwinie, szpinak, papryka, nektarynki, ogórki, pomidory czereśniowe, ostre papryczki oraz borówki. ”.

Autor nie podał jednak informacji, które z tych owoców i warzyw trafiły na polski rynek? O truciu GMO (ang. Genetically Modified Organisms) już nie wspomnę.

Onet Biznes 19 sierpnia 2017 r. informuje: „Skażone mięso dotarło do Polski” „Mięso drobiowe skażone (lub potencjalnie skażone) owadobójczym środkiem fipronilem dotarło do naszego kraju. W ubiegłym tygodniu służby sanitarne informowały o stwierdzeniu jaj mogących zawierać ten środek. W obu przypadkach towar trafił pochodził z Niemiec”. Drób, wobec którego są podejrzenia trafił do sklepów na Podlasiu czy Pomorzu. – Część dostawy udało się jednak zabezpieczyć przez wprowadzeniem na rynek – mówi Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk.

DziennikZachodni.pl/ 7 września 2017 r. już w tytule alarmował: „Sanepid wykrył zatrute jajka z polskich ferm. Gdzie trafiły?

„To już nie marginalna sprawa skażonych jajek holenderskich. To się dzieje w Polsce i zagrożenie jest nieporównywalnie większe. Szczęście w nieszczęściu, że dla zdrowia a nie dla życia… Inspekcja sanitarna od przypadku skażonych jajek holenderskich wnikliwie kontroluje polskich producentów jaj. Niestety, inspektorzy wykryli w trzech polskich fermach jajka skażone fipronilem. Fermy znajdują się na terenie województw: mazowieckiego i wielkopolskiego, ale mogły trafić także do innych regionów kraju. Gdzie? ustala to inspekcja sanitarna a do sprawy włączą się najprawdopodobniej prokuratorzy. Dostawa jajek z tych trzech ferm jest w tej chwili wstrzymana a inspektorzy próbują ustalić gdzie one trafiły. Nie wiadomo też czy sprawa dotyczy tylko tych trzech ferm ponieważ fipronil zaczął być stosowany przez wielu drobiarzy. Wielu z nich być może nie jest świadomych konsekwencji i zagrożeń”. Czytaj więcej:

 

Inspektorzy PIH przed sądem

 

Trudno jakoś uznać te wymienione procedery podtruwania Polaków za przypadkowe. Czy to są wszystkie, przyszłość pokaże. Tragiczne skutki podtruwania mogą się objawić dopiero po latach. Wymienione przypadki świadczą też o jednym, a mianowicie o złej działalności służb odpowiedzialnych za kontrolę produktów żywnościowych, policji i prokuratury. O aferze trującej i fałszywej soli prokuratorzy wiedzieli od 12 lat. Państwo Polskie stało się niebezpieczne dla swoich obywateli.

8 lipca 2008 r. portal Kartuzy.info podał informację, że na początku grudnia 2007 r. kartuscy policjanci zatrzymali sześciu pracowników Państwowej Inspekcji Handlowej w Gdańsku, którzy podczas prowadzonych kontroli na terenie powiatu kartuskiego przyjmowali łapówki. Wszyscy oskarżeni przyznali się do winy, natomiast dwie osoby dobrowolnie chcą poddać się karze. Po przeprowadzonym dochodzeniu Prokuratura Rejonowa w Kartuzach skierowała do sądu akt oskarżenia.

Portal gazeta.pl/wiadomości informowała: „14 byłych pracowników Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej (dawny PIH) ze Szczecina odpowie przed sądem za łapówkarstwo. To koniec śledztwa w sprawie łapówek, jakie mieli przyjmować”.

Zakłady produkujące żywność mają być zakładami zaufania społecznego. Trudno już uwierzyć w zapewnienia zakładów mięsnych, jak na przykład „Viola”, że będą pracować nad odzyskaniem utraconego zaufania. Straconego zaufania już się nie odzyska.

 

Stanisław Bulza

 

  • Ilustracja tytułowa za HmongTube.xyz – Mass Force Sterilization – Kenyan Doctrors Find Anti-fertility Agent HCG In UN Tetanus Vaccine. 

 

Przeczytaj więcej artykułów Stanisława Bulzy na naszym portalu  >   >   > TUTAJ .

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2, 2018.02.03.

Avatar

Autor: Stanisław Bulza