Należy wynająć amerykańskie kancelarie, by ścigały tych drani i Polakożerców


Wewnątrz i na zewnątrz Polski ujawnili się najeźdźcy, którzy aż palą się do rozpoczęcia okupacji naszej Ojczyzny. Nie chcą nas zniszczyć rakietami i czołgami. Chcą zrobić z Polaków niewolników, którzy będą na nich tyrać i płacić wydumane odszkodowania i nienależne wynagrodzenia.
Jeszcze 20 lat temu puszczali w świat pogłoskę, że jesteśmy im winni 65 miliardów dolarów. Dzisiaj ta kwota w ich rojeniach urosła do 300 miliardów.

Tak jak obiecali w 1996 roku na światowym Kongresie Żydów w Buenos Aires; „Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (…) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.

I ta akcja właśnie w ostatnich dniach przybrała na sile. Czy polskie władze, które od tylu lat nie znalazły sposobu i siły aby na taką bezczelną arogancję odpowiedzieć będą umiały zrobić to dzisiaj?

Czy polski prezydent pan Andrzej Duda powoła fundację, co obiecał podczas kampanii wyborczej, która zajmie się ściganiem i wytaczaniem procesów przed amerykańskimi sądami oszczercom szkalującym Polskę?

Czy dla wyświetlenia prawdy historycznej polskie państwo zgodnie z polskim prawem znajdzie w sobie siłę i dokona wreszcie ekshumacji zamordowanych Żydów w Jedwabnem?

Czy Rzeczpospolita pod kierownictwem Prawo i Sprawiedliwość to państwo poważne czy operetkowe państewko prężące muskuły podczas odsłaniania kolejnych pomników?

Najeźdzcy stoją u granic Rzeczypospolitej i żądają aby jej kawałek przelać na ich konta bankowe. Czy możemy się przed nimi obronić i jak to zrobić?

Leszek Samborski
23.02.2018.

 

 

Zapraszamy do zobaczenia i wysłuchania rozmowy jaką red. Piotr Barełkowski z telewizji wPolsce.pl przeprowadził z Leszkiem Samborskim:


Źródło: wPolsce.pl , 23 lutego 2018.

 

  , 2018.02.24.

Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane