Nieludzka tresura polskich gojów…


Poniżej prezentujemy fragmenty obszernego artykuły inż. Krzysztofa Cierpisza zamieszczonego na prowadzonym przez niego portalu Gazeta Warszawska. W wielu  przypadkach ocena sytuacji i poglądy prezentowane w artykule odbiegają od ulegających politycznej poprawności opisów relacji polsko-żydowskich tak szeroko prezentowanych po prawej i po lewej stronie sceny medialnej. Odważne, krytyczne oceny stawiane przez autora są odpowiedzią na bierność i daleko idącą uległość rządzących nad Wisłą na brutalne zachowania światowej społeczności żydowskiej wobec Polski i Polaków. Autor daje dość czytelny obraz tego co dzieje się zarówno nad Wisłą jak i w całym świecie. Tytuł zewnętrzny pochodzi od redakcji PCO. Dla zainteresowanych na zakończenie link gdzie można zapoznać się z całym artykułem Krzysztofa Cierpisza.  wg/pco

*   *   *   *

 

Ustawa IPN a odruch Pawłowa żydowskich ludożerców.

 

+++

Laudetur Iesus Christus

Ta nieludzka tresura polskich gojów w wykonaniu sadystycznych żydowskich oprawców, zwana eufemistycznie aferą IPN, musi się zakończyć, bo to skandal! Problem jednak leży w tym, że wymaga ona aż chyba jakiejś dramatycznej interwencji towarzystwa przyjaciół zwierząt – a o to bardzo trudno.

Grób zbrodniarza komunistycznego Józefa Różańskiego (wcześniej Józef Goldberg) będzie odnowiony z pieniędzy rodzin ofiar zamęczonych i pomordowanych przez niego Polaków. Sejm przydzielił 100 milionów na renowację cmentarza.

Bo to nieludzkie zmuszanie tresowanego polskiego establishmentu do wyuzdanych scen, jakie co chwila widzimy w TVP, jest aktem wręcz nieludzkiego sadyzmu wobec tych zniewolonych zwierząt, a nawet jakby gorzej. […]

+

Ta obecna bezprzykładna w historii ludzkości antypolska awantura żydowska w Polsce i świecie może być rezultatem wielu czynników.

[…]

Sprawę dość dobrze nakreślił dr Hirszfeld w „Historia jednego życia”. Przedstawił w niej zachowanie żydów warszawskich, piszących listy pochwalne o Hitlerze, a którego urzędnicy, zamiast mówić żydom do widzenia dawali kopniaki na odchodne. I to żydom się podoba, i dlatego my również musimy podobnie czynić, wówczas żydzi nie będą mieć do Polaków pretensji o antysemityzm, bo takie oskarżenia są nam ciężkie.

Tańce i śpiewy radości wśród licznych wycieczek z Izraela.

Siła i przemoc to środki, które najlepiej docierają do żydowskiego serca i rozumu, bo wszytko inne, co jest bardziej miękkie lub jest mniej gorliwie używane, prowadzi żydów do rozpasania, a nas do grzechu poniżenia i upadku. Jeżeli ktoś chciałby się gniewać, za ten „antysemityzm” zwarty w tych słowach – a nie czytał Hirszfelda – to niech najpierw wytłumaczy, dlaczego żydzi kochają Niemców, a nienawidzą Polaków, dlaczego jeżdżą na pielgrzymki do Oświęcimia i tam radośnie tańczą na grobach setek tysięcy ofiar, robią sobie roześmiane selfie na tle rusztu pieca do zwłok w krematorium, w którym spalono ich rodzinę łącznie z mame i tate. A taki młody żyd na fotografii z rusztami krematorium w tle, urodził się od zapłodnienia w próbówce z nasienia, znalezionego w lodowce dr Mengele, które to spermy były pobierane od żydów na rampie kolejowej zraz po przybyciu do Brzezinki. Dlaczego młodzież żydowska będąc w teatrze na sztuce o „holokauście”, widząc sceny z żydówkami przebijanymi bagnetami przez gestapowców, dopingują tych oprawców i proszą o to, aby tę żydówkę ciachnąć bagnetem raz jeszcze? Dlaczego robią gębę mieszkańcom Jedwabnego, skoro oni tych mieszkańców sami wywozili na Sybir całymi setkami, a te jedwabieńskie kmiecie, które się cudem uratowały przed taką śmiercią w gułagach, zamiast się na żydach zemścić to chroniły ich przed Niemcami?

Dlaczego?

13 kwietnia 1986 r. – synagoga w Rzymie.

Łatwo zauważyć, że żydzi nienawidzą wszystkich ludzi w koło i jeszcze nikt nigdy ich ani nie udobruchał, ani ułagodził i żaden naród, ani człowiek nie zaskarbił sobie żadnej przyjaźni u żydów ani wdzięczności czy lojalności. Polska, za sprawą Jana Pawła II, to kraina szczególnie skrajnej już głupoty i arogancji, a nawet bluźnierstwa w sensie notorycznie chorej tolerancji i uległości wobec żydów, która prowadzi Polskę – Lud Boży – ku zagładzie. […]

Cały artykuł . . . 

In Christo

Krzysztof Cierpisz
04-03-2018

 

Źródło:  gazetawarszawska.com , 4 marca 2018

 

Ilustracja tytułowa: Rabin Joskowicz grozi Papieżowi palcem. Fot. PAP / wybór zdjęcia wg.pco

 

 

   , 2018.03.06.

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci