Marsz Niepodległości 11.11.2018 r (#9) pod hasłem „Bóg, Honor, Ojczyzna.”


Marsz zaczynamy jak co roku Mszą Świętą. W 100. rocznicę odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów i niewoli, będzie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Program

 

Przed samym Marszem Niepodległości zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Mszy Świętej:

11:00 | MSZA ŚWIĘTA I RÓŻANIEC

Przed samym Marszem Niepodległości zapraszamy wszystkich do celebrowania jubileuszowej Mszy Świętej, która rozpocznie się o godzinie 11:00 pod Sejmem RP przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Zaraz po Mszy Świętej odmówimy  różaniec i ruszymy wspólnie w zorganizowanym marszu w kierunku Ronda Dmowskiego. Więcej informacji na ten temat można przeczytać na stronie www.KrucjataRozancowazaOjczyzne.pl

12:00 | STOISKA PATRIOTYCZNE

Zapraszamy wszystkich już od godziny 12:00 do odwiedzenia stoisk patriotycznych. Będzie można zakupić lub poprzez wsparcie otrzymać wiele ciekawych wpinek, naklejek, płyt z muzyką patriotyczną, a także porozmawiać z ciekawymi gośćmi.

14:00 | OTWARCIE ZGROMADZENIA

Równo o godzinie 14:00 otworzymy zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości, które zaczniemy od wspólnej modlitwy. Następnie zaprosimy do wygłoszenia przemówień przez zaproszonych gości i organizatorów.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

Po wszystkich przemowach i ogłoszeniach ruszy kolejny Marsz Niepodległości. Przypominamy, że wychodzimy z Ronda Dmowskiego, aby przejść Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca i na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego.

KONCERT I ZAKOŃCZENIE

Bardzo prosimy do pozostania  z nami do końca. Przygotowaliśmy dla Państwa pod Stadionem Narodowym wiele atrakcji, jedną z nich będzie  koncert patriotyczny.  Dla wszystkich Uczestników i przybyłych Gości zagrają między innymi: BASTI, Irydion, Sova, Royal age, Egon, Huzar, 5tka.

*

Stanisław Michalkiewicz zaprasza na Marsz Niepodległości 2018


*

11 listopada o godzinie 14:00 ruszymy z Ronda Dmowskiego, aby uczcić święto odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasze zgromadzenie uzyskało status cyklicznego, co oznacza, że trasa będzie taka sama jak w roku ubiegłym. Pójdziemy Alejami Jerozolimskimi, Mostem Poniatowskiego, Wybrzeżem Szczecińskim, ulicą Siwca, aby na koniec wejść na Błonia Stadionu Narodowego! Łącznie do przebycia jest ponad 3 km, będziemy szli wolno, dlatego zachęcamy do udziału również osoby starsze.

Maszerujmy razem, aby upamiętnić z dumą naszą historię i upominać się o niepodległą przyszłość dla nas i przyszłych pokoleń.

*

Archiwum z lat ubiegłych.

Start Marszu o godz. 15.00 Warszawa Rondo Dmowskiego. Zakończenie na błoniach PGE Narodowy ok. 19.00. Hasłem przewodnim w tym roku jest: „My chcemy Boga!”

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/863173317178135/

Marsz Niepodległości 11.11.2016 r (#7) Polska bastionem Europy.

Marsz zaczynamy jak co roku Mszą Świętą w kościele św. Barbary. W 98 rocznicę odzyskania niepodległości po 123 latach zaborów…

11 listopada ulicami Warszawy przejdą trzy marsze. Znamy trasy. "Święto wszystkich Polaków" [MAPA]

11 listopada ulicami Warszawy przejdą trzy marsze. Znamy trasy.

11 listopada ulicami Warszawy przejdą trzy marsze. Oprócz organizowanego przez Młodzież Wszechpolską i mazowiecki ONR Marszu Niepodległości uliczne pochody przygotują KOD i koalicja Antyfaszystowska Warszawa.11 listopada

Marsz Niepodległości 11.11.2015 r. Zaczynamy na rondzie Dmowskiego o 14.00

*

 

 

Marsz Niepodległości 11.11.2014 r. Zaczynamy na rondzie Dmowskiego o 15.00.

*

Podsumowanie Marszu Niepodległości

Kilkunastu rannych, ponad 200 zatrzymanych.<br /> Podsumowanie Marszu Niepodległości

 

Ponad 200 osób doprowadzonych na policję, kilkanaście osób rannych, w tym 12 policjantów – to wstępny bilans Marszu…
czytaj dalej »

Ponad 200 osób doprowadzonych na policję, kilkanaście osób rannych, w tym 12 policjantów – to wstępny bilans Marszu Niepodległości, który we wtorek po południu przeszedł ulicami Warszawy. Pozostałe marsze i zgromadzenia, także w innych miastach, przebiegły spokojnie.

*

Marsz Niepodległości 11.11.2013 r.

W 95. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ulicami Warszawy kolejny raz przejdzie Marsz Niepodległości. Hasło przewodnie tegorocznego marszu brzmi: „Idzie nowe pokolenie”. Marsz rozpocznie się o godz. 15.00 na rondzie im. Romana Dmowskiego w Warszawie. Wcześniej o godz. 13.00 w warszawskim kościele pw. św. Barbary (ul. Wspólna 68) odprawiona zostanie uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny.

http://marszniepodleglosci.pl/dzial-prawny/

List do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy w spr. 11.11.13

Ile będzie marszów 11 listopada?

11 listopada pluli na Polaków Niemcy, 12 czerwca pluli Rosjanie i kto mówi SPASIBA? Kto wysyła zaproszenia?

11 listopada 2011 spotkanie Polaków na „Przystanku Niepodległość”. Narodowcy z Piłsudczykami.

11.11.11 Msza za Ojczyznę w Warszawie przed Marszem Niepodległości

Porozumienie 11 Listopada jest antypolską, nielegalnie propagującą komunistyczną rewolucję przestępczą bandą

Na gwizdek Sewka Blumsztajna 11.11.11 „Brygady Międzynarodowe” mają zasilić głównie lewaccy terroryści z Niemiec.

Kibole 11.11. – relacja Autonomicznych Nacjonalistów

List do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy w spr. 11.11.11

Tego żadna tv nie pokazała. Marsz Niepodległości – Warszawa, 11.11.2010

11. Listopada – Święto Niepodległości – Wycieczka do Dworku Marszałka

„Przystanek Niepodległość” 11 listopada 2010 r. na placu Teatralnym w Warszawie

Komorowski chce maszerować 11 listopada. RAZEM! Pytanie – Z KIM? Z bojówkami z Niemiec?

Odpowiedź Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy na nasz list w spr.11.11.2010 r.
Odpowiedź na list WSA dot. naszego listu do min. NiSW Barbary Kudryckiej w sprawie pasiaków więźniów
List do minister NiSW Barbary Kudryckiej w sprawie pasiaków więźniów
Projekt pisma i innych działań

——————————————————————————–

Tradycyjnie na 11 listopada szykuje sie lewactwo, na razie tylko na Facebooku i troche z boku 🙂 i Bronisław Maria Komorowski ze służbami wszelakimi po cywilu.

 

Policja szykuje się na 11 listopada.

Policja szykuje się na 11 listopada. „To święto generuje różne emocje”

W Komendzie Głównej i Komendzie Stołecznej Policji trwają przygotowania do zabezpieczenia manifestacji, które zostaną… czytaj dalej »

*

11 listopada i Marsz Niepodległości coraz bliżej. Tymczasem antyfaszyści ściągnęli z Wielkiej Brytanii mistrza sztuk walki i trenują przed ewentualnym starciem. Zapowiadają bronić tęczy własnymi ciałami. 
Tymczasem, na Facebooku anarchiści apelują o przybycie na Plac Zbawiciela 11 listopada i wspólną obronę tęczy przed narodowcami.

„Stańmy murem wokół Tęczy!”

Faceboookowy profil

Faceboookowy profil „11 listopada stańmy murem!” (Fot. facebook)

„11 listopada na pl. Zbawiciela złapmy się wszyscy za ręce i pokażmy, że Polska jest krajem, w którym jest miejsce dla różnorodności i tolerancji, a brakuje go dla skrajnego nacjonalizmu, demolowania przestrzeni publicznej i burd. Stwórzmy mur z ludzkich ciał dookoła Tęczy” – apel tej treści pojawił się właśnie na Facebooku.

Cały tekst: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,16761372,Nowa_akcja_na_Facebooku___Stanmy_murem_wokol_Teczy__.html#ixzz3FP7h0TOE

11 listopada marsz prezydencki. Pokażą cadillaca marszałka Piłsudskiego

11 listopada marsz prezydencki. Pokażą cadillaca marszałka Piłsudskiego 11 listopada ulicami Warszawy po raz trzeci przejdzie prezydencki marsz „Razem dla Niepodległej”, który uczci pamięć zasłużonych dla niepodległości -… więcej »

Maryla
Blogmedia24.pl

Źródło: Blogmedia24.pl.

 

 

  , 2018.11.10.

Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci