Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński – Komunikat 10/2018


Warszawa, 27 listopada 2018 rok

KOMUNIKAT 10/18

Drodzy i Kochani Przyjaciele,

Jak co roku organizujemy motocyklowe spotkanie opłatkowe. W tym roku spotykamy się 8 grudnia o godzinie 16.00 w Sulejówku Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Okuniewska 2

Jak zwykle zapraszamy wszystkich motocyklistów oraz przyjaciół i sympatyków Rajdu Katyńskiego. Zapraszamy z rodzinami, zapraszamy tych co na RK byli, tych co się wybierają oraz wszystkich tych, którzy jeszcze nie wiedzą co to jest motocyklowa włóczęga po Kresach, ale po prostu chcieliby spędzić czas w fantastycznej motocyklowej rodzinie. Pamiętajmy, że każdy uczestnik spotkania przynosi ze sobą coś pysznego na nasz motocyklowy, wigilijny stół. Spotkanie jest przewidziane w godzinach 16.00-22.00.

W programie: wspólne przygotowanie stołu biesiadnego, przedstawienie kalendarium imprez na 2019 rok, wzajemne życzenia świąteczne i radosne rozmowy, wspomnienia przy biesiadnym stole.

Ważne. Prośba od Gospodarzy miejsca: W związku z tym, że impreza odbywa się na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 zostaliśmy poproszeni o nie zniszczenie odnowionej podłogi, dlatego proszę pamiętać o jakimś obuwiu sportowym na zmianę.

Wszyscy, którzy organizują rajdy motocyklowe, spotkania lub zloty i chcieliby poinformować o tym naszych motocyklistów lub uzyskać patronat Rajdu Katyńskiego proszeni są o kontakt na adres mailowy: [email protected].

W informacji proszę podać: nazwę i rodzaj imprezy, termin, kontakt do organizatora, ewentualnie przewidywany koszt lub warunki uczestnictwa.

Informacje nadesłane do 4 grudnia zostaną przedstawione motocyklistom na spotkaniu 8 grudnia. Imprezy pod patronatem Rajdu Katyńskiego będą również zamieszczone na naszej stronie www oraz w folderze RK rozdawanym na Zlocie Jasnogórskim (skład folderu zamykamy 31 stycznia 2019 r.)

Do zobaczenia!!!

Najserdeczniej Was pozdrawiamy!
Musi przetrwać zimowy czas 😉
Szerokości! Lewa w górę!

Katarzyna Wróblewska

W imieniu Zarządu SMMRK:
Katarzyna Wróblewska – Wiceprezes Zarządu,
Michał Szeliga – Wiceprezes Zarządu,
Mateusz Luberadzki – Sekretarz Zarządu,
o. Marek Kiedrowicz – Kapelan SMMRK,
Bronisław Biel – Członek Zarządu.

*

Komunikat 10-18  –  w formie PDF

*

http://rajdkatynski.com/

 

Nadesłane 29 listopada 2018.

 

 

Polish-Club-Online-PCO-logo-2 , 2018.11.29.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane