Policja w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości ws. roszczeń majątkowych organizacji żydowskich


Policja wtargnęła do siedziby Marszu Niepodległości. Chodzi o kampanie #NieDlaRoszczeń. „Rząd zaniepokojony”.

Czwartkowym popołudniem do siedziby Marszu Niepodległości niespodziewanie przybyła Polska Policja związku z kampanią informacyjną #NieDlaRoszczeń organizowaną przez stowarzyszenie.

Redaktor Mediów Narodowych Michał Jelonek poinformował na Twitterze o niezapowiedzianej wizycie Polskiej Policji – „Przed chwilą mieliśmy w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości niezapowiedzianą wizytę funkcjonariuszy Polska Policja”.

O sprawie na gorąco wypowiedział się również Poseł Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego na Facebooku przypomniał o ustawie 447 dot. rzekomych żydowskich roszczeń majątkowych oraz złożonej interpelacji w tej sprawie.

Dzięki ustawie władze mogą wywierać na Polskę naciski, by oddała ona żydom rzekome mienie spadkowe warte 65 mld dolarów oraz obliguje nasz kraj do spłaty 300 mld dolarów w postaci restytucji majątku.

„Dzisiaj ten rząd zaniepokojony jest, że ktoś o tej ustawie informuje w Polsce. Marsz Niepodległości jest na celowniku przez szerzenie informacji o niej”

Poseł Winnicki oburzony całą sytuacją powiedział – „Dzisiaj ten rząd zaniepokojony jest, że ktoś o tej ustawie informuje w Polsce. Marsz Niepodległości jest na celowniku przez szerzenie informacji o niej”.

„Komu oni służą, komu ten rząd służy” – pytał się z dezaprobatą Robert Winnicki.

Zobacz video-clip posła Roberta Winnickiego > > TUTAJ.

O prowadzonej kampanii przeciw roszczeniom żydowskim informowaliśmy na łamach Mediów Narodowych – Szef Marszu Niepodległości rozpoczyna kampanię przeciw roszczeniom żydowskim: „Musimy reagować”

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji i przeciwstawieniu się bezprawnym pretensjom pewnej grupy poprzez rozwieszanie plakatów informacyjnych.

Źródło: MediaNarodowe.com , 21 lutego 2019.

*

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2019.02.21.
  Podziel się:
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane