Korporacyjny atak na naukę i informację. Pandemia poszczepiennych chorób i zgonów.


Młodzi ludzie powinni uczyć się od rodziców i dziadków oraz z literatury o tym jak działała konspiracja.


Mamy do czynienia z niespotykanej skali pandemią poszczepiennych chorób i zgonów dzieci.   Liczby trwale okaleczonych szczepieniami i upośledzonych dzieci i młodych dorosłych są już tak wielkie, że wiele krajów literalnie się zapada. 

Najbardziej widoczne jest to w USA – najciężej wyszczepionym kraju świata – gdzie ponad 60 % dzieci cierpi już na poważne poszczepienne schorzenia chroniczne (padaczki, cukrzycę, astmę, autyzm, ADHD, upośledzenie umysłowe, choroby autoimmunologiczne, reumatyzm, nowotworowe i inne) a ok. 30% dzieci ma ciężko uszkodzone mózgi, w dodatku do setek tysięcy zabitych szczepionkami. To powoduje zapaść szkolnictwa, opieki medycznej, gospodarki, obronności, państwa i cywilizacji.  W USA brak już normalnych zdrowych młodych ludzi we wszystkich dziedzinach gospodarki.  Ostatnie tragiczne wypadki samolotów Boeinga są tego ponurą ilustracją.  Prawdopodobnie okaleczeni neurologicznie młodzi inżynierowie, technicy i informatycy skonstruowali wadliwe samoloty, a równie upośledzeni i skorumpowani urzędnicy państwowi zatwierdzili je do lotów. Katastrofalne konsekwencje tego są nam znane.  

Teraz wyobraźmy sobie świat, gdzie upośledzeni umysłowo/neurologicznie inżynierowie i technicy konstruują i naprawiają samochody, lekarze z uszkodzonymi mózgami robią operacje, tacy sami nauczyciele uczą dzieci, żołnierze bronią kraju, piloci przewożą pasażerów, politycy rządzą etc. Będzie to świat totalnej idiokracji i cywilizacyjnej samozagłady.   

Na całym świecie rodzice, których dzieci stały się poszczepiennymi kalekami organizują się, tworząc coraz potężniejszy ruch samoobrony. Domagają się dobrowolnych, bezpiecznych i skutecznych szczepień oraz rzetelnej informacji nt. szkodliwości szczepień.

Możemy tu mówić o autentycznej rodzicielskiej wiośnie ludów w obronie zdrowia i życia dzieci.  Ten oddolny ruch społeczny wzbudza przerażenie wśród oligarchów karteli szczepienno-medycznych oraz służących im lobbystów w rządach, parlamentach, urzędach, i mediach, którzy nazywają go kłamliwie i pogardliwie ruchem antyszczepionkowców.  Ich panika wynika z widma utraty wielomiliardowych zysków z handlu toksycznymi szczepionkami oraz utraty totalitarnej władzy nad się społeczeństwem. 

Dlatego też obserwujemy coraz bardziej zaciekłe ataki na niezależną naukową informację o szczepieniach i próby oligarchów farmaceutyczno-medialno- internetowych nakładania totalnej cenzury na informacje o bezpieczeństwie szczepień.  Oligarchowie z Microsoftu, Apple’a, Goggle’a, Facebooka, Amazona, Instagramu i innych korporacyjnych mediów, którzy żyją z reklam leków i szczepionek lub są współwłaścicielami firm farmaceutycznych, zmówili się, że będą usuwać i blokować wszelkie wiadomości o szczepieniach niezgodne z korporacyjną propagandą.  Na szczęście są oni zbyt ograniczeni i aroganccy, żeby rozumieć, że to oni potrzebują społeczeństwa bardziej niż społeczeństwo potrzebuje ich.

Wiadomo, że ludzie zawsze znajdywali drogi obejścia wszelkich drakońskich zakazów i nakazów i buntowali się przeciw kłamliwej, wrogiej propagandzie. 

Trzeba więc przygotować się na radykalne zmiany sposobów komunikowania się i przekazywania sobie ważnych informacji.  Młodzi ludzie powinni uczyć się od rodziców i dziadków oraz z literatury o tym jak działała konspiracja Wcześniejsze pokolenia toczyły boje o przetrwanie z drapieżnikami, najeźdźcami i okupantami, a współczesne muszą walczyć z hydrą globalnych korporacji, których celem jest szczepienna depopulacja dla zysków.    

Maria Majewska

Źródło: Strona Mirosława Dakowskiego , 25 marca 2019.

Ilustracja tytułowa za express.co.uk / wybór wg.pco

*

2019.03.25.


Znalezione w sieci

Autor: Znalezione w sieci