STOP 447! 11 maja protesty i marsze Polaków – sprzeciw próbom grabieży Polski.


Rok temu prezydent Donald Trump podpisał ustawę JUST 447, w myśl której Stany Zjednoczone mają wspierać żądania diaspory żydowskiej w odzyskaniu tzw. mienia bezspadkowego.

Aczkolwiek ustawa ma dotyczyć wszystkich krajów to jasne już jest, że jedną z ofiar ma być Polska. Międzynarodowe organizacje żydowskie wyliczyły sobie, że w Polsce należy im się 300 mld $ USA.

Zarówno w USA, jak i w wielu krajach świata, tak też jest i w Polsce, wszelkie mienie bezspadkowe przechodzi na własność państwa. Jest to określone jednoznacznie. Czy deklaracja rządzących nad Wisłą, że nic Polakom z tytułu JUST 447 nie grozi i „nie oddamy nawet guzika” jest wystarczające aby odeprzeć nagonkę żydowskich organizacji na Polskę?

Za: dzienniknarodowy.pl

W Warszawie prezydent Trzaskowski zakazał Marszu, jednak sąd uchylił decyzję Ratusza i pozytywnie odpowiedział na odwołanie organizatorów.

Szef Stowrzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował, że planowana na 11 maja manifestacja będzie miała charakter pokojowy. Zaprosił do udział wszystkich, którym leży na sercu dobro Polski. – Pierwszym postulatem jest wycofanie się Stanów Zjednoczonych z realizacji ustawy 447. Drugim jest podjęcie realnego działania przez państwo polskie dot. walki z antypolonizmem. Trzeci postulat jest taki, aby Ministerstwo Spraw Zagranicznych wspierało Polonię walczącą w celu uchylenia ustawy 447. Mamy nadzieję, że ta manifestacja obudzi Polaków mieszkających w kraju i będzie symbolem jedności oraz solidarności z Polakami za granicą – powiedział Bąkiewicz. [DoRzeczy.pl]

W Warszawie Marsz rozpocznie się o godz. 14 pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3. Manifestacja zakończy się najpóźniej o godz. 17 pod ambasadą USA przy ul. Pięknej.

Organizatorzy zachęcają, by przybyć wcześniej na miejsce zbiórki. Rozdawane będą wówczas materiały promocyjne, będzie można też złożyć swój podpis pod apelem sprzeciwu wobec ustawy 447.

Jak informuje Joanna Teglund, manifestacje 11 maja przeciwko ustawie 447 oraz żydowskim uroszczeniom wobec Polski odbędą się w kilku innych miastach świata.

O godz. 12 manifestacja rozpocznie się w Berlinie na Pariser Platz.

Równo z warszawskim marszem, o godz. 14 rozpocznie się manifestacja w Sztokholmie przy Dag Hammarskjölds väg 31. [NCzas.pl]

Za: Kresy.pl

Amerykańska Polonia przygotowuje wielki protest pod hasłem „Stop Act S.447”, przeciwko ustawie o restytucji tzw. bezspadkowego mienia żydowskiego. Demonstracje odbędą się w Waszyngtonie i w Chicago.

W przyszłą sobotę w USA odbędą się protesty przeciwko ustawie S.447, o tzw. restytucji mienia żydowskiego, w szczególności tzw. mienia bezspadkowego. Protest jest organizowany przez środowiska polonijne, w tym Związek Żołnierzy NSZ Koło Chicago. [Kresy.pl]

Ilustracja za: cyklista.wordpress.com

Protest w Chicago i pod Białym Domem w Waszyngtonie:

W Los Angeles Polonia protestuje w sobotę, 11 maja o godz. 13:00 przed Federal Building, 11000 Wilshire Blvd. Los Angeles, CA 90024.

Ilustracja tytułowa za: cyklista.wordpress.com.

Opracował: wg.pco

2019.05.08. / Akt. 2019.05.10.
Waldemar Glodek

Autor: Waldemar Glodek