Sekielskiego film jako zasłona dymna osłaniająca realizację nieuzasadnionych roszczeń żydowskich syjonistów.


”KOŚCIÓŁ JUŻ SIĘ NIE PODNIESIE”

Sekielski pogrążył kościół katolicki w Polsce swoimi filmami o kilku księżach pedofilach. Lewicowe, polskojęzyczne media przyjęły to entuzjastycznie, wszczynając kampanię nienawiści do Kościoła w Polsce. Jeden z artykułów zatytułowano z nadzieją, że „Kościół już się nie podniesie”. Następnie nieco wyhamowano ten entuzjazm i pojawiły się nawet wątpliwości czy to będzie  możliwe, co wyraża tytuł artykułu „Kościół może się już nie podnieść.”

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pedofilia-w-kosciele-pis-po-filmie-sekielskich-tylko-nie-mow-nikomu,935122.html

Pytanie czy Mosze Sekielski odważyłby się nakręcić film o swoich żydowskich pobratymcach amerykańskich rabinach, wśród których zjawisko pedofilii jest dość powszechne.

Lista żydowskich rabinów molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media, a żydowscy homoseksualni pedofile żyją sobie dalej przez nikogo nie niepokojeni.

http://yelita.pl/artykuly/art/lista-zydowskich-homoseksualnych

 Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów „Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode. Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

https://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

Czyżby nasi katoliccy księża pedofile brali przykład ze swoich “starszych braci w wierze”?

Ciekawe, że ta afera, wywołana filmami Sekielskiego, wybuchła w tym samym czasie kiedy środowiska żydowskie zaczęły się coraz głośniej domagać od Polski realizacji amerykańskiej ustawy o rekompensatach dla ofiar Holocaustu. Czy nie chodziło tutaj o zaszantażowanie i uciszenie Kościoła, który był ostoją dla polskiego patriotyzmu w najcięższych czasach historycznych, aby nie stanął  przypadkiem w obronie polskich interesów? 

Rząd Izraela przygotował nawet specjalną delegację, która miała rozpocząć rozmowy n/t rekompensat. Na razie polski rząd odmówił przyjęcia tej delegacji, prawdopodobnie z powodu masowych protestów Polaków w USA i w Warszawie.

Petycja Polonii USA do wladz w/s Usawy JUST 447

http://www.petition-447.com

Ryszard Terlecki o filmie braci Sekielskich. Mówi o ataku na Kościół

Dziwnie termin wyborów zbiega się z emisją filmu, który jest atakiem na Kościół – powiedział Ryszard Terelcki pytany o dokument „Tylko nie mów nikomu.

https://wiadomosci.wp.pl/ryszard-terlecki-o-filmie-braci-sekielskich-mowi-o-ataku-na-kosciol-6380517660329601a

O. Leon Knabit zastanawia się także nad powodami stworzenia dokumentu „Tylko nie mów nikomu”. „Jeśli w tym potrzebnym filmie chodzi tylko o ‚dołożenie czarnym’ Panie Reżyserze, to traci Pan wiarygodność” – pisze były przeor. Zaznacza, że sam czeka na „bolesne, ale owocne ukazanie problemu pedofilii w całej Polsce dla dobra dzieci przede wszystkim”.

https://wiadomosci.wp.pl/o-knabit-pyta-sekielskiego-czy-rzeczywiscie-zalezy-panu-na-dobru-dzieci-w-polsce-6380600765986433a

Poniżej przykład czarnego humoru n/t ksieży pedofilów 

Himmler & Hitler.jpg

Hitler pyta  Himmlera co zrobiono z katolickimi księżmi oskarżonymi o pedofilię:
Herr Fuhrer, wysłaliśmy wszystkich na leczenie do sanatorium w Dachau.

Counter Bias <[email protected]>

Duchowni różnych narodowości i wyznań należeli do jednej z grup prześladowanych podczas II wojny światowej.
Stolica Apostolska na przełomie 1939/1940 r. podjęła na drodze dyplomatycznej starania o zwolnienie z obozów koncentracyjnych uwięzionych duchownych i wystąpiła m.in. z sugestią skierowania ich do Ameryki Południowej. H. Himmler zdecydował jednak, że wszyscy duchowni dotychczas rozproszeni w różnych obozach koncentracyjnych umieszczeni zostaną w KL Dachau, co też nastąpiło stopniowo od 8 grudnia 1940 r. Decyzja Himmlera dotyczyła zarówno polskiego duchowieństwa katolickiego, jak i duchownych innych narodowości oraz wyznań.

https://embooks.pl/pl/opracowania-hitoryczne/65-polscy-ksieza-w-niemieckich-obozach-koncentracyjnych-transport-527-duchownych-8389474158.html

 Priesterblock (blok dla księży) – wydzielone baraki w niemieckim obozie koncentracyjnym w Dachau przeznaczone dla duchownych sprzeciwiających się nazizmowi. Od grudnia 1940 roku niemieckie władze w Berlinie zdecydowały o koncentracji wszystkich osób duchownych znajdujących się do tej pory w różnych obozach koncentracyjnych w jednym – KL Dachau. Stał się on od tego momentu w III Rzeszy centrum więzienia aresztowanych księży. Z ogólnej liczby 2720 duchownych zanotowanych w aktach obozowych 95% było księżmi Kościoła Katolickiego. Uwięziono również 109 ewangelików, 22 prawosławnych, 8 starokatolików i mariawitów oraz dwóch mułłów muzułmańskich.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Priesterblock_(Dachau_KL

W tym samym czasie sowieci wysyłali księży i ortodoksyjnych kapłanów do  gułagów, gdzie żydowscy komisarze traktowali ich ze szczególnym okrucieństwem. Wprawdzie byli ateistami, ale nienawiść do chrześcijaństwa wyssali z mlekiem swoich ortodoksyjnych matek. Sołżenicyn opisuje  następującą scenę z gułagu w książce pt. „200 lat razem”. Na siarczysty mróz wypędzono nagich popów i polewano ich zimną wodą

Laureat nagrody Nobla popadł na Zachodzie w niełaskę kiedy w swojej książce ujawnił olbrzymią rolę Żydów komunistów w sowieckim systemie represji .

Solzhenitsyn breaks last taboo of the revolution

Nobel laureate under fire for new book on the role of Jews in Soviet-era repression.
Read more …. [The Guardian, Jan. 25, 2013]

*

Materiał nadesłany: Jan Welz , 2019.05.15.

Tytuł zewnętrzny pochodzi od redakcji PCO.

Ilustracja tytułowa: Doradca religijny społeczności żydowskiej, Nechemya Weberman (drugi od lewej) został skazany za 59 przewinień, łącznie na karę 103 lat więzienia za molestowanie i wykorzystywanie seksualne dziecka (w wieku od 12 lat do 15 roku życia). Fot. AP, Bebeto Matthews za: Brooklyn Daily Eagle, 22.01.2013. / wybór wg.pco

*

*

2019.05.15.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane