Paryż: Seksualni dewianci przeparadują przez Disneyland z okazji Dnia Dziecka.


Z okazji swojego święta tysiące dzieci w parku Disneyland w Paryżu staną się, mimo woli, świadkami  propagandy lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i kilku innych tzw. orientacji seksualnych.

Na 1 czerwca 2019 roku, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka, park w Paryżu postanowił zrobić prezent wszystkim odwiedzającym i będzie po raz pierwszy gościł  tzw. Gay Pride Parade… , czyli paradę gejowską dla dzieci.

W miejscu stworzonym do zabawy dla rodzin z dziećmi bawić się będą wyznawcy kultury LGBT i homoseksualnego stylu życia!

Podobne parady na ulicach wielu miast na całym świecie pełne są nagich i półnagich osób demonstrujących lub symulujących akty i czynności seksualne. Należy przypuszczać, że tym razem będzie podobnie.
Wierząc, że jest to dla Państwa tak samo bulwersująca wiadomość jak dla nas, bardzo proszę o podpisanie petycji sprzeciwiającej się inwazji homoseksualnej propagandy w miejscach dla dzieci.

Poparło ją już blisko 250 tysięcy osób.

Jeśli są Państwo wśród nich, będę niezwykle wdzięczny za podzielenie się tą informacją ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi, by oni także mogli wyrazić swój sprzeciw.

Poniżej załączam treść mej poprzedniej wiadomości w tej sprawie, gdzie opisałem sprawę trochę bardziej szczegółowo, na wypadek gdyby nie mieli Państwo okazji zapoznać się z nią wcześniej.

Z wyrazami szacunku

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

Treść podpisywanej petycji:

Szanowni Państwo,

piszemy zmartwieni, po tym, jak dowiedzieliśmy się, że w sobotę (1 czerwca, czyli w Międzynarodowy Dzień Dziecka) ma odbyć się pierwsza “Parada Gejowska” w Disneylandzie w Paryżu.

Disney i parki rozrywki na całym świecie są postrzegane jako przestrzeń do zabawy dla rodzin, a przede wszystkim dla dzieci.

Mamy nadzieję, że indoktrynacja dzieci nie jest i nigdy nie będzie częścią misji Disney’a. Stąd prosimy, aby ochronili Państwo dzieci przed przekazem forsującym ideologię.

Pozwólcie dzieciom pozostać dziećmi!

Mamy już dość ideologicznej indoktrynacji serwowanej na każdym kroku przez lobby LGBT!

Kierując się dobrem dzieci, prosimy, aby parada “Magiczna Duma” zaplanowana na 01 czerwca 2019 roku została odwołana.

Disney jako ceniona od pokoleń wytwórnia filmów nie powinien działać w ten sposób!


Z poważaniem
[imię i nazwisko]

PODPISZ

*

Szanowni Państwo,

Bardzo proszę o podpisanie zalinkowanej petycji i jak najszybsze podzielenie się nią z innymi.

Jestem pewien, że oglądali Państwo przynajmniej niektóre filmy Disney’a.
Być może mają Państwo nawet w planach zabrać kiedyś swoje dzieci do sławnego parku rozrywki w Paryżu, aby mogły poznać bohaterów disneyowskich bajek. Można się tam przekonać, że Disney i jego parki rozrywki na całym świecie, to specjalna przestrzeń dla rodzin, a szczególnie dzieci – przestrzeń wolna od ideologii – gdzie najmłodsi mogą cieszyć się towarzystwem ulubionych bohaterów z bajek.Niestety, to już uległo zmianie.

Lobby lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów, które wywiera skuteczną presję na międzynarodowe instytucje i rządy poszczególnych krajów, dotarło teraz także do parków Disney’a.

W najbliższą sobotę, 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka, ma odbyć się pierwsza “Parada Gejowska” dla dzieci organizowana przez Disney’a. Trudno w to uwierzyć, prawda?

Czy byliby Państwo w stanie kiedykolwiek wcześniej pomyśleć, że ktoś okaże się tak przewrotny i będzie próbował indoktrynować dzieci w parkach rozrywki?

Ulice miast już nie wystarczają, teraz lobby LGBT poszukuje ofiar swojej indoktrynacji w dziecięcych parkach rozrywki!

Bardzo proszę o złożenie swojego podpisu, aby Disney chronił dzieci przed homoseksualną ideologią w postaci Gejowskiej Parady w paryskim parku Disneyland.

Wpływy lobby LGBT sięgają bardzo daleko, ale nie możemy pozwolić, by indoktrynowano dzieci na naszych oczach.

Zgodnie z informacjami na stronie imprezy, podczas “Magicznej Dumy” będzie miała miejsce nie tylko sama parada, ale tzw. inne atrakcje, które raczej NIE SĄ przeznaczone dla dzieci.Ta fala indoktrynacji ogarnia dziś cały świat.

Oprócz Francji,  podobne wydarzenia będą miały miejsce od 13 do 15 sierpnia w Orlando na Florydzie (USA).

Na  oficjalnej stronie Disney World zachęca się uczestników: „ubierz się jak ze snów, czuj się wspaniale i ciesz się parkiem jak nigdy dotąd w kolorach tęczy”.

Każdy, kto widział tzw. tęczowe parady na ulicach miast, ten wie, że pełne są nagich lub półnagich osób dokonujących lub symulujących akty i czynności seksualne.

Na wielu, tak jak to było niedawno w Gdańsku, ma także miejsce publiczne i umyślne bezczeszczenie symboli i rytuałów drogich chrześcijanom.

Jednak tym razem ma się to odbyć w parku dla dzieci…!

Bardzo proszę, aby po podpisaniu podzielili się Państwo informacją o tej kampanii. To jest niezwykle ważne.

Nie tylko dlatego, że wtedy szansa, że Disney posłucha rodziców i ochroni dzieci przed indoktrynacją będzie większa, ale również po to, by o tej bulwersującej historii dowiedziała się jak największa liczba osób.

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

*

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. 

Aby dowiedzieć się więcej na temat organizacji CitizenGO, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć informacje na portalach Facebook lub Twitter.

Za: CitizenGo.org, 29.05.2019.

*

*

2019.05.31.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane