Jak to się stało, że Izrael trzyma w szachu USA i inne państwa?


Odpowiedź jest krótka: Siłą Izraela jest cybernetyka !

To maleńkie państwo, liczące zaledwie 8 milionów mieszkańców, ma w tej chwili najlepszych informatyków i cybernetyków na świecie!  

I jeżeli nic się nie zmieni, to już niedługo to maleńkie państewko zawładnie na dobre światem !

image.png

W styczniu tego roku w Tel Avivie przedstawiciel CIA na konferencji CYBERBEZPIECZEŃSTWA stwierdził otwarcie, że Izrael jest super mocarstwem w dziedzinie cybernetyki.

Stany Zjednoczone pod wpływem tego maleńkiego państewka, wypowiedziały cybernetyczną wojnę Chinom, grożąc embargiem i sankcjami wobec państw, które odważą się wpuścić na swój rynek urządzenia elektroniczne chińskiej firmy elektronicznej HUAWEJ.

Nasz „największy sojusznik” głośno artykułuje, że wszelka krytyka Izraela, uznawana będzie za przejaw antysyjonizmu. Donald Tramp zapowiedział, że osobiście będzie czuwał nad tym, aby demony antysyjonizmu nigdy się w Europie nie odrodziły.

Żelazna zasada: poznaj najskrytsze sekrety przeciwnika, a on stanie się twoim niewolnikiem.

Przyjrzyjmy się teraz jak doszło do takiej pozycji Izraela?

W Izraelu, kośćcem państwa jest armia i jej struktura.

image.png

Jest to jedyne państwo na świecie, w którym wszyscy młodzi ludzie (kobiety i meżczyźni) już od siedemnastego roku życia przechodzą 2-3 letnią służę wojskową. Po ukończeniu tej służby do 45 roku życia, pozostają oficerami rezerwy, zobowiązanymi do odbywania ćwiczeń wojskowych raz w roku, a społeczności w których mieszkają, mają obowiązek okazywania im szczególnej troski. 

WAŻNY  SZCZEGÓŁ:

W dniu powołania do służby wojskowej, przez cały dzień, każdy młody człowiek poddawany jest szczegółowemu egzaminowi z matematyki i fizyki. Tym, którzy osiągnęli obiecujące wyniki, bada się dodatkowo cechy ich osobowości i zdolności przywódcze. Po czym najlepszym proponuje się  wstąpienie do elitarnej jednostki wojskowej 8200, gdzie służba trwa od 8 do 9 lat. Tu szkoli się wielokierunkowo przyszłych dowódców i przyszłych szefów wielkich przedsiębiorstw.  I tu uwaga, studenci mają prawo krytykować swoich oficerów. Po ukończeniu tej  elitarnej jednostki wojskowej, kandydaci na szefów przedsiębiorstw, otrzymują podwójne obywatelstwo i wykorzystując nabyte wiadomości z dziedziny informatyki, tworzą pajęczynę wywiadowczą Izraela w różnych państwach świata.

image.png
image.png

 Przez cały czas wspierani są finasowo przez Izrael  i merytorycznie sterowani przez starszych, doświadczonych kolegów tworzących tak zwany TALPIOT czyli SZCZYT OSIĄGNIĘĆ.

„SZCZYT OSIĄGNIĘĆ” NIE COFA SIĘ PRZED NICZYM, KIEDY CHODZI O OSIĄGNIĘCIE CELU. ZNAJĄC SEKRETY PRZECIWNIKA, NIE RZADKO POSŁUGUJE SIĘ SZANTAŻEM I PODSTĘPEM, A ŻE POLITYKOM BRUDNYCH SEKRETÓW NIE BRAKUJE,  TO TAK JAK WIDAĆ NA PRZYKŁADZIE USA PRZECIWNICY MIĘKNĄ SZYBKO, ABY STER WŁADZY NIE WYPADŁ IM Z RĘKI.

image.png
image.png

Na Polskę czeka, od dawna skrzętnie przygotowywany, projekt JUDEO-POLONIA! Prezydent Duda zaczął już go u nas wprowadzać, oznajmiając, że Polska od ZAWSZE była ojczyzną Żydów i bez zająknięcia odważył się nawet nazywać religię katolicką JUDEO-CHRZEŚCIJAŃSKĄ.

A, że speców z 8200 u nas nie brakuje (od dawna spokojnie przygotowują sobie grunt pod POLIN i krecą się niekontrolowani po Polsce, jak po własnym kraju) tylko patrzeć jak po wyborach do sejmu, do szkół zacznie się wprowadzać hebrajski…  To już nie są żarty, zwróćcie państwo baczną uwagę  jakie informacje przekazywane są polskim dzieciom w Muzeum Zydowskim 

przekażcie to rodzinie i znajomym w kraju, aby byli świadomi , co w programie ”Ziarno” nadaje TVP, w ramach edukacji najmłodszych  !!! 

image.png

Dyrektor muzeum i dzieci z programu „Ziarno”

I jeszcze jedno okazuje się, że chyba tylko Polacy nie wiedzą, iż Żydzi założyli nam państwo polskie  

W MUZEUM POLIN i W TVP UCZY SIĘ DZIECI,  A TAKŻE TURYSTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA, ŻE POLSKĘ ZAŁOŻYLI ŻYDZI! Wedlug opowiadań przewodnika Żydzi przybyli na tereny, które nazywają się teraz Polska, kiedy były jeszcze, jak on to mówi, porośnięte gęstymi lasami. Według jego słów Żydzi pomodlili się do Boga, czy będą mogli się tutaj osiedlić, a z nieba rozległy się dwa słowa “po lin”, co oznacza “tutaj odpoczniesz” i Żydzi osiedlili się. Z historii dowiadujemy się, że w tamtych czasach pojawiali sie tu oni jako kupcy, którzy handlowali towarami, a także porywali tutejszych mieszkanców i  sprzedawali  ich np. Arabom, lecz takich rzeczy nikt  nie opowiada w tym gnieżdzie dezinformacji, które utrzymywane jest…przez państwo polskie   

I proszę, okazuje się, że tylko Polacy nie wiedzą, że Żydzi mają ponad 1000 letnią historię na naszych ziemiach  

Żeby było jeszcze ciekawiej  to: 

Polska nie może sama zmienić dyrektora Muzeum, które wykorzystywane jest też do oskarżeń nas o współudział w Holocauście. „Polska nie ma w tej sprawie decydujący głosu”

 – napisała na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Jest Międzynarodowa Rada Muzeum Oświęcimskiego i zmiana na tym stanowisku to cała skomplikowana procedura z udziałem osób z zagranicy. 

P.S. 

Wiadomości na ten temat „CUDU IZRAELA”, JEDNOSTKI 8200 , 5g i GROŻĄCEMU ŚWIATU NIEBEZPIECZENISTWIE ZE STRONY TEGO „MALEŃKIEGO PAŃSTWA” ZNAJDZIESZ TU : 

Ten, kto nie dysponuje czasem, może zacząć oglądać program od 13 minuty. W mediach publicznych tego materiału nie znajdziesz, a ten nadawany przez media niezależne jest bardzo często zakłócany. Zastanów się dlaczego ?

Nadesłała Krystyna Polubiński, 4 czerwca 2019.

*

Poglądy autorów publikowanych materiałów nie koniecznie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji PCO.

*

, 2019.06.28.
Materiały nadesłane

Autor: Materiały nadesłane