Donald Trump, Jeffrey Epstein, wybory 2020 i życie towarzyskie miliarderów


Ostatnio nie mogę pisać, bo albo mam zepsutą rękę , albo klawiaturę. Ale mogę czytać. A jest co czytać, bo zbliżają się wybory u nas zaraz a w USA w 2020. U nas jest standardowo: rewolucja komunistyczna chce odwojować swoje i przy okazji pokazuje, że niektóre lewicowe działaczki są głupsze niż najgłupsza dojarka w PGR Pomarzanowice gmina Pobiedziska.

Tymczasem w Stanach od chwili wyboru Donalda Trumpa ciągle dzieją się jakieś straszne rzeczy: a to jakaś jedna czy druga pani przypomina sobie, że została wykorzystana erotycznie jakieś 30 lat temu przez przyszłego prezydenta albo przynajmniej przez jego kandydata na Sędziego Sądu Najwyższego, a to ktoś wynajduje prawie prawdziwe dowody na uczestniczenie Władymira Władymirowicza w operacji wyboru „swojego” prezydenta USA .

I końca nie ma prób obalenia znienawidzonego faceta z grzywką aż przyszedł czerwiec 2019 i do kolejnych wyborów prezydenckich zostało 500 dni i Donald Trump odpalił w Orlando na Florydzie swoją kampanię reelekcji pod hasłem „Keep America great”.

Było to bardzo mocne wejście z udziałem najstarszego syna , który zabawiał obecnych na trybunach zwolenników statystykami gospodarczymi USA za ostatnie 2 lata, których dokładności nie powstydziłby się nawet towarzysz „Wiesław’. Sam Donald Trump był w bardzo dobrej formie i tez z głowy recytował dane ale też pokazał, że wrogom niczego nie zapomina i niczego nie daruje.

Zwrot „ tysiące bezdomnych mieszkających na ulicach miast zarządzanych przez demokratów” był jednym z najłagodniejszych.

Tymczasem demokraci są w rozsypce a ich główny rozpoznawalny kandydat Joe Biden ma problemy. Trudno ocenić, czy podniósł się po śmierci syna Beau , który zmarł na raka 4 lata temu a z pewnością kampanii nie pomogą rewelacje na temat „inwestycji chińskich” i to firmy powiązanej z Centralnym Bankiem Chin w firmę jego drugiego syna – Huntera. Poprzedzonych zabraniem Huntera Bidena na pokład Air Force 2 przez wiceprezydenta Bidena w czasie jego podróży do ChRL w grudniu 2013.

M.in. na szczegółowym opisie „zagranicznych inwestycji Huntera Bidena” zarabia duże pieniądze pan Peter Schweizer autor książki pt.” Secret Empires: How the American Political Class Hides Corruption and Enriches Family and Friends” ( Tajne Imperia: Jak Amerykańska Klasa Polityczna Ukrywa Korupcję i Wzbogaca Rodzinę i Przyjaciół) .

Pan Peter Schweizer jest uważany przez demokratów za tajną broń organizatorów kampanii politycznych Donalda Trumpa jako dziennikarz śledczy , który w 2015 r. wydał książkę pt. „Clinton Cash.The Untold Story Of How And Why Foreign Governments and Businesses Helped Make Bill and Hillary Rich” (Pieniądze Clintonów. Nieopowiedziana Hitoria o tym, Jaki i Dlaczego Zagraniczne Rządy I Biznesy Uczyniły Billa i Hillary Bogatymi ). Książka stała się bestsellerem nr 1 New York Timesa na 5 tygodni i z pewnością nie pomogła w kampanii prezydenckiej Hillary Clinton.

Donald Trump ma jakoby na swe usługi dziennikarza śledczego Petera Schweizera a jasnogród amerykański ma całą armię dziennikarzy i właścicieli gazet, radia i telewizji, którzy gotowi są wydać sporo kasy, żeby „było jak było”.

I tak na przykład w Południowej Florydzie gazeta Miami Herald dała doświadczonej dziennikarce Kathy Brown czas i pieniądze, aby rozłożyła na czynniki pierwsze pana Alexandra Acostę, od 11 czerwca 2005 r. prokuratora dystryktu Południowej Florydy ze szczególnym uwzględnieniem jego roli w sprawie Jeffreya Epsteina, więcej niż łagodnie potraktowanego przez wymiar niesprawiedliwości Florydy Południowej w sprawie oskarżenia dwóch dziewcząt o molestowanie seksualne .

W sprawie było prowadzone śledztwo FBI, miejscowa policja urobiła sobie ręce po łokcie a nagle sprawa rozeszła się po kościach.

Po rocznym śledztwie dziennikarskim i przekopaniu się przez różne dokumenty , do jakich udało się uzyskać dostęp i po przeprowadzeniu wywiadów z kilkudziesięcioma dziewczętami i młodymi kobietami zamieszanymi w sprawki Epsteina Miami Herald zaczął drukować serie epickich artykułów , tu i ówdzie wtrącając, iż wśród wszechmocnych przyjaciół Jeffreya Epsteina znajdowało się „dwóch prezydentów”. Na pierwszym miejscu -Donald Trump , na dalekim drugim Bill Clinton, co to tylko 26 razy jest wymieniony w manifestach pokładowych „Lolita Express” na kierunku Virgin Islands. 

Pierwszy artykuł z 28 listopada 2018 r. miał znamienny tytuł :” How a future Trump Cabinet member gave a serial sex abuser the deal of a lifetime” (Jak przyszły członek rządu Trumpa dał seryjnemu sprawcy przemocy seksulanej ugodę życia).

Oto główne ustalenia Kathy Brown. W październiku 2007 r. o poranku główny prokurator Południowej Florydy pan Aleksander Acosta udał się nie do swojego biura ale do hotelu West Palm Beach, gdzie spożył był śniadanie z panem Jayem Lefkowitzem, adwokatem, z którym w latach 90-tych pracował w firmie adwokackiej z siedzibą Washington DC – Kirkland & Ellis.

Pan Jay Lefkowitz zaprosił swojego dawnego kolegę dr prawa Alexandra Acostę aby w tych przyjemnych okolicznościach przedstawić oczekiwania swojego szefa w zespole adwokatów pana Jeffreya Epsteina – Allana Dershowitza co do warunków ugody pozasądowej czy raczej „poza-prokuratorskiej”. Pan Lefkowitz był cały w nerwach, bowiem w wyniku oskarżenia dwóch nieletnich i śledztwa FBI oraz policji z Miami groziło klientowi dożywocie.

W trakcie tego poranka ustanowiona została decyzją pana Acosty ugoda poza-prokuratorska, spełniająca najśmielsze życzenia klienta panów Dershowitza i Lefkowitza: pan Jeffrey Epstein miał odsłużyć w stanowym więzieniu 13 miesięcy , ale za to FBI „miało zamknąć czynności w sprawie ustalenia, czy było więcej ofiar i innych uczestników „wydarzeń”.

Ale to było jeszcze nic.

Epstein został skazany jedynie za sex z dwiema nieletnimi, dla wygody nazwanymi „prostytutkami” a za to, jego cztery „asystentki” , które naganiały mu dziewczynki , uczyły „czego potrzeba” i organizowały imprezy dla ‘dorosłych panów”, a w szczególności przeloty na wyspę Little St. James samolotem Epsteina, zwanym od tej pory „Lolita Express” – otrzymały pełny immunitet „od wszystkich zarzutów federalnych”.

Główna „administratorka przedsięwzięcia” czyli „wieloletnia przyjaciółka” Epsteina, dla opinii publicznej znana jako „madame” czyli Ghislaine Maxwell – nie została nawet wymieniona z nazwiska w ugodzie.

Cztery panienki, które zostały wciągnięte do współsprawstwa to m.in. Nadia Marcinkova (obecnie :Marcinko) ur. w Koszycach wzięta od rodziców w wieku lat 15, Sarah Kellen z męża Vickers zarabiały na naganianiu nieświadomych dziewczynek 200 tysięcy USD rocznie plus wikt i opierunek (luksusowy fryzjer np.) odnalazły się ostatnio jako posiadaczki firm zarejestrowanych East 66th Manhattan przypadkiem w kamienicy należącej do brata Jeffreya Epsteina – Marca.

Pani Maxwell odnalazła się jako założycielka w 2012 r. ekologicznej fundacji The Terra Mar Project z zatroskania faktem, iż 64% oceanów „nie należy do nikogo i nikt się o nie nie troszczy” i w związku z tym postanowiła stworzyć „globalną wspólnotę udziału we współwłasności” czy coś w tym podobie. Podobno popierał t ę ideę pan Richard Branson. Ale wszystko się skończyło dosłownie 2-3 dni temu. Pani Ghislaine zamknęła interes.

Wracajmy do ugody.

Najbardziej zadziwiające ustalenie, niezgodne zresztą z przepisami federalnymi, było nadanie przez prokuratora Acostę „pełnego immunitetu od oskarżeń federalnych wszystkim POTENCJALNYM WSPÓŁSPRAWCOM, KTÓRZY BYLI ZAMIESZANI W PRZESTĘPSTWA EPSTEINA” ( Any potential co-conspirators”). W ugodzie nazwiska tych „potencjalnych ko-konspiratorów” nie zostały wymienione.

Ale to jeszcze nie wszystko. Największym sukcesem pana Dershowitza i Lefkowitza było uzyskanie w ramach w/w „ugody nie-prokuratorskiej” z prokuratorem Acostą – uzyskanie decyzji tegoż prokuratora o UTRZYMANIU W TAJEMNICY PRZED STRONĄ SKARŻĄCĄ czyli przed Ofiarami – POSTANOWIEŃ UGODY.

Ta akurat decyzja była niezgodna z przepisami federalnymi, ale umożliwiła, aby papiery ugody

przedstawić szybko i bez wiedzy adwokatów ofiar wiekowemu sędziemu federalnemu Robertowi Sweet, który tę „ugodę poza-prokuratorską” bezproblemowo zaklepał.Po czym zmarło mu się akurat niedawno w wieku lat 96.

Jak piszą rozsierdzeni amerykańscy internauci a zwłaszcza główny przeciwnik Jeffreya Epsteina bloger chorwackiego pochodzenia Mike Cernovic, Epstein tak naprawdę nie siedział 13 miesięcy, albowiem uzyskał od lokalnych władz (więziennych?) zgodę na to, aby codziennie na 12 godzin mógł się udawać do pracy swoją limuzyną z kierowcą, który czekał na niego przed więzieniem. A dokładnie przed „prywatnym skrzydłem więzienia”, który zasadniczo służył mu za hotel.

Kiedy pani Kathy Brown z Miami Herald przeprowadzała bardzo dramatyczne wywiady z młodymi kobietami, które jako dziewczynki w wieku lat 14-15 za 100-200 USD były doprowadzane do uczestniczenia w owych „masażach” i scenach onanizowania się pana Epsteina a potem i do jeszcze gorszych rzeczy, pan bloger i niezależny „dziennikarz polityczny” Mike Cernovic, zresztą prawnik, wystąpił 19 stycznia 2017 r. na drogę sądową o udostępnienie na podstawie praw konstytucyjnych – wszystkich dokumentów związanych z ową „ugodą poza-prokuratorską” i ówczesnym śledztwem FBI w sprawie niecnych postępków Epsteina.
 

W 2018 r. dołączyło się do wniosku Miami Herald. A w tym czasie Alan Dershowitz atakował ofiary Epsteina, które ośmieliły się wystąpić na drogę sądową przeciwko miliarderowi, a w szczególności najbardziej znaną obecnie w tej sprawie Virginię Roberts Giuffre , obecnie lat 35, która w oskarżeniu i w wywiadach utrzymuje, że na polecenie Epsteina umiliła kilka chwil panu Dershowitzowi i księciu Andrzejowi.

Początkowo pan Dershowitz groził, że sam pozwie te, jak je nazywał „underaged women” ( kobiety poniżej wieku- sposób aby uniknąć słowa „dziewczynki”) ale ostatnio , z nerwowo drgającą powieką prawego oka twierdzi, że dziewuchy kłamią, bo on” wtedy” był na spotkaniu z samą małżonką Sir Evelyna de Rothschilda, panią Lynn Forester de Rothschild primo voto Platt, secundo voto Stein, niezwykle zdolną inwestorką i managerską a także jedną z najbliższych przyjaciółek pani Hillary Clinton.

Pani Lynn Forester de Rothschild w roku 2016 kierowała zbieraniem funduszy na kampanię prezydencką pani Hillary Clinton. I była największą donatorką.

Pani Lynn Forester de Rothschild jest członkinią think thanku wagi ciężkiej czyli pana Rockefellera Council of Foreign Relations (Rada ds Stosunków Zagranicznych). Tak się składa, że 22 listopada 1995 r. New York Times w artykule pt. „Epstein , Kandel and Kissinger Join Rockefeller University Board of Trustees” podał, że Jeffrey Epstein jest członkiem Trilateral Commission (Komisja Trójstronna) oraz członkiem Rady Dyrektorów Rady ds. Stosunków Gospodarczych.

Zatem kiedy pan mecenas Dershowitz twierdzi, a co podają wredni internauci, że z Jeffreyem Epsteinem poznała go właśnie pani Lynn Forester de Rothschild , to mówi prawdę.

Już w marcu 2003 , zanim doszło do skandalu, napisała o panu Epsteinie miliarderze pani redaktor Vicky Ward obszerny artykuł pod wielce dwuznacznym tytułem „The Talented Mr. Epstein” (Utalentowany Mr. Epstein), w którym to artykule opisuje m.in nowojorską siedzibę Epsteina , gdzie miało się znajdować m.in. biuro jego firmy. I czujnym okiem zwraca uwagę, że nie ma tam nawet komputera . No ale.

Wspomniała też o tym, że Jeffrey Epstein , że wbrew temu, co się mówi , najważniejszym mentorem  Jeffreya Espetina nie był Leslie Wexner, miliarder z branży ubrań damskich, że szczególnym uwzględnieniem fikuśnych biustonoszy, ale, wg dokumentów SEC pan Steven Jude Hoffenberg, podobno wybitny biznesman, który jednakowoż w roku 1995 został on uznany winnym o uchylania się od zapłaty swoim kontrahentom należnej im kwoty 475 mln USD.

I sędzia Robert W. Sweet ( czyżby ten sam, który przyklepał cichą „ugodę poza-prokuratorską” prokuratora Alexa Acosty z adwokatami Jeffreya Epsteina ?), przywalił Hoffenbergowi 20 lat więzienia.

Więc Jeffrey Epstein został protegowanym miliardera Lesliego Wexnera, potentata w branży bielizny damskiej (Victoria Secret), który poza zarabianiem pieniędzy miał jedną wielką miłość: miłość do Izraela i do żydowskiej wspólnoty narodowej.

W tym celu powołał do życia w roku 1980 fundację Wexner Foundation, której strategicznym głównym zadaniem było kształcenie i wychowywanie silnych liderów żydowskich w społeczności żydowskiej w USA i w państwie Izrael. Bo wg niego tacy silni liderzy byli Izraelowi i środowiskom potrzebni.

W tym celu Wexner Foundation powołała do życia szereg programów jak:Wexner Graduate Fellowship, Wexner Israeli Fellowship, Wexner Heritage Program, Wexner Field Fellowship.

No i “utalentowany pan Epstein” wpadł chyba w oko pana idealisty żydowskiego jako potencjalny „lider żydowski”, bowiem w cytowanym już numerze New York Timesa z 22 listopada 1995 r. znajdujemy informację, iż w 1995 r. Jeffrey Epstein był dyrektorem Wexner Foundation oraz dyrektorem Wexner Heritage Foundation.

Ciekawostką może być to, że wśród stypendystów jednego z programów Fundacji Lesliego Wexnera znalazł się student Ehud Barak. Ehud Barak w latach 1999 2001 był premierem Izraela a w 2004 r. Jeffrey Epstein jako zarządzający fundacją Wexnera miał mu przekazać 2 mln USD „na programy badawcze”, co teraz wyśmiewa z przyjemnością premier Benjamin Netanyahu.

No i kamienica nowojorska Epsteina za 66 mln USD „największa w mieście” prywatna siedziba została w 1989 r. zakupiona od firmy jest teraz przetrząsana przez FBI, które już wynosi worki pełne zdjęć rozebranych dziewczynek oraz inne dowody (jakieś dyskietki) , miała być zakupiona w roku 1989 przez Lesliego Wexnera od firmy Birch Wathen a raczej prywatnej szkoły.

W roku 1998 r. wg agencji Bloomberg miał przetransferować własność kamienicy na firmę NES LLC z siedzibą na Wyspach Dziewiczych, powiązaną z Jeffreyem Epsteinem. W roku 2011 Epstein miał „przetransferować własność” na firmę Maple Inc. będącą jego własnością. Siedziba oczywiście Virgin Islands.

No a prezydent Donald Trump zrzucił z szachownicy pionka Acostę a „jego” media czyli Internet oraz FOX News mają używanie , poszukując coraz nowych rewelacji o powiązaniach różnych prominentnych polityków demokratycznych z Jeffreyem Epsteinem , człowiekiem, którego często widziano w swoim czasie na zapleczu firmy Victoria Secret (to od gorsetów i biustonoszy) nieszczęsnego miliardera Lesa Wexnera żydowskiego idealisty , wśród modelek-Lolitek.

O tych i innych sprawach, zwłaszcza o możliwych powiązaniach Epsteina z wybitnymi naukowcami zajmującymi się badaniami mózgu i możliwościami stworzenia „idealnego człowieka” mówi youtuberka Amazing Polly, królowa przetrząsania Internetu i spiskowych teorii dziejów.

Ciąg dalszy nastąpi. ….

Pink Panther

*

Źródło: SZKOŁA NAWIGATORÓW , 14 lipca 2019.

*

Ilustracja tytułowa: Victoria’s Secret Fashion Show. Fot. Dimitrios Kambouris – Getty Images. Za: businessinsider.com, 20.11.2018 / wybór zdjęcia wg.pco

*

Przeczytaj więcej artykułów Pink Panther na naszym portalu >  >  >  TUTAJ.

*

*

Polish-Club-Online-PCO-logo-2
, 2019.07.18.
Avatar

Autor: Pink Panther